Miért nem sikerül a szaporítás?

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
palleusz

Re: Miért nem sikerül a szaporítás?

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2012.08.14. 05:32

Tisztelt outside ezt az okfejtést már korábban megkaptam a támogatástól is de sajnos ez a magyarázat követhetetlen és elrontja a játékélményt. Több ismerősöm törölte a játékát a rossz játékélmény miatt. Lehet hogy az upjers úgy találta ki a játékot hogy átlagban 2-3 év játékidővel kalkulált de mivel a magyar szerveren 138 napja megy a játék és ez a "pár nap" is elég volt sokaknak ahhoz hogy töröljék a játékukat arra hivatkozva hogy kikapcsolódni szeretnének és nem idegeskedni.Teljesen megértem őket viszont a játék üzemeltetőit nem mert nekik az lenne a cél hogy a játékosok jól érezzék magukat játék közben,sikerélményük legyen és ennek köszönhetően fognak többet költeni a játékra ami bevételt hoz. Én azt is elhiszem hogy ennek ellenére is sok a játékos és le vannak ejtve az olyan "elégedetlenkedők" mint jómagam.Még a magyar szerver indulása előtt is játszottam a játékot a német szerveren és már jóval elhaladtam a 30 szintet mikor megjött a magyar szerverre,nagy lelkesedéssel kezdtem újra a magyaron de ez a lelkesedés eltűnt és nem az idő múlása az ok,hanem a rosszabbnál rosszabb frissítések újítások.Ezt is tudnám részletezni de veszett fejsze nyele.Játszom az én kicsi tanyámmal is ami már években mérhető időszak és még mindig úgy élvezem a játékot mint amikor elültettem az első répát nicesmile

tomaska

Hozzászólás Szerző: tomaska » 2012.08.14. 07:31

palleusz írta:Tisztelt outside ezt az okfejtést már korábban megkaptam a támogatástól is de sajnos ez a magyarázat követhetetlen és elrontja a játékélményt. Több ismerősöm törölte a játékát a rossz játékélmény miatt. Lehet hogy az upjers úgy találta ki a játékot hogy átlagban 2-3 év játékidővel kalkulált de mivel a magyar szerveren 138 napja megy a játék és ez a "pár nap" is elég volt sokaknak ahhoz hogy töröljék a játékukat arra hivatkozva hogy kikapcsolódni szeretnének és nem idegeskedni.Teljesen megértem őket viszont a játék üzemeltetőit nem mert nekik az lenne a cél hogy a játékosok jól érezzék magukat játék közben,sikerélményük legyen és ennek köszönhetően fognak többet költeni a játékra ami bevételt hoz. Én azt is elhiszem hogy ennek ellenére is sok a játékos és le vannak ejtve az olyan "elégedetlenkedők" mint jómagam.Még a magyar szerver indulása előtt is játszottam a játékot a német szerveren és már jóval elhaladtam a 30 szintet mikor megjött a magyar szerverre,nagy lelkesedéssel kezdtem újra a magyaron de ez a lelkesedés eltűnt és nem az idő múlása az ok,hanem a rosszabbnál rosszabb frissítések újítások.Ezt is tudnám részletezni de veszett fejsze nyele.Játszom az én kicsi tanyámmal is ami már években mérhető időszak és még mindig úgy élvezem a játékot mint amikor elültettem az első répát nicesmile
:o :o :ugeek: :ugeek:
Kép

Ha valami baj van a játékkal itt jelezheted..http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

outside

Hozzászólás Szerző: outside » 2012.08.14. 08:47

palleusz írta:Még a magyar szerver indulása előtt is játszottam a játékot a német szerveren és már jóval elhaladtam a 30 szintet mikor megjött a magyar szerverre,nagy lelkesedéssel kezdtem újra a magyaron de ez a lelkesedés eltűnt és nem az idő múlása az ok,hanem a rosszabbnál rosszabb frissítések újítások.
Akkor viszont, remélem, tudsz válaszolni egy nagy kérdésemre.
Az árak és az állatok árához viszonyított tenyésztési idők és költségek ott is ennyire aránytalanul össze-vissza vannak, vagy egy csak a magyar játék sajátossága?
Üdv:
outside

u.i.: A tanyán, érdekes módon, meg tudták még oldani az érmevásárlást. Azaz a tanya még ténylegesen játszható ingyen. És mégis, már a 4. szervert kellett elindítani. Ez vajon itt miért lenne akkora probléma?

lisa1122

Hozzászólás Szerző: lisa1122 » 2012.08.14. 14:00

Nekem egy olyan jellegű problémám lenne, hogy egyszerűen nem sikerülnek a szaporításaim!!! Főleg most, hogy kaptuk ezt a heti feladatot!!! Hiába fejlesztettem a tenyészközpontomat a következő szintre, így még +5% esélyt is kaptam minden állatra, és már 2 napja 4-ből semmi nem sikerült!!! Előtte is csak a 4-ből egyetlen egy darab!!! Ez szerintem már egy kicsit felháborító nem???

