Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.14. 12:00

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba egy korábbi bónuszállat.

Az északi elefántfóka hatalmas méretéről és ormányszerű orráról kapta a nevét.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most 70 gyémántért kaphatóvá vált a boltban. A legjobban természetesen vizes karámban érzi jól magát. Az északi elefántfóka 6 kártyarészletből is kigyűjthető.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.21. 14:01

Hm-hm, valami már megint épül az állatkert előtt...
Mi lehet az?
Egyelőre annyit lehet tudni biztos forrásból, hogy valamiféle múzeum lesz itt.
Figyeljétek a híreket, hátha lesz majd bővebb tájékoztatás a későbbiekben!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.02.04. 19:59

Kedves Játékosok!

Hiszitek, vagy nem, de 3 éves a My Free Zoo!

Nem marad el az ajándék sem!

Függetlenül attól, hogy éppen belépett-e ma a játékba vagy nem, minden máig regisztrált játékos megkap egyszer egy egyedi ajándékot, a 3. szülinapos bulinyuszit.

Kép

Továbbá most már egy picit többet lehet megtudni az állatkert előtt zajló építkezésről a játékban.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.02.11. 13:55

Kedves Igazgatók!

A My Free Zoo állatkertjeiben már érződik a tavasz, a szerelem szele száll!

Kép

A valentin-napi játék során egyrészt szuper valentin-napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, a fehér gólyát is!

Kép

A másik elérhető nyeremény a jácintkék ara, mely a tavalyi valentin-napi játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik a valentin-napi játék is: mától egészen február 18-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó valentin-napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a virágcsokrokat. Minél több virágcsokrot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék február 18-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi mézeskalácsot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található virágcsokor ikonjára kattintasz!

Kép

Figyelem, a boltba került a virágos rét terep is, használjátok őket az udvar téliesítésére, ha szeretnétek, de ügyeljetek rá, hogy ez a valentin-napi játéktól független, nem hoznak virágcsokorpontokat!

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.02.25. 08:20

Ma dél körül egy hosszabb, 90 percesre saccolt (plusz-mínusz eltérés lehetséges) frissítés lesz, ha minden jól megy, fellebben a lepel a természettudományi múzeumról, kérjük szíves türelmeteket ezzel kapcsolatban!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.02.25. 12:57

Kedves Játékosok!

Ma megnyitja kapuit a My Free Zoo természettudományi múzeuma!

Kép

A múzeum gyémántért már a 20. szinttől is megnyitható, a 35. szinttől pedig te választhatsz, hogy zoo-dollárért vagy gyémántért nyitod meg.

Mit lehet csinálni a múzeumban?

A legfontosabb, hogy innen irányíthatod kihalt állatok kövületrészleteinek felkutatását. Ennek érdekében ki kell küldened egy vagy több kutatót terepmunkára, hadd keressék a kövületrészleteket. Milyen kövületrészletet? Keresheted egy adott korszak kövületrészleteit véletlenszerűen, de keresheted konkrétan az egyes állatok kövületrészleteit is. Ez ilyenkor mindig eltart egy darabig, az időtartam változó.

Kép

Kép

Ha véletlenszerűen keresel, az zoo-dollárba kerül, ha célirányosan egy-egy állat kövületrészleteit keresed, annak az ára gyémántban fizetendő.

Kép

Az elején az "újkor" áll a rendelkezésedre, a kutatóid a dodó és a kvagga kövületrészleteit kereshetik:

Kép Kép

A kövületrészleteket a játék úgy kezeli, mint bármely más kártyarészletet, lehet őket gyűjteni, cserélni, kiegészíteni.

Kép

Amikor a kutató visszatér, egy kis pihenőre van szüksége, mielőtt újra befoghatnád dolgozni.

Kép

Érdemes keresni a kövületrészleteket, mert ez múzeumpontokat hoz neked. Az elején a múzeumod még elég puritán, de ahogy nő a múzeumpontjaid száma, úgy gazdagodhat minden téren, tehát egyre szebb lehet és bővülhetnek a funkciói is. A 3. múzeumszinttől például már a kőkorszak is elérhetővé válik.

A kutatóm összegyűjtött egy csomó kövületrészletet, mihez kezdjek most ezekkel?

Ha keresés vagy cserebere útján elegendő kövületrészletre tettél szert, akkor ezekből összeállíthatod az adott állat teljes kövületét (magyarán a teljes megkövült csontvázát), melyet aztán tetszésed szerint kiállíthatsz dísztárgy gyanánt akár az állatkertedben, akár a múzeumod kiállítási területén.

A múzeumi tárlat területe teljesen szabadon használható terület, ebbe is tehetsz karámokat, állatokat, dekorációkat, de mégis egy elkülönült rész a játékon belül, mely elsősorban arra szoIgál, hogy kipróbáld magad a kiállításszervezés terén. Tehát állatkertigazgatóból egy kicsit átalakulhatsz múzeumigazgatóvá és megmutathatod, hogy te hogyan rendeznél be egy természettudományi tárlatot.

Kép

A munkád során ügyelj rá, hogy újabb és újabb kihalt állatok akkor válnak elérhetővé a számodra, ha az előző állat kövületcsontvázát már összeállítottad és ki is állítottad akár az állatkertedbe, akár a múzeumodba. Ezek a kövületek nagyon népszerűek és sok tapasztalati pontot adnak kihelyezéskor.

KépKépKépKép

Ok, gyűjtögetem a kövületrészleteket, kiállítom a kövületcsontvázakat, más egyéb?

