Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.27. 12:40

A hiba elvileg elhárult, reméljük, hogy így is marad, mindenkinek köszönjük a türelmet és a megértést, illetve elnézést a felmerült kellemetlenségért!
A játékba immár be tudtok lépni és folytatódhat az állatkert igazgatása.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.29. 08:04

Kedves Játékosok!

A korábbi hozzászólásaimban említett hétvégi leállással kapcsolatban szeretnénk megköszönni a türelmeteket azáltal, hogy gyakorlatilag mindenki, akinek már volt fiókja és pár nappal visszamenőleg (23-tól) volt belépése a vasárnap estig tartó időszak alatt, kapott 4 munkásbrigádot ajándékba.

Kép

Ez csak egy kis gesztus a részünkről, de reméljük, hogy egy kis örömöt sikerül vele szereznünk.

Az is lehet, hogy a brigádokat már meg is kaptad, talán már fel is használtad, mert bevallottan picit elkéstem ezzel a bejelentéssel (amiért az elnézéseteket kérem), ugyanis most a szokottnál is nagyobb munkában vagyunk, mert hamarosan új játék érkezik magyar nyelven, figyeljétek majd a híreinket a szokott csatornákon:).

Gabesz
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.30. 14:20

10 millió My Free Zoo-játékos - jubileumi akciók és új állatok!

A My Free Zoo játék jelenleg 23 nyelven érhető el és indulása óta világszerte már több, mint 10 millióan nyitották meg a saját online állatkertjüket.

Na, ez a nem semmi, nem igaz? Kimagasló eredmény! Ezt meg kell ünnepelni, ki is gondoltunk egy akciós időtartamot az ünneplésre. A jubileumi időtartam a frissítés július 30-i játékba kerülésétől egészen augusztus 6-a délig tart.

Mire számíthetsz ezen ünnepi hét alatt?
Ha ez idő alatt belépsz az állatkertedbe, az első belépésedkor kapsz egy csodaszép, animált emlékművet a 10 milliós játékoslétszám elérésének emlékére!

Kép

De ez csak a kezdet, hiszen a jubileumi hét alatt sikerrel befejeződő tenyésztések ikreket hoznak az állatkertednek.

A két állatkölyökkel persze dupla tapasztalati pont jár. De ne búsulj akkor se, ha nem sikerült a tenyésztés, mert a tapasztalati pontot ilyenkor is duplázva kapod.

Figyelem: a TP-bónusz már bele van kalkulálva abba a TP-mennyiségbe, ami naplókban és értesítőkben megjelenik.

Kép

És ez még mindig nem minden...

Egyet fizet, kettőt kap gyorsítóakció

Kép

A jubileumi héten egy ezüst gyorsítót vásárolva rögtön kettő ezüst gyorsítót, egy arany gyorsítót vásárolva pedig rögtön kettő arany gyorsítót kapsz! És ezt akárhányszor megteheted, csak rajtad áll.
***Ennek a funkciónak az előkészítésénél volt egy kis ko-ordinációs problémánk, részletek legalul.

Érdemes is arany gyorsítót venni, hiszen a jubileumi hét alatt minden arany gyorsítóban garantáltan van egy részlet egy teljesen új állatfajtából, az afrikai fehér hasú törpesünből!
Hogy később megjelenik-e még az állat a játékban és mikor és hogy lesz beszerezhető, nem lehet tudni. Ami biztos, az az, hogy most arany gyorsítókkal beszerezheted.

Kép

Az afrikai fehér hasú törpe sün 8 kártyarészletből állítható össze és terráriumban tartható.

Itt még mindig nincs megállás, mert érkezett a játékba egy új akváriumi állat is, az ezüst rókapofa! Az állat a boltban vásárolható meg zoo-dollárért a 82. szinttől. Ez a hal a trópusi óceánok lakója, de most te is bemutathatod a látogatóidnak!

Kép

További gyorsítókkal kapcsolatos frissítés:

Nem tudtál belépni pár napig? Most láthatod, hány gyorsítócsomagot nem nyitottál még meg:

Kép

Jó szórakozást az újdonságokhoz!

Csekkold az aktuális bónuszakciónkat is!

My Free Zoo-csapat

***Néhányan észrevehették, hogy már 29-e reggeltájtól az egyet fizet kettőt kap akcióra utaló szöveget lehetett látni a gyorsítócsomagos felületen, pedig akkor nem volt még akció. Most meg már van akció, de ahogy ezeket a sorokat írom (Gabesz), éppen nem utal a játékban semmi az egyet fizet, kettőt kap akcióra. Ez azért van így, mert a játék nagyon sok nyelven érhető el, és a szervereket sem lehet állandóan frissítgetni, gyakorlatilag egy kimondott fél órában kellett volna a szöveget módosítani és csak akkor, nem máskor, de most egy picit nagyobb volt a hajtás a szokásosnál, mivel az Undermaster játék kiadásának előkészítésén is dolgoztunk, ezért hibáztunk ezekkel a szövegekkel. A gyorsítós felületen elvileg majd frissül a szöveg legkésőbb úgy 1 nap múlva (de talán korábban is meg tudjuk oldani), de ha most ebben a másodpercben éppen nem is utal semmi arra, hogy egy vásárlással két ezüst vagy arany gyorsítót vehetsz, akkor is nyugodtan számíthatsz rá, az az érvényes állapot, amit ez a bejelentés tartalmaz.
A malőrért szíves elnézéseteket kérjük.

