Vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Kedy

Re: Vélemények

Hozzászólás Szerző: Kedy » 2015.02.23. 11:07

Korábban utáltam ezeket begyűjteni, mindig őket hagytam utoljára. Most ők az elsők :D

lukrecia47

Hozzászólás Szerző: lukrecia47 » 2015.02.25. 17:46

Ez a természettudományi múzeum egy vicc, aki ezt megálmodta több mint 7 millió dollárért, az nem volt eszénél.

Istikam

Hozzászólás Szerző: Istikam » 2015.02.25. 19:08

lukrecia47 írta:Ez a természettudományi múzeum egy vicc, aki ezt megálmodta több mint 7 millió dollárért, az nem volt eszénél.
Maradjunk inkább annyiban, hogy valószínűleg nem te vagy a célközönség.
Kicsit még játszanod kell ezzel a játékkal, elérni egy bizonyos szintet és addigra nem lesz olyan nagy kihívás teljesíteni a múzeum megnyitásához szükséges összeget.

A játék úgy van kitalálva, hogy a különböző szinten levő játékosok találjanak kihívást és célt a játékban.
Azon nem lehet háborogni, hogy nem tudsz mindent, azonnal teljesíteni.
Ez a fejlesztés most inkább a nagyobb szintű játékosokat célozta meg, ami nem is baj, mert magasabb szinten már kevés volt a kihívás, hiszen lassan lehet szintet lépni és csak a prémium állatok megjelenése hoz újabb állatot...

Fel a fejjel, előbb-utóbb neked is lesz múzeumod. ;)

misike14

Hozzászólás Szerző: misike14 » 2015.02.25. 20:13

Lehet, hogy neked ez természetes de gondolj arra Te is voltál kezdő! Nem kell nagyképűsködni amennyit Te ráköltöttél a kertedre másnak
esetleg kenyérre vagy a családjára kell és gondolkodj el rajta kinek mit válaszolsz.

Istikam

Hozzászólás Szerző: Istikam » 2015.02.25. 20:20

misike14 írta:Lehet, hogy neked ez természetes de gondolj arra Te is voltál kezdő! Nem kell nagyképűsködni amennyit Te ráköltöttél a kertedre másnak
esetleg kenyérre vagy a családjára kell és gondolkodj el rajta kinek mit válaszolsz.
miseke14 nem állt szándékomban senkit sem megbántani, sem felvágni bármivel is... arról, hogy ki mennyit, mire költ, pláne nem ennek a fórumnak a témája... én a játékról beszélgetek, tedd inkább te is ezt. ;)

F.Erika

Hozzászólás Szerző: F.Erika » 2015.02.25. 21:01

Sziasztok! Nekem sem sikerült még megnyitnom a múzeumot, mert sem gyémántom sem zoo dollárom nincs annyi. De, úgy gondolom, ez nem verseny (legalább is, az én részemről) csak egy játék, amit vagy szeret az ember vagy csak dühöng, hogy a másiknak már mennyi mindene van. Lassan gyűjtögetve haladhatunk előre. Mindenkinek jó játékot kívánok!

megatron711

Hozzászólás Szerző: megatron711 » 2015.02.25. 21:15

F.Erika írta:Sziasztok! Nekem sem sikerült még megnyitnom a múzeumot, mert sem gyémántom sem zoo dollárom nincs annyi. De, úgy gondolom, ez nem verseny (legalább is, az én részemről) csak egy játék, amit vagy szeret az ember vagy csak dühöng, hogy a másiknak már mennyi mindene van. Lassan gyűjtögetve haladhatunk előre. Mindenkinek jó játékot kívánok!
szia,sziasztok.
a lassan egy nagyon enyhe kifejezés. a csiga is előbb elér a céljához,mint mire összejön ez a rengeteg pénz.
föleg ha még bedobnak eventeket amiknél szintén horror összeszedni az adott összegeket és mellette a szervezetekbe is (már aki tag)adni,hogy fejlődj.(értem a plusz tp-s feladatokra)
siralmas.ja a magasabb szintű játékosoknak lett kitalálva ez a dolog.de kérdem én ha nem tudok haladni akkor hogyan legyek magasabb szintű játékos? ha valaki ott van annak már könnyű de eljutni oda na ez a bökkenő.
szia,sziasztok.

