Miért nem sikerül a szaporítás?

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
koksi

Re: Miért nem sikerül a szaporítás?

Hozzászólás Szerző: koksi » 2012.11.25. 12:52

Badgirl írta:Köszönöm az ötleteket, mindent a javasoltak szerint csináltam...mégsem.:( Ha másoknál is hasonló a sikeres szaporítás arányszáma mint nálam, akkor az Upjers felveheti a sarki rókát a veszélyeztetett állatok listájára..:)

Szia,

NE is próbálkozz! Például elindittom a tevét 20. próbálkozásra sikerül...A zebra 1. próbálkozásra nem sikerült. Utána már 2 állatom is tenyésztve van...Zebrából... nicesmile Csak a 'kacatságok' szoktak szaporodni pár állaton kívül...A Tevének nagyon örülök...Sikerülhetett volna az iker tenyésztésbe de mind1! Az a lényeg, h állatölyök
Kép

Tenyésztési taktikák:
Ha gyémántos állatról van szó vedd ki az összes állatot és rakd vissza.

kzprog

Hozzászólás Szerző: kzprog » 2013.02.26. 19:08

Végre kaptam egy olyan heti feladatot, amiben minden állatot tudnék tenyészteni!
De már második napja egy állat tenyésztése sem jön össze! (természetesen minden lehetséges tippet - kivéve a tápvásárlást - bevetettem, ól, vadtó van, amíg a tenyésztés tart nem lépek be, előtte fullon lépek ki.
Ha holnap sem jön össze, akkor hagyom! Nem éri meg: se sikerélmény, se bronzszobor, se pénz!
(ne gondoljatok extra állatokra: ló, koala, viziló)

Julu

Hozzászólás Szerző: Julu » 2013.02.26. 19:15

Végre kaptam egy olyan heti feladatot, amiben minden állatot tudnék tenyészteni!
De már második napja egy állat tenyésztése sem jön össze! (természet....
Szia!
Egyszerűnek tűnnek igaz, de nálam pl ez a 3 állat igen nehezen szaporodik, koalám még 1 sem sikerült. Amúgy szerintem az sem jó megoldás, hogy nem lépsz be a tenyésztés alatt, én időtartamtól függően 2-3 X belépek, de csak annyira, hogy lerendezzem az állatokat és begyűjtsem a pénzt, aztán lépek is ki. Mert ugye ha nem lépsz be se pont, se pénz(legalábbis jóval kevesebb) Én jelenleg 2. hete kínlódok a kobrával, múlt héten el is buktam miatta a heti feladatot, jelenleg is már csak ő hiányzik a befejezéshez.

Norci2005

Hozzászólás Szerző: Norci2005 » 2013.08.07. 05:54

nekem volt már hogy az 5%-os esélyű strucc 5%-al sikerült de arra is volt már példa hogy a nyúl nem volt sikeres

qlép

Hozzászólás Szerző: qlép » 2013.12.22. 21:48

Nem tudom... nekem például a tevékkel és a struccokkal van szerencsém. A sarki róka nagyon nem akar kölyköt... már beleöltem kb. 150.000-et, de még egy sem sikerült... angry
Kép

Aguia Dourada

Hozzászólás Szerző: Aguia Dourada » 2014.01.13. 08:40

A tenyésztéssel nekem általában szerencsém volt. Viszont a tenyésztéses feladatokkal annál kevésbé. 35. szinten most először kaptam olyan állatokat benne, amiket be tudtam szerezni időben. Rétisas, páva, házimalac szinte elsőre összejött, de a vaddisznótenyésztést két hete folyamatosan próbálom, sikertelenül. Pedig van óljuk, tavuk, hatalmas karámjuk, és még csak nem is akciósan vettem, mert a napi akciókban sajnos csak gyémántért vehető állatokat kapok. Így megint elbukom a heti feladatot, és továbbra sem lesz egyetlen bronz szobrom sem. Lassan már kedvem sem lesz heti feladatot indítani, úgyis olyan állatot dob be, amit nem tudok időben beszerezni..
Nektek is ilyen nehezen megy a vaddisznótenyésztés? Mik a tapasztalatok?

Monaserra

Hozzászólás Szerző: Monaserra » 2014.02.25. 19:23

Hogyan lehet a terráriumban szaporítani a kobrát, mert csak 2 állat számára van hely (legalábbis a kis terráriumházban). Én pedig egyenlőre nem tudom növelni a területüket:((( Tud valaki ebben segíteni???
Kösz előre is

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.26. 12:04

Monaserra írta:Hogyan lehet a terráriumban szaporítani a kobrát, mert csak 2 állat számára van hely (legalábbis a kis terráriumházban). Én pedig egyenlőre nem tudom növelni a területüket:((( Tud valaki ebben segíteni???
Kösz előre is
Ha kis kobrád születik, akkor azt a tenyésztést követő napon az egyik szülő lecserélésével tudod kihelyezni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Athene

Hozzászólás Szerző: Athene » 2014.02.27. 08:19

Sziasztok!

Ha két karámban is van ugyanabból az állatból, akkor jobb, ha egyszerre szaporítom őket? Vagy inkább külön időben indítsam el a szaporításukat?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.27. 09:54

Athene írta:Sziasztok!

Ha két karámban is van ugyanabból az állatból, akkor jobb, ha egyszerre szaporítom őket? Vagy inkább külön időben indítsam el a szaporításukat?
Szia

Úgy tapasztaltam, hogy mindegy. Többnyire egyszerre szoktam indítani a szaporításokat, és van, hogy ugyanazon faj két párjánál született 1-1 utód. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Általános”