Napi forgatott kártyák!

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
crazygirl26

Napi forgatott kártyák!

HozzászólásSzerző: crazygirl26 » 2012.08.23. 14:26

Sziasztok! Én a 22. szinten tartok és már eléggé unalmas lapokat kapok.Arra gondoltam,itt mindenki leírhatná,hogy aznap miket forgatott ki.Azt vettem észre,hiába nő a szinted,azzal együtt nem nő a kártyákon megszerezhető állatok színvonala,sőt.Néha még állat sincs köztük.A napi gyorsítócsomagról nem is beszélve...a 22. szinten ma is nyulat meg egy csomó fölösleges vackot forgattam.

Klára028

Re: Napi forgatott kártyák!

HozzászólásSzerző: Klára028 » 2012.08.24. 17:46

Én ma besegítős kártyákba rózsaszín hullámsövényt, arany kőgolyót és tavaszi szomorúfűzt forgattam, 34. szinten!.....
A napi gyorsítócsomagokról ne is beszéljünk... natúr budi, meg nyúl, stb. :/
És ez megy napok óta!

koplos12345

HozzászólásSzerző: koplos12345 » 2012.08.24. 18:14

Sziasztok!
A 38. sziten sem jobb!Most is ugyan azok a lapok vannak,mint pl. a 10.szinten!!!
A csillagokkal is csak azért segitek be,mert nekem is besegitenek!
És pl. az ezüst vagy az arany csomag melyik szinttől jár?
Na de jobb lapokra ne is számitsunk,mert az csak úgy ingyen lenne!!! Igy viszont ha akarsz magadnak valamit,azt meg kell venned(gyémánt)az jobb buli a tulajnak!

mimeo

HozzászólásSzerző: mimeo » 2012.08.24. 18:38

36. szint, 140 látogató, kisvárosi állatkert
8.23:
- a bronzcsomagot nem írtam fel
- kis játszótér részlet, arany kőgolyó részlet, tavaszi szomorúfűz részlet
8.24:
- Erdei ól részlet, nyúl részlet, rózsaszín dália részlet, nagy üdítős stand részlet
- Láma részlet, kék vadcserje részlet, dzsungel itató részlet
8.25:
- csimpánz részlet, közepes fagyis stand részlet, kis látogatói adomány, kis kék fémkuka
- cserepes növény részlet, koala részlet, rózsaszín szegfű részlet
148 látogató
8.26:
- nagy üdítős stand részlet, cserepes díszfű, lila cserepes azálea részlet, rózsaszín sövény részlet
- orangután részlet, vízi játszósarok részlet, zsiráfrészlet
8.27:
- teverészlet, rózsaszín kökörcsin részlet, kis füves karám részlet, közepes látogatói adomány, lila ibolya részlet, rózsabokor részlet, nyúl, nyári teafa részlet
- koala részlet, piros jótündér részlet, hattyú részlet
- piros jótündér részlet, kék díszcserepes hortenzia részlet, vadcserjerészlet
- közepes játszótér részlet, díszfenyőrészlet, közepes plüssállatos stand részlet
8.28:
- réti etető részlet, nagy erdei karám részlet, közepes hamburgeres stand részlet, zöld támlás fapad, tavaszi teafa részlet, nyúl, nyári sövénysor részlet, sárga mák részlet
- kék puszpáng részlet, kis játszótér részlet, zsiráfrészlet
- kék vadcserje részlet, tavaszi aranyeső részlet, nagy kávéstand részlet
- kis játszótér részlet, szavannai itató részlet, tavaszi aranyeső részlet
8.29:
- kengururészlet, sárga hortenzia részlet, papagájrészlet, virágzó bonsai, cserepes mexikói kaktusz részlet, rózsaszín sövény részlet, nyúl, cserepes díszfű részlet
- tavaszi szomorúfűz részlet, tarajos sül részlet, jávorszarvas részlet
- elefántrészlet, nagy kávéstand részlet, piros jótündér részlet
- koalarészlet, nagy hamburgeres stand részlet, arany kőgolyó részlet
149 látogató
8.30:
- réti etető részlet, lila cserepes azálea részlet, kis kék fakuka, kecskerészlet, zebrarészlet, nyúl, díszfűrészlet, sárga tulipán részlet
- kék díszcserepes hortenzia részlet, rózsaszín szegfű részlet, teknősbéka részlet
- elefántrészlet, szavannai vadtó részlet, díszfenyőrészlet
- közepes játszótér részlet, nagy kávéstand részlet, kék díszcserepes hortenzia részlet
8.31:
- nyári szomorúfűz részlet, kengururészlet, orchideasövény részlet, közepes fagyis stand részlet, rózsaszín sövény részlet, nyúl, zöld támlás fapad részlet, piros egyszerű fapad részlet
- piros napraforgó részlet, koalarészlet, pávarészlet
- óriáspanda részlet, kék díszcserepes hortenzia részlet, piros jótündér részlet
- közepes plüssállatos stand részlet, közepes játszótér részlet, díszfenyőrészlet
9.1:
- lila léckerítés, barokk kerítés részlet, tavaszi havasszépe részlet, sárga cserepes bonsai részlet, rózsabokor részlet, nyári cseresznye részlet, nyúl, nyári teafa részlet
- jávorszarvas részlet, pávarészlet, kék díszcserepes hortenzia részlet
- tavaszi aranyeső részlet, kis játszótér részlet, dzsungel itató részlet
- kék díszcserepes hortenzia részlet, piros puszpáng részlet, teknősbéka részlet
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára mimeo 2012.09.02. 00:27-kor.

