Vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
gabi715

Vélemények

HozzászólásSzerző: gabi715 » 2012.09.26. 16:34

Sziasztok

Ez egy nagyon jó játék sok aranyos állattal és ezernyi variációval. Nagyon tetszik hogy szinte minden héten történik valami és az újítások is sűrűn vannak ami fent tartja az újdonság varázsát.

Viszont van pár negatív is. Fájó szívvel nézem olykor az egyes újításokat hogy új állat és új terület bővítés érkezett mert sajnos tudom nem juthatok el addig. Ha megszeretnék minden állatot venni ahhoz terület kell, ha elakarok jutni addig hogy Zoo dollárért vehessek területet át kell verekednem magam 3 terület nagyobbításon ami 80-160-320 gyémánt azaz 560 gyémánt összesen. Ez számomra lehetetlen és gondolom vannak még így ezzel. Tehát ha van valami lehetőség előbb ezt kéne megoldani hogy a területekhez hozzá juthassunk úgy is ha nincs pénz gyémántra mert addig hiába jönnek új állatok/területek vagy későbbiekben akármi más ha nincs hely és abba kell hagyni a játékot. Ráadásul eléggé elszomorító is látni mikor újítás van hogy ez már nem lesz meg.

sanko71

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: sanko71 » 2012.10.24. 16:43

Sziasztok.

Nagyon tetszik a játék és nagyon tetszik az is , hogy ha valaki elolvassa az állatokról is megtud röviden valamit.
Volna javaslatom , hátha sikerülne megoldani.
Szerintem jó lenne ha a játékban az évszakok váltakoznának , ilyenkor több feladat lehetne mondjuk a fák és bokrok körül. Pl. lombhullás.
További sok sikert kívánok.
Sankó

gabi715

HozzászólásSzerző: gabi715 » 2012.10.26. 16:10

Sziasztok

Hogy ne csak mindig a negatívot kapják a szerkesztők mert az sem igazságos. El kell ismerni a pozitívumokat is. Szeretnék gratulálni az oldal fejlesztőinek a Halloween alkalmából kitalált ötlethez. Nagyszerű ötlet és nagyon tetszik. Igazán nagy lelküek a sok-sok elérhető ajándékkal és mellette a nyeremény játékkal is amivel nem kis mennyiségű gyémántot lehet nyerni. Ezek után bele sem merek gondolni mivel lepnek meg karácsonykor ha úgy adódik. Mégegyszer elismerésem és azt hiszem sokak nevében mondhatom hogy Köszönjük.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.02.08. 18:49

Töröltem innen sok hozzászólást engedelmetekkel.
Témáját vesztette a rovat, sok más jellegű hozzászólás volt és volt néhány nem teljesen konstruktív hozzászólás.

Az Általános rovat az arra szolgál, hogy a játék aktualitásait megbeszéljük.

Figyeljünk rá, hogy ami már ötlet, azt inkább az Ötletek rovatba tegyétek, hogy ne kallódjon el, hanem ott legyen, ahol keressük az ötleteket.

Figyeljünk rá, hogy ha hibára gyanakszol, akkor a Hibebejelentések rovatba helyezd a hozzászólásodat, mert ott keressük a hibajelzéseket.

Érdemes egy hibabejelentés előtt kérdezni, mert lehet, hogy a dolog, amit leírsz, nem is hiba, és van rá konkrét magyarázat, vagy lehet rajta segíteni, érdemes tapasztaltabbaktól tanácsot kérni. Ezt a Kérdések rovatában teheted meg.

Folyamatban van egy részletesebb tájékoztató anyag készítése a vásárlási lehetőségekről, illetve, hogy miért vannak egyáltalán prémiumtartalmak a játékokba építve, ezzel kapcsolatban egyelőre ITT tájékozódhatsz. Kérem, hogy akit ez a téma érdekel, az ezt olvassa el, és utána ne abban merüljön ki az ide megírt véleményed, hogy miért nem érhető el minden gyémánt nélkül. Köszönöm előre is.

Végül kérem, hogy akinek van véleménye, pozitív, negatív, az mindenképpen úgy írja azt meg, hogy a Fórumszabályzatra legyen tekintettel. Azaz, ha van negatív véleményed is, kérlek, úgy írd le, hogy konstruktívan, barátian, építő jelleggel, ne pedig úgy, hogy esetleg megijeszd a többi játékost vagy felesleges vádaskodásban merüljön ki a hozzászólásod, köszönöm.

Az indító hozzászólásra reagálva: tudunk róla, hogy van, aki nagyon örülne, ha minden bővítési fokozat elérhető lenne zoo-dollárért is. Ezt tehát vehetitek úgy, hogy "vettük az adást", az persze más kérdés, hogy egy adott igényből mit és hogy tudunk megvalósítani, de mindenképp tudjatok róla, hogy eljutott hozzánk ez a gondolat.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2013.02.08. 19:00

Az indító hozzászólásra reagálva: tudunk róla, hogy van, aki nagyon örülne, ha minden bővítési fokozat elérhető lenne zoo-dollárért is. Ezt tehát vehetitek úgy, hogy "vettük az adást", az persze más kérdés, hogy egy adott igényből mit és hogy tudunk megvalósítani, de mindenképp tudjatok róla, hogy eljutott hozzánk ez a gondolat.

Kedves Gabesz :P
Elnézést, hogy itt reagálok a beírásodra, de a Vidámparkban nincs ilyen téma nyitva!
HURRÁ, már az is valami, ha Ti "vettétek az adást", de ugye, ez a Parkra is érvényes :?: :?:
Előre is köszönöm, zsuzsamama :lol:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.02.08. 19:10

Érvényes, igen, testvérjáték, de tényleg ne erre legyen már ez a Vélemények-dolog kihegyezve, beszélgessünk inkább másról, ok:)?

