Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.05. 13:02

Visszatért a földimalac!

Emlékszel még erre a kis ásóbajnokra?

Kép

A földimalac korábban bónuszállat volt a játékban, most pedig a 76. szinttől megveheted a boltban is. A füves és szavannás karámot szereti.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.19. 14:39

Kedves Játékosok!

Nagyobb szabású frissítést kapott a játék!

Megérkezett a játékba az úgynevezett Amazonas-ház! Rögtön több méretben érkezett egy rakás újdonsággal.

Először is tudni kell, hogy az Amazonas-házban belül sokkal több a hely, mint amennyit kívülről felvesz a ház az állatkerted területéből. A másik fontos jellegzetessége pedig az, hogy most először van lehetőséged a ház segítségével arra, hogy ugyanabban a karámban több eltérő fajú állatot is tarts.

Kép

Az Amazonas-házz lakói jelenleg a jaguárok és a vízidisznók. A jaguár a ház szárazföldi részén, a vízidisznó pedig a vizes részén érzi jól magát.

Természetesen az Amazonas-ház is díszíthető, számos dekorációs elemmel alakíthatsz ki igazi őserdei hangulatot!

Kép

A dekorációkat, az állatokat és magukat a házakat a boltban találod meg a megfelelő kategóriák alatt:
Kép
Kép

Az Amazonas-ház 3 méretben létezik és a 20. szinttől lehet őket megépíteni:

Kép

Minél nagyobb a ház, annál több helyet kínál belül. A közepes Amazonas-házban már lehet szárazföldi állatot is tenyészteni, a nagy Amazonas-házban pedig szárazföldit és vízit is lehet. Kis Amazonas-házból csak egy lehet az állatkertedben, a másik két méretből annyit építhetsz, amennyit csak szeretnél!

Ha tenyészteni szeretnél a közepes vagy nagy Amazonas-házban, azt a "külső karámban" teheted meg a házon belül:

Kép

Jó szórakozást az újdonságokhoz!

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat sem!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.26. 13:17

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel egy régi jó barát tért vissza az állatkertekbe!

Nem sikerült megszerezni a tavalyi valentin-napi játékban a gyönyörű sárgabóbitás kakadut?

Akkor most itt az esély:

Kép

A sárgabóbitás kakadu akciónk segítségével minden játékos, aki már legalább a 3. szinten áll, megszerezheti ezt a csodálatos maradat, hogy aztán füves, erdei vagy dzsungel karámban tarthassa.

Lépj be minden nap a játékba április 02. 12 óráig, és vedd meg zoo-dollárért a sárgabóbitás kakadu egy-egy részletét.
Figyelem, ha nem Magyarországról játszol, vedd figyelembe, hogy a lejárat ideje magyar idő szerint értendő.

Kattints a játékfelület jobb oldalán lévő kakaduss ikonra.

Kép

Kép

Majd itt az erre szolgáló gombbal végre is hajthatod az aznapi részlet megvásárlását.

Kép

Ha így teszel, a gomb szürkévé, inaktívvá válik, a következő részletet majd másnap veheted meg.

Ha összegyűjtötted az összes szükséges kártyarészletet, akkor beválthatod a kártyakollekciót az egész sárgabóbitás kakadura. Ha az akciónak vége, a kakadu nem lesz elérhető a boltban továbbra sem, de kártyarészletekkel való csere-bere útján beszerezheted majd, de találhatsz majd néha kakadu részletet akár a napi bronz gyorsítócsomagban is.

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat se!

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.02. 11:55

Kedves Igazgatók!

Egy új állatfajjal gazdagíthatjátok az Amazonas-házaitokat:

Az új állatfaj pedig nem más, mint a vörös bőgőmajom, ami egy szárazföldi állat, tehát akár már közepes Amazonas-házban is tenyészthető. Az állat a 22. szinttől érhető el, a szervezetekben pedig erdei vagy dzsungel rezervátumokban lehet tartani.

Kép

De ez még nem minden, érkezett néhány új fa, növény, tematikus poszter is díszként az Amazonas-házakhoz, megtalálod őket a boltban!

Jó szórakozást az újdonsághoz!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.09. 12:15

Visszatért a ködfoltos párduc!

Emlékszel erre az elegáns állatra?

Kép

A ködfoltos párduc bónuszállat volt korábban, most megvehetővé vált a boltban a 78. szinttől. Leginkább az erdei, szavannás és sziklás karámokban érzi jól magát.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.16. 13:21

Kedves Igazgatók!

