Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.04.15. 11:43

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba egy korábbi bónuszállat.

A bordás krokodil a legnagyobb krokodil és az egyetlen, mely sós és édes vízben is jól érzi magát. Akár a nyílt tengeren is össze lehet vele futni.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 44. szinttől kaphatóvá vált a boltban vagy 6 kártyarészletből is kirakható. A legjobban természetesen vizes karámban érzi jól magát.

További újdonság, hogy az egyes állat körmenüjét felhozva egy zöld nyilacskát is láttok immár, ezzel az azonos fajú állatok közt tudtok könnyebben navigálni:

Kép

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.04.29. 12:20

Kedves Igazgatók!

A mai frissítés fő témája egy mára már sajnos kihalt állatfaj.

Kép

A Haast-féle sas a maga 20 kilójával és akár 3 méteres szárnyfesztávolságával a modern kor legnagyobb ragadozómadara volt.

Nevét egy német német természettudósról, Julius von Haastról kapta. Valószínűleg a 15. században halt ki a zsákmányállata (moa) kipusztulásával párhuzamosan.

A természettudományi múzeumodban máris megbízást adhatsz a munkatársaknak az állat kövületrészleteinek felkutatására, a csontváz összeállítására, sőt, akár az állatfaj feltámasztására.

Ha sikerül feltámasztanod a fajt, a Haast-féle sas füves, szavannás és sziklás karámban érzi jól magát, a népszerűsége pedig nem kevesebb, mint 52.000 egységnyi.

De ez még nem minden!

Optimalizáltunk a szervezeti felületen is, a chat-jellegű és a rendszerüzenet-jellegű üzenetek mostantól külön tekinthetőek meg a jobb áttekinthetőség kedvéért.

Ha új chat-üzenet érkezik az üzenőfalra, egy boríték jelecske jelenik meg a szervezeti gombon.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.05.06. 13:06

Kedves Igazgatók!

Mostanában volt anyák napja (egyes országokban még csak mostanában lesz majd), a My Free Zoo állatkertjeit is ünnepi díszbe öltöztetheted!

Kép

Az anyák napi játék során egyrészt szuper anyák napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, a borjúfókát is!

Kép

A másik elérhető nyeremény a méhészborz, mely a tavalyi anyák napi játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik a anyák napi játék is: mától egészen május 13-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó anyák napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a tulipánokat. Minél több tulipánpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék május 13-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi tulipánt gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található tulipán ikonjára kattintasz!

Kép

Figyelem, a boltba került a fehér kőzúzalék terep is, használjátok őket az udvar barokk jellegű díszítésére, ha szeretnétek, de ügyeljetek rá, hogy ez az anyák napi játéktól független, nem hoznak tulipánpontokat!

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.05.13. 12:28

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba a 2013-mas anyák napi játék jutalma, a kapucinus majom. A 61. szinttől érhető el a boltban és erdei vagy dzsungel karámban tartható.

Kép

További jó szórakozást!

My Free Zoo csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.05.20. 11:41

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel újabb ikertenyésztési akció vette kezdetét!

Ez azt jelenti, hogy minden tenyésztéskor, mely május 27-én délig sikerrel zárul, ikrek születnek!

Kép

Természetesen nem csak állatkölyökből kap kettőt a játékod, de tapasztalati pontból is. Sőt, a két állatkölyökért járó dupla tapasztalati pontot akkor is megkapja a játékos, ha egyáltalán nem is sikerült a szaporítási kísérlet.

Figyelj rá: a tapasztalati bónusz már be van számítva a sikeres tenyésztés után megjelenő tájékoztató ablakocskában. Természetesen a tanácsadóra kattintva a naplóban is utána tudtok nézni a bejegyzésnek.

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem.

További jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.05.27. 10:59

Kedves Játékosok!

A ma 12 órás frissítéssel visszatér a játékba egy korábbi bónuszállat.

A fossza egy macskára hasonlító, de nem macskaféle, hanem a mangusztákkal rokon állat, nagyon érdekes teremtés, Madagaszkár csúcsragadozója.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 54. szinttől kaphatóvá vált a boltban vagy 6 kártyarészletből is kirakható. A legjobban természetesen sziklás, szavannás és dzsungelkarámban érzi jól magát.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.06.03. 13:24

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel régen volt állatok nyomába eredünk.

Kép

A 3. múzeumszinttől zoo-dollárért aktiválható a kőkor.

Ha aktiválod a kőkort és kiküldöd a kutatóidat kövületvadászatra, 12 óra múlva vagy a gyapjas orrszarvú vagy a glyptodon kövületével tér vissza.

KépKép

Ha már kiállítottad ezen állatok teljes csontvázát a múzeumodba, azzal elérhetővé teszed az óriáslajhár kövületeit is.

Kép

A kövületdarabokkal aztán a labormunkatársaid megkísérelhetik feltámasztani az állatokat!

KépKépKép

A gyapjas orrszarvú a jeges, a glyptodon az erdős és szavannás, az óriáslajhár pedig az erdei és dzsungelkarámokat szereti.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.06.10. 14:36

Nyár, napfény,...
és...
szavanna!

Kép

Magyar idő szerint június 17-e délig 30%-kal több tapasztalati pontot kapsz, ha szavannakarámban lévő állatot etetsz, gondozol, foglalkoztatsz!

Élvezzétek a napsütést!

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.06.17. 12:09

Kedves Játékosok!

A ma 12 órás frissítéssel visszatér a játékba egy korábbi bónuszállat.

A csíkos bűzösborz egy nagyon jóravaló teremtmény, de ha megijesztik, a bűz erejével igyekszik védekezni.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 46. szinttől kaphatóvá vált a boltban.

A jeges karámhoz pedig elérhetővé vált növényevőknek és húsevőknek való etető.

Kép

További újdonság, hogy a legalább 100. szinten álló állatkertek bejáratai megszépültek.

Kép

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.07.01. 12:14

Kedves Játékosok!

Mától új állattal is foglalkozhatsz a természettudományi múzeumban.

Kép

Az új állat a gyapjas mamut, a kőkor egyik meghatározó állata.

KépKép

A gyapjas mamut - ha feltámasztottad - füves és jeges karámban érzi jól magát.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Vissza: “Bejelentések”