Például én kifejezetten kíváncsi lennék rá, hogy városi anyukák-apukák milyennek találják a játékot, hogy esetleg sikerült-e a gyerekekhez közelebb hoznunk az állatokat. Mert nem titok, hogy a játék készítésének egyik célja az volt, hogy tartalmas legyen és olyan gyerekekhez is elvigyük az állatokat, akik egyébként ritkán találkoznak szemtől-szembe állatokkal.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Ildi1983

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2013.02.08. 20:18

Gabesz írta:Érvényes, igen, testvérjáték, de tényleg ne erre legyen már ez a Vélemények-dolog kihegyezve, beszélgessünk inkább másról, ok:)?

Például én kifejezetten kíváncsi lennék rá, hogy városi anyukák-apukák milyennek találják a játékot, hogy esetleg sikerült-e a gyerekekhez közelebb hoznunk az állatokat. Mert nem titok, hogy a játék készítésének egyik célja az volt, hogy tartalmas legyen és olyan gyerekekhez is elvigyük az állatokat, akik egyébként ritkán találkoznak szemtől-szembe állatokkal.

Kedves Gabesz!
Mivel városi anyuka vagyok,ezért elárulom, hogy a családban azért van több kert (4 gyerkőc), mert szeretjük a játékot. A fiam imádja a fekete párduc hangját ésa látogatókat is szeretinézni, fiatalabbik unokaöcsém pár hónappal ezelőtt képes volt a teknősöket nézni 1 órán át..
másik unokaöcsém a saját kertjébe olyanokat játszik, hogy a jak áttörte a karám falát és úgy probált elvegyülni, hogy bement a nagyajándék standhoz vett 1 polót magának, majd ivott 1 kávét még 1 bszendvicset is szeretett volna venni, de felfedezték, így visszakerült a karámba.
Az állatokat főként a hanggal rendelkezőket jobban kedveljük, könnyebb megismertettni velük.
A baráti bónuszoknál az a jó, hogy rendszerességre lehet nevelni őket, mindig be kell segíteniük ha forgatni akarnak :D

jut eszembe, idősebbik unokaöcsém farsangra fehérfejű rétisas lett, fiamnak sziklaugró jelmezt készítek:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ildi1983 2013.02.08. 23:56-kor.
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
[url]MFZ ötleteim[/url]:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

Aleexa

HozzászólásSzerző: Aleexa » 2013.02.08. 20:20

Ildi1983 írta:
Gabesz írta:Érvényes, igen, testvérjáték, de tényleg ne erre legyen már ez a Vélemények-dolog kihegyezve, beszélgessünk inkább másról, ok:)?

Kedves Gabesz!
Mivel városi anyuka vagyok,ezért elárulom, hogy a családban azért van több kert (4 gyerkőc), mert szeretjük a játékot. A fiam imádja a fekete párduc hangját ésa látogatókat is szeretinézni, fiatalabbik unokaöcsém pár hónappal ezelőtt képes volt a teknősöket nézni 1 órán át..
másik unokaöcsém a saját kertjébe olyanokat játszik, hogy a jak áttörte a karám falát és úgy probált elvegyülni, hogy bement a nagyajándék standhoz vett 1 polót magának, majd ivott 1 kávét még 1 bszendvicset is szeretett volna venni, de felfedezték, így visszakerült a karámba.
Az állatokat főként a hanggal rendelkezőket jobban kedveljük, könnyebb megismertettni velük.
A baráti bónuszoknál az a jó, hogy rendszerességre lehet nevelni őket, mindig be kell segíteniük ha forgatni akarnak :D

Ez nagyon aranyos :D lol nicesmile
Kép
Szervezet: ~.Wonderland.~ , katt a képre és nézd meg a kertemet!

gyorgyi80

HozzászólásSzerző: gyorgyi80 » 2013.02.08. 21:44

Városi anyuka vagyok. Van egy 10éves fiam,és egy majdnem 3éves kislányom.A fiam szeret besegíteni az állatkertembe mikor én nem érek rá foglalkozni vele.A kislányom meg mondja mindig "anya nézzük meg az állatkerted" vagy "anya nem szabadultak ki az állatok?? " esetleg azt mondja:engedjük őket ki hadd szaladgáljanak egy kicsit,ne legyenek mindig bezárva.Mi sajnos családostul 1x se voltunk állatkertbe úgyhogy mi így látjuk csak az állatokat,amit szégyen nem szégyen,de én se ismerem mindet.A gyerekeim is tanulják az állatok nevét melyik mi,főleg a kicsilány érdeklődik melyiket hogy hívják.Mi így tanulunk,és természetesen mindig várjuk az egyre érdekesebb állatfajokat. :P Köszönjük.

anitabalázs

HozzászólásSzerző: anitabalázs » 2013.02.08. 21:53

Ez egy jó téma. nicesmile
Nálunk is nagyon bejött a gyerekeknél is. Ötéves lányom, már mindent megcsinál benne, ha nincs rá időm. Nem
is kell neki mondani, hogy mi hol van, tudja ő. Amikor úgy alakul, hogy tudok brigádot felvenni, azt találta ki, hogy a hangot
kapcsoljam be, és ő úgy hogy nem látja, kitalálja a hang alapján, hogy melyik állatot eteti a "néni".
A 2 éves kisfiamnak is nagyon tetszik, neki a varacskos disznó és az orrszarvú hangja a kedvence.
Nem az összeset, de nagyon sokat felismer, és mondja a nevüket.
Szóval szerintem sikerült ezt a célt elérnetek. KÖSZÖNJÜK!!!!!
Kép

Vissza: “Általános”