Erza
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erza » 2012.08.25. 21:15

Nem akarok beleugatni, de a bornz csomag az bronz csomag, nem függ a szinttől, hogy mi van benne, hanem a csomagtól. Ne várjatok attól csodát. Világosan oda van írva, hogy normál eséllyel ritkaságot rejtő kártya van venne. Amit persze úgy kell értelmezni, hogy igen kis esély van rá, hogy tengeri teknős legyen benne pl... Nekem legjobb benne eddig a párduc volt olyan 30-35. szint között, de általában csak 1. szintű kártyák vannak benne.
Míg barátis kártyákról szó sincs, viszont, ahogyan fejlődtem és ti is, gondolom mindenki észrevette, hogy egyre jobbakat lehet vele kiforgatni - tehát az szintfüggő is valamennyire.
Nekem ma orangután volt benne az értékes, tegnap elefánt. De volt ma panda is pl. csak nem sikerült pont azt forgatnom.
De ha tényleg akartok egy ilyen topikot csinálni, több értelmét látom azt felírni, hogy mi volt az a 9 kártya ami felugrott... ;)

szerk:
35-ös szint
aug.26.
Arany kőgolyó, Közepes játszótér, Vízi játszósarok
Szavannai vadtó, Páva, Hattyú
Díszfenyő, Rózsaszín szegfű, Arany kőgolyó

Végülis ha azt nézem, hogy általában max 1 állatot forgattam régebben naponta is, ez annyira nem is siralmas. :D

tomaska

HozzászólásSzerző: tomaska » 2012.08.26. 03:33

Sziasztok jó reggelt..Amiket írtok csak cáfolni tudom nekem is szokott gaz lenni ,de nem morgok ez miatt már csak azért sem mert ingyen van és csak egy lehetőség.Ha javasolhatom nektek az én taktikámat én mindig a középsőt húzom mindegy hol vannak a jó lapok egyszer középre kerül,de ha mindig váltogatnám lehet soha nem találnám el ez történt ma is tegnap jobb oldalt volt gorillám ma pedig középen.
Kép
és már többször is volt...gaz napok szoktak folyamatosan nálam is lenni,de majd csak jönnek a jó lapok is ne adjátok fel...
Kép

Ha valami baj van a játékkal itt jelezheted..http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.08.26. 07:43

Sziasztok. :)

Én mindig sorban szoktam nyitogatni. Először az első lapot, másodszor a középsőt, utoljára pedig a jobb szélsőt. :)

Augusztus 26.
Szint: 40

Bronz csomag:
Kép

Barátcsillagos kártyák:

Kép
Kép
Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Erza
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Erza » 2012.08.26. 11:51

Én többnyire a széleken nyitogatok, többször szokott ott jó lenni... De teljesen kedvfüggő, mikor hova nyúlok... :)
tomaska megkérdezhetem, hogy te hányas szinten vagy? :?:

tomaska

HozzászólásSzerző: tomaska » 2012.08.26. 12:01

Erza írta:Én többnyire a széleken nyitogatok, többször szokott ott jó lenni... De teljesen kedvfüggő, mikor hova nyúlok... :)

Szia én 39 fele lassan 40... ;) ;) :D :D

Sziasztok jó reggelt hoztam a mai kártyáimat 08.27...

bronz csomag...
Kép

Csillagos kártyáim..
Kép
Kép
Kép
Kép

Ha valami baj van a játékkal itt jelezheted..http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

tomaska

HozzászólásSzerző: tomaska » 2012.08.27. 06:02

tomaska írta:
Erza írta:Én többnyire a széleken nyitogatok, többször szokott ott jó lenni... De teljesen kedvfüggő, mikor hova nyúlok... :)

Szia én 39 fele lassan 40... ;) ;) :D :D

Sziasztok jó reggelt hoztam a mai kártyáimat 08.27...

bronz csomag...
Kép

Csillagos kártyáim..
Kép
Kép
Kép

:D :D :D :D
Kép

Vissza: “Általános”