Miért nem sikerül a szaporítás?

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Balázs Istvánné

Re: Miért nem sikerül a szaporítás?

Hozzászólás Szerző: Balázs Istvánné » 2012.08.07. 09:53

Ma buktam a szaporitással 8000-et! Orszarvut szerettem volna! 80 gyémánt kellett volna a táphoz ami nem volt ( még jó, hogy azt is nem buktam el) Ez már nem az elsö nagy veszteségem! Nem tudom, hogy merjek-e tovább probálkozni? Van akinek minden sikerűl! Hogy van ez?

tomaska

Hozzászólás Szerző: tomaska » 2012.08.08. 06:02

Balázs Istvánné írta:Ma buktam a szaporitással 8000-et! Orszarvut szerettem volna! 80 gyémánt kellett volna a táphoz ami nem volt ( még jó, hogy azt is nem buktam el) Ez már nem az elsö nagy veszteségem! Nem tudom, hogy merjek-e tovább probálkozni? Van akinek minden sikerűl! Hogy van ez?
Szia továbbra is próbálkozni kell én már buktam 50 ezret is,de próbálkozni kell egyszer sikerül.. ;) ;) ;) :D
Kép

Ha valami baj van a játékkal itt jelezheted..http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.08.08. 12:31

A boltban minden állatnak látod, mekkora esélye van a szaporodásra, ezt tudod növelni vadtóval, óllal, táppal. Nyilván ha nem 100% az esély, akkor benne van a pakliban, hogy nem lesz kölyök. Próbálkozni kell, ennyi.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2012.08.13. 20:03

Igen próbálkozni kell vagy aki kitalálta a szaporítási sikerszázalékot visszaküldeni az iskolába matekórára egy kis korrepetálásra.
Mert az nem veszi be a gyomrom hogy 35% mellett 9 próbálkozásból 0 siker maximális esélynöveléssel,
ezt úgy hívják hogy egyenes lehúzás.

Re: Nem kérném megmagyarázni hogy a döglött ló alszik,köszönöm.

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.08.13. 21:16

Szia palleusz!

Megkérlek, hogy a véleményedet véleményként és ne tényként közöld a Fórumon, valamint uralkodj légyszíves az indulataidon!
Ezen a játékon még nincs tenyésztőközpontom, de egy másik játékon, ahol 20%-os eséllyel lehetett egy bizonyos állatfaj különleges egyedeit szaporítani, volt olyan, hogy napi kétszeri próbálkozásból másfél hétog nem született egy olyan utód sem, ami kellett volna. És ott is lehetett az itteni gyémántnak megfelelő prémiummal növelni az esélyeket, meg is tettem, jelzem, az ottani valuta sokkal drágább volt az itteninél.
Szóval a döglött ló igenis csak alszik.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Bosszorgán

Hozzászólás Szerző: Bosszorgán » 2012.08.13. 21:22

palleusz írta:Igen próbálkozni kell vagy aki kitalálta a szaporítási sikerszázalékot visszaküldeni az iskolába matekórára egy kis korrepetálásra.
Mert az nem veszi be a gyomrom hogy 35% mellett 9 próbálkozásból 0 siker maximális esélynöveléssel,

Igen, az a 35%, 10 próbálkozásból 3 sikeres. 100 próbálkozásból 35. 1000ből 350, és fokozhatnánk. te épp abban a kismillió negatív kimenetelű próbálkozásban vagy épp. sok sikert a maradék sikereshez :P de nem lehetetlen, én is gyémánt nélkül tenyésztgetek, és ritkán jön kölyök, de nehogymár minden elsőre sikerüljön. úgy 1 hét alatt unalmassá válna a játék és nem férnénk el az állatoktól :D

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2012.08.13. 21:37

csipkebogyo írta:Szia palleusz!

Megkérlek, hogy a véleményedet véleményként és ne tényként közöld a Fórumon, valamint uralkodj légyszíves az indulataidon!
Ezen a játékon még nincs tenyésztőközpontom, de egy másik játékon, ahol 20%-os eséllyel lehetett egy bizonyos állatfaj különleges egyedeit szaporítani, volt olyan, hogy napi kétszeri próbálkozásból másfél hétog nem született egy olyan utód sem, ami kellett volna. És ott is lehetett az itteni gyémántnak megfelelő prémiummal növelni az esélyeket, meg is tettem, jelzem, az ottani valuta sokkal drágább volt az itteninél.
Szóval a döglött ló igenis csak alszik.
Tiszteletem!
Ez nem volt indulat drága csipkebogyó és ez bizony nem vélemény hanem tény ugyanis ez bizonyítékkal alá támaszható a játékom naplóját megtekintve.
Avval amit mondtál pedig az én igazamat támasztottad alá miszerint a százalékos dolog semmit nem ér sem itt sem abban a játékban amiben játszol még.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palleusz 2012.08.13. 21:42-kor.

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2012.08.13. 21:41

Bosszorgán írta:
palleusz írta:Igen próbálkozni kell vagy aki kitalálta a szaporítási sikerszázalékot visszaküldeni az iskolába matekórára egy kis korrepetálásra.

Igen, az a 35%, 10 próbálkozásból 3 sikeres. 100 próbálkozásból 35. 1000ből 350, és fokozhatnánk. te épp abban a kismillió negatív kimenetelű próbálkozásban vagy épp. sok sikert a maradék sikereshez :P de nem lehetetlen, én is gyémánt nélkül tenyésztgetek, és ritkán jön kölyök, de nehogymár minden elsőre sikerüljön. úgy 1 hét alatt unalmassá válna a játék és nem férnénk el az állatoktól :D
Így kellene hogy legyen,sajna nem így van,nekem is volt hogy egy nagyon gyenge % elsőre sikerült,tisztában voltam vele hogy most jó sokáig semmi, így is lett ,de hasonló szaporításoknál ekkora különbségek nem lehetnének.

Bosszorgán

Hozzászólás Szerző: Bosszorgán » 2012.08.13. 22:11

Igen, vannak különbségek. Nálam pl a 25%os bárány meg kecske elsőre sikerült, minden plusz % nélkül, a papagáj ugyanennyivel meg kb másfél hetente sikerül.
most ugyan szerencsém volt a párducokkal, mert 20%osan 6 próbálkozásból 2 meg lett, de az újszülött párduc érdekes módon csak 1 plusz látogatót hozott...

outside

Hozzászólás Szerző: outside » 2012.08.13. 22:12

A korrepetálásra nem biztos, hogy nekik kell menni.
A 35% nem függ az eddigi próbálkozásoktól. Egy sikeres tenyésztésre 35% az esélyed függetlenül attól, hogy előtte volt 10 egymás utáni sikered, vagy 40 sikertelen. Az esélyeket minden alkalommal előről indítod.
De, amennyiben a te verziód élne, akkor a 35% azt jelenti, hogy 100 esetből 35 siker. Azaz attól, hogy az első 65 próbálkozás nem sikerül, attól még (matematikailag) lehet esélyed a 100-ból 35-re.
Úgyhogy türelem. És próbáld meg gyomor helyett ésszel a számolást. ;-)
Üdv:
outside

Válasz küldése

Vissza: “Általános”