Úgy hallottam rajtam kívül még nagyon sokan panaszkodnak erre!!! Mert azért nem kevés ZD-t fektet bele az ember, arról nem is beszélve, ha még gyémántot is... Mert hogy azt pénzért vesszük nemigaz???

Jó lenne, ha valami pozitív változás történne ezzel kapcsolatban!!! Aki egyet ért ezzel, akkor írjon ide!!!

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2012.08.14. 18:10

Kedves outside
Annyit tudnék írni a felvetődött kérdésről hogy betelne a fórum lol
Röviden tömören...A németen teljesen másképp játszottam mert rég volt hogy kint dolgoztam és megkopott rendesen a német tudásom.A lényeg hogy nem vettem gyémántot csak abból gazdálkodtam amit a feladatok adtak.A szaporítással sem voltak ilyen jellegű problémáim mint a magyaron pedig itt ól és vadtó nélkül már jó ideje nem próbálkozok és a tenyésztő központom is maximálisra van fejlesztve.Egyedül a tápot nem veszem mert azt egy alkalommal próbáltam és nagyon közel volt a 100%-hoz a siker és bukta volt.Akkor azt mondtam soha többet.Az állatok árai és a szaporítási költségek azért vannak úgymond ellentétben hogy kompenzálják a játék készítői azokat a játékosokat akik pénzt áldoznak a játékra,kissé igazságtalan lenne hogy gyémánt árú állatot egy vagyonért lehetne szaporítani,szerintem senkinek nem kellenének ezek az állatok.Ez az infó német játékosgurutól származik ha nem lenne igaz akkor én is tévedek,bár eléggé reálisnak tűnik.Szerintem a játék jellege is nagy mértékben függ az adott országtól is,a magyarokat nagyon meg lehet fogni a gyémánt mellé adott ajándék állattal. Ebben speciel biztos vagyok mert sok barátom így csinálja aki gyémántot veszeget.
Tudni lehet nagyjából milyen időközönként van új állat és akkor vesznek gyémántot két egyenlő részben,hogy meglegyen a pár.
Véleményem szerint több sikerélményt kellene vinni az ilyen sarkalatos pontok átalakításával és akkor nagyobb bevételt tudnának elérni.
Evvel nem azt mondom hogy minden második szaporítás sikerüljön de lehetne inkább arány pl 1:5 és akkor biztos hogy minden ötödik siker és nem bánkódsz a másik 4 miatt.és nincs bizonytalanság. na abbahagyom hogy maradjon másnak is hely lol
Jah megpróbáltam ma tizedszerre is a tukánnal de már nem hiszek a sikerben.......sajnos questionlips

Bosszorgán

Hozzászólás Szerző: Bosszorgán » 2012.08.14. 21:49

lisa1122 írta:Nekem egy olyan jellegű problémám lenne, hogy egyszerűen nem sikerülnek a szaporításaim!!! Főleg most, hogy kaptuk ezt a heti feladatot!!! Hiába fejlesztettem a tenyészközpontomat a következő szintre, így még +5% esélyt is kaptam minden állatra, és már 2 napja 4-ből semmi nem sikerült!!! Előtte is csak a 4-ből egyetlen egy darab!!! Ez szerintem már egy kicsit felháborító nem???
4ből... na nemár. nekem 8 nap után sikerült napi 2 tenyésztéssel az első kis zebrám. (gyémánt nélkül). az ugye 16 próbálkozás. mellette mindennap próbáltam nyulat csak a sikerek miatt, az sűrűn bejön. ha 2 hét múlva sem lesz állatod, kihasználva az összes lehetőséget, akkor siránkozz itt.

egy idő után beindul, bár én azon vagyok kiakadva, hogy ma a lámám sikerült, és a 12ezer népszerűségével 2 db plusz látogató jött... kicsit keveslem. egy új állattal -közel sem ennyi népszerűséggel- több jön..

outside

Hozzászólás Szerző: outside » 2012.08.15. 08:35

palleusz írta:Kedves outside
Annyit tudnék írni a...
Köszi. :)
Üdv:
outside

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.08.15. 09:39

Bosszorgán írta:azon vagyok kiakadva, hogy ma a lámám sikerült, és a 12ezer népszerűségével 2 db plusz látogató jött... kicsit keveslem. egy új állattal -közel sem ennyi népszerűséggel- több jön..
Ha külön karámba teszed, nem a felnőttekhez, akkor több látogatót vonz.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

harcospanda

Hozzászólás Szerző: harcospanda » 2012.08.23. 10:37

Sziasztok,nekem van tenyésztőközpontom,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehet tovább fejleszteni? Csak gyémántért, ahogy gondolom, vagy más módon is?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.08.23. 11:42

harcospanda írta:Sziasztok,nekem van tenyésztőközpontom,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehet tovább fejleszteni? Csak gyémántért, ahogy gondolom, vagy más módon is?
Csak gyémántért lehet, az árakat megtalálod itt:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=283&t=11696
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Általános”