A My Free Zoo állatkertjei is készülnek a húsvétra, minden igazgató igyekszik húsvéti hangulatot kialakítani a látogatók örömére!

Kép

A húsvéti játék során egyrészt szuper húsvéti dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új állatot, a sarki ludat is!

Kép

Emlékszel még a hasonló (valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik ez a húsvéti játék is: mától egészen április 23-a, magyar idő szerint 11:59 óráig, egy csomó húsvéti dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a csokinyuszikat. Minél több csokinyuszit gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék április 23-án ér véget, magyar idő szerint 11:59 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 11:59 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi csokinyuszit gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található csokinyuszi ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.29. 13:55

Kedves Játékosok!

Megérkeztek a My Free Zoo játékba a vizesblokkok.
Hasonló koncepción alapulnak, mint a bevásárlóközpontok, így aztán most minden, legalább 25. szintű játékos még több helyet szabadíthat fel az állatkertjében. Ahogy a bevásárlóközpontok, úgy a vizesblokkok is kevesebb helyet foglalnak el kívül, mint amennyit kínálnak belül.

Kép

A kis és nagy vizesblokkot keresd a boltban az "épületek és egyéb műtárgyak" kategóriájánál.

KépKép

A kis vizesblokkot zoo-dollárért veheted meg és egyszer lehet megépíteni az állatkertben, ahol is 6x5 mezőt foglal el, de belül 96 beépíthető mezőt kínál. Tehát például akár 96-ot is elhelyezhetsz benne a legkisebb WC-kből.

8x7 mezőt foglal el a nagy vizesblokk, ami egy picit több, viszont belül 300 beépíthető mezőt kínál. A nagy vizesblokk ráadásul bármennyiszer megvehető és kihelyezhető.

A vizesblokkokba az erre szolgáló gombbal lehet belépni:Kép

A vizesblokkok (egyelőre) nem szerezhetők be kártyarészletek csereberéjével.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.07. 12:06

Kedves Igazgatók!

Mostanában ünneplik az édesanyákat szerte a világban (országonként változó napon), a My Free Zoo állatkertjei se szeretnének erről lemaradni!

Kép

Az anyák napi játék során egyrészt szuper anyák napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új állatot, a méhészborzot is!

Kép

Nem sikerült megszerezni a tavalyi anyák napi játék fődíját, a kapucinus majmot! Most itt az alkalom, az anyák napi játékkal őt is megnyerheted.

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik ez az anyák napi játék is: mától egészen május 14-e, magyar idő szerint 11:59 óráig, egy csomó anyák napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a virágpontokat. Minél több virágpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék május 14-én ér véget, magyar idő szerint 11:59 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 11:59 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi virágpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található virág ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.21. 13:09

Visszatért a kafferbivaly!

Emlékszel erre a bivalyerős állatra?

Kép

A kafferbivaly bónuszállat volt korábban, most megvehetővé vált a boltban a 81. szinttől. Leginkább az szavannás és sziklás karámokban érzi jól magát.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.27. 11:10

Kedves Játékosok!

Megérkeztek a My Free Zoo játékba a közüzemi udvarok.
Hasonló koncepción alapulnak, mint a bevásárlóközpontok vagy a vizesblokkok, így aztán most minden, legalább 28. szintű játékos még több helyet szabadíthat fel az állatkertjében. Ahogy a bevásárlóközpontok, és vizesblokkok, úgy a közüzemi udvarok is kevesebb helyet foglalnak el kívül, mint amennyit kínálnak belül.

Kép

A kis és nagy közüzemi udvart keresd a boltban az "épületek és egyéb műtárgyak" kategóriájánál.

KépKép

A kis közüzemi udvart zoo-dollárért veheted meg és egyszer lehet megépíteni az állatkertben, ahol is 6x6 mezőt foglal el, de belül 96 beépíthető mezőt kínál. Tehát például akár 96-ot is elhelyezhetsz benne a legkisebb kukákból.

8x10 mezőt foglal el a nagy közüzemi udvar, ami egy picit több, viszont belül 300 beépíthető mezőt kínál. A nagy közüzemi udvar ráadásul bármennyiszer megvehető és kihelyezhető.

A közüzemi udvarba az erre szolgáló gombbal lehet belépni: Kép

A közüzemi udvarok (egyelőre) nem szerezhetők be kártyarészletek csereberéjével.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Kép

Vissza: “Bejelentések”