Még szép! Itt kezd csak igazán érdekessé válni a dolog. Amikor ugyanis egy állat kövületét sikerült kigyűjtened és kiteszed azt az állatkertedbe vagy a múzeumodba, nem csak új állatok kövületeinek keresésére szerzel jogot, de arra is, hogy az adott állat további kövületrészleteit a jövőben élő állati részletekké alakítsd. Az újabb kövületrészletekkel tehát fordulj bizalommal a laboránsodhoz, aki megpróbálja kinyerni az állat DNS-ét a kövületből és ezáltal élő állati részletté tenni a kövületrészletet. Más szavakkal: hozzáláthatsz feltámasztani a kihalt állatfajt, a tudomány segítségével szert tehetsz ezen rég volt állatok élő, hús-vér példányaira is!

Kép

Kép

Kép

A kövületrészlet valódi állatrészletté alakítása eltart egy ideig, de rövidíthetsz ezen az időn. Úgy, hogy amikor épp van folyamatban egy átalakítás, akkor lekattintod a kutatási jelecskéket, mely jelecskék az érintett állat rokonfajainak feje felett tűnnek fel az állatkertedben. Példának okáért ha épp egy kvaggarészlet előállításán fáradozol, akkor a zebrák, szamarak és lovak felett jelennek majd meg ezen a gyorsításra szolgáló jelecskék.

Kép

Ez persze pluszmunka, ezért az igazgatási központban új munkatárs vehető fel alkalmazásba, a tudós, aki lekattintja helyetted az állatkertedben megjelenő gyorsítójelecskéket.

Kép

A laboránsoknak a kutatókhoz hasonlóan egy kis pihenésre van szükségük az egyes munkavégzések után.

A laboránsok munkájával előállított állatrészleteket a játék szintén úgy kezeli, mint bármely más részletet, lehet őket gyűjteni, csereberélni, kiegészíteni.

Kép

A feltámasztott állatokat pedig a többi állathoz hasonlóan kezeli a játék, tehát lehet őket például szaporítani, ha kettő példányra is sikerült már szert tenned.

A látogatók imádni fogják, ha a feltámasztott állatfajok állatbébijeit is megcsodálhatják!

Kép

Jó szórakozást kívánunk az új funkcióhoz!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.03.04. 14:34

Kedves Játékosok!

A mai frissítés hozott néhány új, teljesíthető sikert, alapvetően a dodó, kvagga, moa és erszényesfarkas szaporításáról és szaporításáról szólnak ezek a sikerek.
(Ma, március 4-én lehet, hogy még angolul látod a leírást a játékban, ez azért van, mert személyesen én egy picit lemaradtam a frissítés előkészítésével, ugyanis gőzerővel dolgozunk éppen egy újabb, egyelőre csak németül elérhető játék magyarosításán. Hogy melyik játékról van szó? Majd kiderül wink ! A szöveg holnapra magyarrá válik a játékban.)

Illetve visszatért egy korábbi bónuszállat a játékba, bekerült a bolti "árukészletbe".

Kép

Ez az állat a babirussza mely gyémántért szerezhető be a 14. szinttől, de ki lehet gyűjteni hat kártyarészlettel is.

A babirussza a sűrű növényzetű élőhelyeket kedveli, ennek megfelelően erdei és dzsungelkarámban érzi jól magát.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.03.18. 12:47

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel újabb ikertenyésztési akció vette kezdetét!

Ez azt jelenti, hogy minden tenyésztéskor, mely március 25-én délig sikerrel zárul, ikrek születnek!

Kép

Természetesen nem csak állatkölyökből kap kettőt a játékod, de tapasztalati pontból is. Sőt, a két állatkölyökért járó dupla tapasztalati pontot akkor is megkapja a játékos, ha egyáltalán nem is sikerült a szaporítási kísérlet.

Figyelj rá: a tapasztalati bónusz már be van számítva a sikeres tenyésztés után megjelenő tájékoztató ablakocskában. Természetesen a tanácsadóra kattintva a naplóban is utána tudtok nézni a bejegyzésnek.

Kép

Az ikertenyésztési akció nem egyedül érkezett, érkeztek ugyanis karámházakhoz való dzsungeles tapéták is, melyek immár megtalálhatók az állatkerti boltban.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem.

További jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.03.25. 13:46

Kedves Játékosok!

Új állat érkezett ma a játékba.

A lápi szarvas Dél-Amerika legnagyobb szarvasféléje.

Kép

Ez az impozáns állat zoo-dollárért kaphatóvá vált a boltban. A legjobban Amazonas-házak szárazföldi területein érzi jól magát. Ha megveszed, gondolj rá, hogy ez Amazonas-házi állat, tehát a raktáradba bekerül, de a kártyalécen csak akkor fogod látni, ha betérsz egy Amazonas-házadba.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.04.01. 12:21

Kedves Igazgatók!

A My Free Zoo állatkertjeiben mindenki a húsvétra készülődik!

Kép

A húsvéti játék során egyrészt szuper húsvéti dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, az észak-amerika kúszósült is!

Kép

A másik elérhető nyeremény a sarki lúd, mely a tavalyi húsvéti játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik a húsvéti játék is: mától egészen április 8-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó húsvéti dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a nárciszokat. Minél több nárciszt gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék április 8-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi nárciszt gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található nárcisz ikonjára kattintasz!

Kép

További újdonság, hogy visszatért a játékba és immár a boltban a 47. szinttől zoo-dollárért megvehető az alpaka.

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”