Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.04. 12:02

Kedves Játékosok!

Új tartalmak érkeztek ma az Amazonas-házakhoz!

A legnagyobb csobbanást egy új amazonasi állat, az amazonasi folyamidelfin okozza, aki az Amazonas-házak vizes élőhelyén helyezhető el. Ez az édesvízi delfin a 24. szinttől vehető meg a boltban, de kigyűjthető kártyarészletekkel is.

Érkezett új dísz és tapéta: a liános tapéta, vagy a maja piramisrom, és új növény is, a kaucsukfa és a könnyezőpálma.

Kép

A frissítéssel egyidőben egy nagyon különleges bónuszállat is érkezett a játékba, a takin, ami egy rendkívül érdekes állat, olyan, mint egy hormonkezelt kecske, amelyik akkorára nőtt, hogy már-már szarvasmarha benyomását kelti.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.11. 12:36

Kedves Igazgatók!

A My Free Zoo állatkertjeinis úrrá lett a focivébés láz, minden igazgató igyekszik labdarúgós hangulatot kialakítani a látogatók örömére!

Kép

A labdarúgó-világbajnokságos játék során egyrészt szuper focivébés dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új állatot, az örvös pekarit is!

Kép

Emlékszel még a hasonló (valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik ez a focivébés játék is: mától egészen július 16-a, magyar idő szerint 11:59 óráig, egy csomó focivébés dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a labdákat. Minél több labdát gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék július 16-án ér véget, magyar idő szerint 11:59 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 11:59 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi labdát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található focilabda ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

Illetve érdemes kihasználni a világbajnoki bónuszakciónkat is!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.17. 12:44

Kedves Játékosok!

Ideje dekorálni, a mai frissítés új dekorációs lehetőségeket hozott nektek!

Alapvetően a ti kérésetekre a focis dekorációk sorát kijárati és bejárati oszloppal gazdagítottuk (illetve érkezett egy belga zászlóvivő is):

Kép

Az állatkertedbe kitéve ezek is labdapontot hoznak neked a labdarúgó vb-s játékunkban.

De ez még nem minden, a bevásárlóközpontjaitok számára is van pár új díszítő elemünk.

KépKép

Az új "Cukorkaország" tapétacsaládunk igazán varázslatos hellyé teszi a bevásárlóközpontjaitokat!

Megjegyzés: a fali dekorációkat, pl. a neonfényeket, ablakokat, stb., rá lehet tenni a tapétázott falra!

A madárházba pedig egy új állat szeretne beköltözni, a rózsás kakadu, melyet most te is beszerezhetsz az állatkerti boltban a 43. szinttől.

Kép

Ne feledkezz meg az aktuális bónuszajándékunkról és a világbajnok bónuszakciónkról sem!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.25. 12:15

Kedves Állatkertigazgatók!

A 32. szinttől még több helyed lehet karámoknak és állatoknak az állatkertedben!

Hiszen megérkeztek a karámházak! Ez a háztípus is egy gyűjtőház, mint a bevásárlóközpont vagy a közüzemi udvar, ebbe karámokat lehet helyezni. Belül természetesen több helyet kínálnak, mint amennyit kívülről igénybe vesznek.

Kép

A bolt "épületek és egyéb műtárgyak" kategóriájában az "épületek" füle alatt találod meg a "kis karámházat" és a "nagy karámházat"*.

Kép Kép

A kis karámház zoo-dollárért vehető meg és csak egyszer építhető meg az állatkertben. Nem foglal többet 6x5 mezőnél, de belül helyet kínál:

• 4 óriáskarámnak

vagy
  • 12 kicsi és 4 hosszú karámnak

vagy
  • 4 kicsi, 4 közepes és 4 hosszú karámnak

vagy
  • 4 nagy és 4 hosszú karámnak.

Kicsit több, 9x18 mezőt foglal el a nagy karámház, de többet is kínál belülről, ráadásul akárhányszor meg lehet építeni. A nagy karámház gyémántért vehető meg.

A nagy karámház helyet kínál:

• 6 óriás karámnak és 6 hosszú karámnak

vagy
  • 36 kicsi karámnak

vagy
  • 12 közepes és 12 kicsi karámnak

vagy
  • 6 nagy és 12 hosszú karámnak.

A karámház természetesen fogad bővítésekkel ellátott karámokat is.

A karámházba ezzel a gombbal léphetsz be:
Kép

FONTOS: A karámházba csak karámot és dísztárgyat lehet tenni. Utakat, terepet nem.

Jó szórakozást az újdonsághoz!

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!!

My Free Zoo-csapat

Kép

*Figyelem: a karámházak (jelen állás szerint egyelőre) nem érhetőek el kártyarészletek formájában!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.02. 11:58

Visszatért a tobzoska!

Emlékszel még erre a különleges megjelenésű állatra?

Kép

A tobzoska korábban bónuszállat volt a játékban, most pedig a 63. szinttől megveheted a boltban is. A füves, szavannás és dzsungelkarámot szereti.

További változás:

Már a karámházban is használható a kártyalécszűrő, ahol is szürke szín jelzi az inaktív, a karámházban nem használható kategóriákat.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.09. 12:07

Kedves Igazgatók!

Ma egy új kategória érkezett a boltba, a tapéták kategóriája!