Gajdi4

Hozzászólás Szerző: Gajdi4 » 2015.02.25. 21:30

Sziasztok!

Én gratulálni szeretnék nektek ehhez az ujjításhoz. Bár mint a Luca széke úgy készült ez a múzeum de nagyon jól sikerült és ötletes lett. Egy dolog nem tetszik benne a kihalt állatok kihelyezése a kertbe. A világon nincs olyan zoo ahol kihalt állatokat lehet élőben látni ez szerintem túl spilázott lett így. Ettől függetlenül nekem bejön legalább van megint mit csinálni.

Tomi851

Hozzászólás Szerző: Tomi851 » 2015.02.25. 21:47

Sziasztok!

Nagyon jó ötlet volt ez a múzeum!

De ez diszkriminatív,továbbá elérhetetlen!
Én is 35.szinten vagyok napi 20.000 zoo dollár a bevételem, szerintetek mikor lesz ez meg? Segítek 365 nap akkor szerintetek akkor ez nekem mért kihívás, mert ugye arra hivatkoztatok, hogy magas szinten már nincs elég kihívás..... TEHÁT??

Már a 3-dik kertnövelésél bajban vagyok ami ugye 2.500.000 zoo dollár?

Az hogy gyémántot vegyek 5.100 forintért akár mennyire szeretem a játékot a mai világban ez a pénz nem játékra kell!

Kérem az alkotókat, hogy gondolják ezt át!

Tomi

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.02.26. 08:57

Véleménymegfogalmazás előtt kérek mindenkit, gondoljon a következőkre:
- nem egyedül játszik, hanem sok ezernyi másik játékossal, kis szintűekkel, magas szintűekkel, a fejlesztőnek igyekezni kell mindenkinek megfelelő kihívást nyújtani.
- ez nem egy 10 óra alatt végigvihető telepített játék, ezek vég nélküli online játékok, tehát ha csak pár hetet játszol vele, akkor nem fogod tudni minden tartalmát felfedezni, ha pedig eléggé tetszik ahhoz, hogy évekig játssz vele, akkor pedig türelem, mert lesz mindenre pénzed és időd, a múzeumra is össze fog jönni a pénz.
- kérem, hogy kerüljük az azon való elmélkedést, hogy miért van gyémántos tartalom a játékban (pl. kertbővítések), ez ugyanis most nem vág témába, másrészt meg az okai itt már egyszer érthetően összegezve vannak: http://forum.hu.upjers.com/viewforum.php?f=452
- illetve ha valami nem tetszik, akkor is kérem úgy megfogalmazni, hogy azért legyen a tisztelet megadva azon embereknek, akik hónapokig dolgoztak rajta, hogy az újdonság megszülessen, valamint tessék arra is gondolni, hogy azért, mert valami nekem nem tetszik, nem biztos, hogy másnak is el kell tőle venni a kedvét.

Ezeket azért írtam le, hogy még most legyen tisztázva, nehogy olyan indulati odamondogatós adok-kapok alakuljon ki, mint amikor először tettünk magas szintre pozicionált állatot a játékba. Minden véleményt szeretettel látunk, amelyik úgy van megfogalmazva, hogy látszik, hogy a fenti pontok mindegyike végig lett gondolva.

A magam részéről egyébként elég jól eltaláltnak tartom a funkciót, a 35. szint az gyakorlatilag smafu, a zoo-dolláros ár se sok, ha azt nézem, hogy ezért egy teljesen új játékfelületet kap a játékos, illetve a játékosok néha másra ennél sokkal több zoo-dollárt is elköltenek. Úgyhogy én most örülök, mert én a játékiparban töltött éveim tapasztalatával úgy érzem, hogy a játéktervező kolléga most igazán próbálta úgy csinálni, hogy a lehető legtöbb játékosnak örömet tudjon szerezni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Válasz küldése

Vissza: “Általános”