Miért nem sikerül a szaporítás?

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Este

Re: Miért nem sikerül a szaporítás?

Hozzászólás Szerző: Este » 2012.06.06. 19:16

HalLak írta:
Este írta:Van valami olyan szabály, hogy kettőnél több kölyök nem lehet a karámban? Sehol nem találtam ilyet leírva, de úgy tűnik, hogy minden ezutáni tenyésztés sikertelen. Persze lehet, hogy csak véletlen. Van valakinek ilyen tapasztalata?
Kedves Este!

Nekem még nincs tenyésztőközpontom, így saját tapasztalatom nincs. Viszont a legtöbb barátomnak már van, és az Ő kertjükben már sok-sok állatkölyköt láttam. Ezen a héten pl. egyik barátomnál a párducok és a krokodilok szaporodnak. Az első két krokodilbébi és két párduckölyök között eltelt néhány nap, azóta viszont naponta van egy új krokodilbébi és egy új párduckölyök. 2 párducszülő és 4 párduckölyök, valamint két krokodilszülő és 4 krokodilbébi fér egy karámba. Ma már csak három felnőtt és 3 utód van, mert most már naponta nőnek fel (egy-egy párduc és krokodil már külön karámba is került, mert csak 6 állat fér el egy karámban).

Tehát Neki minden nap sikerült egy-egy új utódot produkálnia ebből a két állatból, de hogy milyen módszerrel, és mennyi ráköltéssel, azt nem tudom. Csak reggelente - amikor besegítek az állatkertjében - megcsodálom az újszülötteket :)
Ezek szerint valószínűleg csak véletlen - akkor próbálkozom tovább.
Köszönöm szépen az információt.

meldrum

Hozzászólás Szerző: meldrum » 2012.06.25. 08:18

Kedves chillus!A szaporítás nekem úgy sikerült hogy 10 gyémántért vettem azt a szaporítót,anélkül nekem se sikerült.Biztos elfelejtették a szaporító szabálynál feltüntetni,hogy csak 10 gyémántért szaporíthatsz.

meldrum

Hozzászólás Szerző: meldrum » 2012.06.25. 08:23

Nekem az a tapasztalatom,hogy csak akkor sikerül a tenyésztés ha 10 gyémántért megveszem azt a szaporító tápot.Anélkül egy tenyésztésem se sikerült.

tomaska

Hozzászólás Szerző: tomaska » 2012.06.25. 10:47

meldrum írta:Nekem az a tapasztalatom,hogy csak akkor sikerül a tenyésztés ha 10 gyémántért megveszem azt a szaporító tápot.Anélkül egy tenyésztésem se sikerült.
Szia nekem azért anélkül is sikerül..a gyémántos állatokat próbáld az amúgy is olcsóbb... ;) ;) ;)
Kép

Ha valami baj van a játékkal itt jelezheted..http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

tigris112

Hozzászólás Szerző: tigris112 » 2012.06.25. 18:58

[quote="Chillus"]35 % a valószínűség, van vadtó, van ól, mégsem sikerül a szaporítás...Miért? Mire kell még figyelnem?? :([/qu

Chillus nicesmile

Nem tudom mennyit számít,de úgy vettem észre hogy ha tenyésztés közben egész nap nyomom az etetést,takarítást és a játékot amivel ugye a pontokat gyűjtünk, szinte sosem születik bébi,így leginkább csak enni adok ott ahol tenyésztés folyik,azóta több bébi születik. A legszaporább a nyúl, annál semmilyen segédletet nem alkalmazok mégis szinte naponta születik másik bébi....a többi állatnál vadtóval vagy óllal is ritkább.

Remélem segítségedre lehettem 1-2 állatbébi születéséhez... wink

üdv: tigris112

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2012.06.25. 19:25

meldrum írta:Nekem az a tapasztalatom,hogy csak akkor sikerül a tenyésztés ha 10 gyémántért megveszem azt a szaporító tápot.Anélkül egy tenyésztésem se sikerült.
Én csak 1x próbáltam a tápot, de nem éri meg. Inkább fejlesztettem kétszer a tenyésztő központot. Eddig 43 kisállatom született, amiből csak 1 volt nyuszi. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

rrenike23

Hozzászólás Szerző: rrenike23 » 2012.07.04. 14:06

tigris112 írta:
Chillus írta:35 % a valószínűség, van vadtó, van ól, mégsem sikerül a szaporítás...Miért? Mire kell még figyelnem?? :([/qu

Chillus nicesmile

Nem tudom mennyit számít,de úgy vettem észre hogy ha tenyésztés közben egész nap nyomom az etetést,takarítást és a játékot amivel ugye a pontokat gyűjtünk, szinte sosem születik bébi,így leginkább csak enni adok ott ahol tenyésztés folyik,azóta több bébi születik. A legszaporább a nyúl, annál semmilyen segédletet nem alkalmazok mégis szinte naponta születik másik bébi....a többi állatnál vadtóval vagy óllal is ritkább.

Remélem segítségedre lehettem 1-2 állatbébi születéséhez... wink

üdv: tigris112
Erre már én is felfigyeltem, hogyha gondozom őket nem sikerül.Volt olyan hogy 2 napig nem tudtam du ideülni 3 tenyésztésből 2 sikerült, ha meg itt ülök, és gondozom őket, már hetek óta nincs kölyök.De pl. a struccnál, eleinte egész nehezen indult, utána meg folyamatosan majdnem mindennap volt fióka.Most a krokival próbálkozok, nem nagy sikerrel.Tevém is van, bölényem is.Lovat próbáltam de nem sikerült soha

Balázs Istvánné

Hozzászólás Szerző: Balázs Istvánné » 2012.07.26. 14:37

A szaporitásról csak annyit, hogy már én is feltettem ezt a kérdést (3-2 sikerült) és azt a választ kaptam, hogy a gép töröl véletlenszerüen! Nekem volt olyan esetem, hogy 3 szaporitásból 2 sikerült, de érdekes módon pont egy 70%-kal induló, legtöbbe kerülő nem sikerült, de a 60%-os olcsóbb igen! Szerintem egyszerre hármat nem szabad indítani, mert az tuti, hogy nem lesz síkeres! Én most egy darabig bíztos nem probálkozom. Nyalogatom a sebeimet ( a veszteség miatt) és majd, ha sok pénzem lesz újra megprobálom, de csak pianóba!

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2012.07.26. 19:43

A lényeg az, hogy ami nem jön össze 100%-ra a szaporítási folyamatban, az véletlenszerűen lesz sikeres. Lehet egy 90%-os is csőd, míg a 60% meg összejön. A rendszer a nem létező hasára üt és kidobálja, hogy sikeres volt-e vagy sem. :)

tomaska

Hozzászólás Szerző: tomaska » 2012.07.27. 19:01

Levander írta:A lényeg az, hogy ami nem jön össze 100%-ra a szaporítási folyamatban, az véletlenszerűen lesz sikeres. Lehet egy 90%-os is csőd, míg a 60% meg összejön. A rendszer a nem létező hasára üt és kidobálja, hogy sikeres volt-e vagy sem. :)
Nekem 30%-on vannak és sikerül lényegében mind...
Kép

Ha valami baj van a játékkal itt jelezheted..http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Válasz küldése

Vissza: “Általános”