Ebben a kategóriában különféle tapétákat találsz az egyes épületeidhez, például az Amazonas-házhoz, a bevásárlóközponthoz, és érkeztek új tapéták is a karámházhoz vagy a vizesblokkhoz!

Az új kategóriát a dísztárgyaknál találod:

Kép

Az új tapéták lehetővé teszik, hogy a 30. szinttől hegyi frissességet teremts a vizesblokkjaidban.

Kép

A 32. szinttől elérhető füves és a 33. szinttől elérhető erdős tapéták pedig a karámházakba tudják varázsolni a végtelen prérik vagy a dús erdők hangulatát!

Kép Kép

További változások

Mától gyémántért azonnal fel lehet szabadítani, használatba lehet venni egy olyan tenyésztőhelyet, ami még nem lenne használható a kötelező várakozási idő miatt!

Jó szórakozást az újdonságokhoz!

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

My Free Zoo- csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.14. 13:36

Kedves Igazgatók!

Németország megnyerte a labdarúgó-világbajnokságot!

Ennek alkalmából egy új, időszakos ajándék tűnik fel a boltban a ma délután 15 órás frissítés után: a világbajnoki kupa.

Kép

Az állatkertbe helyezve a világbajnoki kupa 1000 labdapontot hoz neked a focivébés játékunkban (ami 16-án délben véget ér).

A világbajnoki kupa annyiban különbözik a focivébés játék többi dekorációs elemétől, hogy egészen július 23-a deléig a játékban marad.

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.16. 11:42

Kedves Játékosok!

A focivébés játékunk véget ért.
Az esetlegesen elért nyereményeidet a következő belépésed során kapod meg az értesítő ablakocska alapján.

További jó szórakozást nálunk!

Upjers-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.23. 12:48

Kedves Igazgatók!

Ma több változás is történt.

Érkezett néhány új, sziklás tapéta a karámházakhoz, melyeket a 34. szinttől lehet megvásárolni az állatkerti boltban!

Kép

Illetve érkezett új állat is a játékba, a császárskorpió, melyet most te is megvehetsz a 35. szinttől a terráriumházad számára. Ez az lenyűgöző skorpiófaj emberre nem igazán veszélyes, eredetileg Nyugat- és Közép-Afrika esőerdeiben és szavannáin él. Ha szervezetbe adod be, ott is szavannás és esőerdős rezervátumban érzi jól magát.

Kép

Figyelem: a világbajnoki kupa már nem érhető el a boltban.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékainkról sem!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.27. 08:45

Kedves Játékosok!

A játékba jelenleg nem mindig sikerül a játékos belépése, váratlan hardverprobléma merült fel, ezúton kérjük szíves türelmeteket, a gond elhárítása már folyamatban van, remélem, hogy nem kell nagyon sokat várni. Ilyesmi néha sajnos megeshet egy online böngészős játékkal a legjobb biztonsági óvintézkedések mellett is, de szerencsére jellemzően csak nagyon ritkán.

Köszönöm a megértést a csapat nevében!

Gabesz

Időközben olvastam jó néhány játékosi kérdést, kommentárt, stb., ezért az alábbiakban ide leírom, hogy mi hogyan NEM működik, ha történik egy váratlan gond. Akit érdekel, kattintson a spoiler-gombra.

Történik egy váratlan leállás, ebben az esetben:
- nem biztos, hogy azonnal meg is tudjuk mondani, hogy az pontosan és tételesen mitől van, és ez nem is igazán szükséges.
- nem tudjuk előre megmondani, hogy mikorra lesz a hiba elhárítva.
- nem kell semmit tenned igazán. Egyszerűen csak várj, a probléma elhárításán a szakemberek dolgoznak. Sőt, hátráltathatja is a hibaelhárítást, vagy más munkákat, ha a kelleténél több vagy nehezen lereagálható poszttal terheled a fórumot, támogatási rendszert, esetleg céges e-mail címet, és így tovább, a legjobb tehát, amit tehetsz, hogy hagyd az üzemeltetőt dolgozni, így lesz leghamarabb újra játék.
- nem alkudozunk ilyenkor kárpótlásokról. Az ÁSZF szerint a játékban való részvétel feltétele annak elfogadása, hogy néha adódhat egy kis kiesés. Szerencsére ilyesmi nagyon ritkán van és akkor se sok napos. Ha mégis elérhetetlenné/használhatatlanná vált a játék technikai okokból, az úgymond a játék része, benne van a pakliban, a hiba elhárítása után megy tovább a játék. Ha esetleg adatbázishiba is történt, akkor az utolsó mentett állásból megy tovább a játék. Ha az elhárítás UTÁN (nem közben, nem előtte) az üzemeltető úgy ítéli meg, hogy a hiba okán tényleg olyan nagy volt a gond, hogy valamiféle kárpótlásra van szükség, és az lehetséges technikailag is és van rá lehetőség, hogy igazságos is legyen minden játékossal szemben, akkor és csak ekkor esetleg kedveskedhet az üzemeltető valamivel a játékosoknak (ha ilyesmi aktuálissá válik, bejelentjük). Ha ilyen feltételek nem állnak fenn, akkor ez sajnos nem lehetséges.

Vissza: “Bejelentések”