További kiegészítés: a dupla gyorsítós akciót közkívánatra a bronz gyorsítókra is kiterjesztettük, kb. délután 5-6 órától tehát bronz gyorsítóból is kettőt kapsz, ha egyet fizetsz:).

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.06. 11:46

Duplagyorsítós és ikertenyésztős akció meghosszabbítva!

Ti kértétek, hallgattunk rátok, ezért még egy kis ideig élnek ezek az akciók! Az újabb akciós hét augusztus 13-án délben ér véget!

A szabályok nagyon egyszerűek, ha tenyésztési kísérletekkor dupla TP-t kapsz, ha sikerül a tenyésztés, két kölyköt kapsz, ha pedig veszel egy gyorsítót, kettőt kapsz egy áráért. Részletek az előző posztban.

Annyi a változás, hogy az arany gyorsítókban az újabb játékhéten egy újabb állat részlete rejlik garantáltan, ez az állat pedig a: kakapó!

Kép

A kakapó a legnagyobb és röpképtelen papagájfaj, Új-Zélandon honos. Rendkívül veszélyeztetett faj, a szaporítási programok ellenére is még mindig csak mintegy 125 példánya létezik. 8 kártyarészletből tehető össze, erdei karámban tartható. Ha már beszerezted a részletét az arany gyorsítóval, azt a barátaiddal való csereberék során is felhasználhatod.

Az afrikai fehér hasú törpesün továbbra is megjelenhet gyorsítókban, viszont mostantól nem garantált a megjelenése.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.13. 11:16

Visszatért a nyársas antilop!

Emlékszel még erre az elegáns megjelenésű állatra?
Bánj vele óvatosan, mert a szarvai halálosak lehetnek!

Kép

A nyársas antilop korábban bónuszállat volt a játékban, most pedig a 76. szinttől megveheted a boltban is. A füves és szavannás karámot szereti.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

TIPP: ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról se!

Lady-Asisa

HozzászólásSzerző: Lady-Asisa » 2014.08.20. 14:02

Kedves játékosok!

Akartok egy színes vílágot a My Free Zoo-ban?

Hívd meg a barátaidat, segítsetek egymásnak az állatkertekben, és cseréljetek különböző állatokat!

Mindegyik meghívott barátért aki eléri a 15 szintet a játékban, kapsz 10 gyémántot az 1000 tallér helyett!

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a toborzás csak akkor érvényes ha a barát a megfelelő link segítségével regisztrál a játékba!

Kép

Természetesen lehet játékosokat toborozni a baráti listában való szabad helyeken keresztül is.

Kép

További jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.17. 12:43

Kedves Játékosok!

Szeptember 24-e délig dupla tapasztalati pontot kapsz minden dzsungellakó állat gondozásakor, etetésekor, foglakoztatásakor. Függetlenül attól, hogy milyen karámban van, tehát ez vonatkozik az Amazonas-házra is és arra is, ha egy egyébként dzsungelkarámban is tartható állatot éppen erdei karámba helyeztél.

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.23. 10:58

Kedves Igazgatók!

A ma délután 1 körül várható, kb. 30-60 perces karbantartás a következő újdonságot hozza.

Itt az ősz, ideje megmutatni az ősz szépségeit a My Free Zoo állatkertjeibe látogató vendégeknek is az állatkert tarka-barka színekbe öltöztetésével! Ehhez teremt jó alkalmat a My Free Zoo őszi játéka!

Kép

Az őszi játék során egyrészt szuper őszi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új állatot, az vadpulykát is!

Kép

Emlékszel még a hasonló (valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik ez az őszi játék is: mától egészen szeptember 30-a, magyar idő szerint 11:59 óráig, egy csomó őszi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd az almákat. Minél több almát gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék szeptember 30-án ér véget, magyar idő szerint 11:59 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 11:59 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi almát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található alma ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.25. 16:35

Kedves Játékosok!

Játékosi kéréseket ritkán tudunk gyorsan teljesíteni, de most sikerült. Tőletek származó ötlettől vezérelve elérhetővé tettük a My Free Zoo boltjának "egyéb" kategóriájában a traktort! Bizony ősszel ideje van sok-sok mezőgazdasági munkának, a traktor mindennapos látvány ilyenkor a földeken.

Kép

Figyelem: a traktor az "őszi játékunktól" független, nem hoz almapontot.

Kellemes kikapcsolódást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.30. 12:38

Kedves Játékosok!

Az őszi játék véget ért, reméljük, hogy sikerült mindenkinek elérni azt az ajándékot, amit megcélzott magának.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Vissza: “Bejelentések”