Vicces ajánlatok a közösben.

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Krisano

Re: Vicces ajánlatok a közösben.

HozzászólásSzerző: Krisano » 2013.08.26. 19:38

Az egyik barátom rózsaszín díszcserepes hortenziát ad és tevét kér. surprize
Krisano

törökbúza

HozzászólásSzerző: törökbúza » 2013.09.29. 14:47

Sziasztok!
Még csak 20 napja játszom, nem igazán tudom (főleg nem fejből), hogy milyen kártya részlet hol áll a rangsorban. Szerintem aki ilyesmi cseréket tesz fel, hasonló cipőben jár. Mondjuk én óvatosabb vagyok, ha szeretnék valamit megnézem, hogy amit kínálok nagyjából annak az értékében legyen. Mondjuk ettől függetlenül lehet, hogy az enyéimen is nevet valaki :) ..de jó lenne már olyan profinak lenni, hogy ne keljen állandóan a boltot nyálaznom, hogy mi hol is van rolleyes

Csokioroszlán

HozzászólásSzerző: Csokioroszlán » 2013.10.27. 21:12

Bár szinte a kezdetektől játszom (41. szinten vagyok), de még vannak homályos részek előttem a csere-beréknél. A "barátaim" kb. fele a "gazdagokhoz" tartozik, mindig minden új állatot szinte azonnal beszereznek, és a cseréknél olyasmiket kérnek, amik nekem sosincsenek :(. A másik fele vszínűleg már nem is játszik, így ők nem is tesznek ki ajánlatokat...
Szóval a homályos rész: hol található a "közös", amit ti is emlegettek néha? Azt tudom, ha én teszek ki bármit, akkor a "csere minden játékossal" lehetőséget választom (ez működik, mert elég sokszor viszi el a cuccot számomra ismeretlen név). De én hol nézhetném meg a közöst? És hogy tehetek fel valamit úgy, hogy bármire cserélhető legyen?

Sajnos a fent leírtak miatt nem tudok vicces ajánlatokról írni, hogy a témánál maradjak :) , de azért nagyon várom a segítségeteket.
köszi, Csokioroszlán
Kertbirodalom - szerver 1 - csokigyár

Ildi1983

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2013.10.28. 12:18

Csokioroszlán írta:Bár szinte a kezdetektől játszom (41. szinten vagyok), de még vannak homályos részek előttem a csere-beréknél. A "barátaim" kb. fele a "gazdagokhoz" tartozik, mindig minden új állatot szinte azonnal beszereznek, és a cseréknél olyasmiket kérnek, amik nekem sosincsenek :(. A másik fele vszínűleg már nem is játszik, így ők nem is tesznek ki ajánlatokat...
Szóval a homályos rész: hol található a "közös", amit ti is emlegettek néha? Azt tudom, ha én teszek ki bármit, akkor a "csere minden játékossal" lehetőséget választom (ez működik, mert elég sokszor viszi el a cuccot számomra ismeretlen név). De én hol nézhetném meg a közöst? És hogy tehetek fel valamit úgy, hogy bármire cserélhető legyen?

Sajnos a fent leírtak miatt nem tudok vicces ajánlatokról írni, hogy a témánál maradjak :) , de azért nagyon várom a segítségeteket.
köszi, Csokioroszlán

Szia
a közösben lévő cseréket nem látjuk csak azokat az ajánlatokat, amiket a barátaink és/vagy szervezeti tagtársaink tettek fel. Ige a "csere minden játékossal" a közös..

Bármire való csere csak ugyanazon ritkaságú kártyáknál állíthatod be a kívánt kártyánál a mindegyre nyomsz.
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
[url]MFZ ötleteim[/url]:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

Csokioroszlán

HozzászólásSzerző: Csokioroszlán » 2013.10.28. 18:33

Ahaaa, köszi szépen.
Ismét tanultam valamit :D
Kertbirodalom - szerver 1 - csokigyár

Géga321

HozzászólásSzerző: Géga321 » 2014.05.14. 14:44

DÍSZFÜVET AD OPOSSZUMOT KÉR
Amit ma megtehetsz,ne halaszd holnapra!

Jackspa

HozzászólásSzerző: Jackspa » 2014.05.27. 17:40

A mi szervezetünkbe belépett egy új tag, azonnal pocsék helyesírással írt, hogy polipot szeretne. Aztán másnap fel is tett cserébe, kb 2-es szinten, ha vagy már, akkor veheted meg azokat a kártyákat-ért cserélt volna. 3 napig lógtak a cserék, mert senki nem cserélt. A minap nézem, megint polipot szeretett volna bagatell dolgokért. :roll:

SBeloth

HozzászólásSzerző: SBeloth » 2015.01.24. 09:06

Sziasztok. én is csatlakoznék... Sajnos elég sok ilyen ajánlatot szoktak kirakni a szomszédaim, pl:

Kínál: nyári sövénysor-kér érte: koati
farkas- kér érte: gorilla
téli tuja- oposszum
nyári aranyeső-foltos szalamandra
hát. nem tudom, ennek mi értelme :lol: :lol: :lol:

szarvassz

HozzászólásSzerző: szarvassz » 2015.01.26. 14:50

Lehet hogy egyszerűen csak egy nagyobb kertel rendelkező játékos segít egy kisebbnek. Én például szoktam segíteni mert nekem egy hattyú vagy egy oroszlán már "értéktelen" és azokra a kártyákra amit én keresek nem cserélik így ha valakinek szüksége van rá szívesen adom és nem szoktam érte "értékes" kártyát kérni mert jelen esetben nem ez a célom. És az olyan karámtárgyak (pl. erdei ól... stb.) amiket alacsonyabb szinten olyan bőkezűen osztogat a program 60-as szinten lévők már nem szokták forgatni viszont a kert nő és a karámtárgyakra szükség van. Illetve a ritka gyémántos növény ugyan ez. lol :mrgreen:

SBeloth

HozzászólásSzerző: SBeloth » 2015.01.26. 15:12

szarvassz írta:Lehet hogy egyszerűen csak egy nagyobb kertel rendelkező játékos segít egy kisebbnek. Én például szoktam segíteni mert nekem egy hattyú vagy egy oroszlán már "értéktelen" és azokra a kártyákra amit én keresek nem cserélik így ha valakinek szüksége van rá szívesen adom és nem szoktam érte "értékes" kártyát kérni mert jelen esetben nem ez a célom. És az olyan karámtárgyak (pl. erdei ól... stb.) amiket alacsonyabb szinten olyan bőkezűen osztogat a program 60-as szinten lévők már nem szokták forgatni viszont a kert nő és a karámtárgyakra szükség van. Illetve a ritka gyémántos növény ugyan ez. lol :mrgreen:

szia. igen, ez tényleg lehetséges, viszont akkor az a nagyobb kerttel rendelkező játékos igazán -hogyismondjam-, szóval jól átverte, ugyanis azóta tett ki egy szomszédom hortenziát-koatiért, és sárga rózsát, ugyancsak koatiért cserébe, és bizony még mindig kint van ez a két ajánlat is evil evil evil . semmi más bajom nincs ezekkel az ajánlatokkal, csak az, hogy amúgy is siralmas a felhozatal.. megvan mind az összes barátom, szervezeti tag vagyok, a "cserebörzében" viszont max 6-8 oldal ajánlat van, aminek bizony nagy része ilyen gyengus. na, de ez van. mostanság a Mikulás is csupa kis játszótér, natúr fapad és 150 Zoo$-os virágot hoz. biztos ezt érdemlem a panaszkodásért :lol: :lol: :lol: további szép napot. szia.

Vissza: “Általános”