egykezes fegyver kétkezessel egyszerre??? - LEZÁRVA

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
FormicaRufa

egykezes fegyver kétkezessel egyszerre??? - LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: FormicaRufa » 2014.02.15. 20:42

Sziasztok !
Kis gond van a játékkal többen is mondták már hogy kétkezes fegyver mellé belehet tenni egykezes fegyvert is .
Láttam is már ilyet csetepatén . :((
Iszonyatosan nagyot lehet így ütni.
Szerintem ez jogtalan előnyszerzés, mivel vannak akik valós pénzt költenek a játékra és velük szemben ez nem szép.
Szeretném kérni a progereket hogy ezt a bug-ot szüntessék meg.
Mivel ha már pénzt költök a játékra szeretném is élvezni..
1000 köszönet

Gabesz

Re: egykezes fegyver kétkezessel egyszerre???

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.17. 07:14

Nincs ilyen bug, egymás jelszavait próbálják sajnos kicsalni a játékosok a legváltozatosabb kitalációkkal, lásd itt:

viewtopic.php?f=249&t=22305
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

FormicaRufa

HozzászólásSzerző: FormicaRufa » 2014.02.17. 17:58

Üdv
Hát én pedig a 2 szememmel láttam csetepatén. De kipróbálom a kedvetekért ha találok 2 alkalmas fegyvert hozzá.
És tőlem meg nem tudnak accuntot lopni. Mind tiltólistán van.
32 évesen nem dőlök be mindennek. Ahhoz túl sokat éltem.

FormicaRufa

HozzászólásSzerző: FormicaRufa » 2014.02.17. 20:42

Ismét láttam 1 másik játékosnál csetepatén kétkezes fegyver mellett egykezes fegyvert !!!! angry

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.18. 10:35

FormicaRufa írta:Ismét láttam 1 másik játékosnál csetepatén kétkezes fegyver mellett egykezes fegyvert !!!! angry

Ahogy arra a támogatócsapat is utalt, ugyanis két szálon megy a dolog megdiskurálása, azzal mit kezdeni, hogy "valaki ezt meg azt mondta", vagy "valakinél láttam", nem tudunk sajnos.
Azt tudjuk, hogy sajnos a jelszókunyerálások egyik jellemző ürügye, hogy "majd én beállítom neked úgy a fiókodat, hogy azon a kétkezes mellé feltehess egy egykezest is".
De ilyen elvileg nem létezik a játékban, nem láttunk még ilyet és rekonstruálni se tudtunk ilyen esetet és ide a rozsdás bökőt, hogy nem fogsz tudni ilyet beállítani a fiókodon.

Ha mégis létezne, egy esetleges játékhiba kihasználásáért természetesen kizárás járhat.
Amennyiben bármilyen konkrétummal tudsz előrukkolni, pl. ha látsz ilyen módon felszerelt harcost egy csetepatéban, kérjük, hogy a játékos konkrét nevével és a karakteréről készült képernyőkép linkjével jelentkezz a támogatáson (ismered, hogy hogy kell), és akkor kellő módon kivizsgáljuk a dolgot és kiderül, hogy miről van szó, félreértésről, böngésző által helytelenül megjelenített grafikáról, stb., vagy esetleg valós hibáról, mely esetben természetesen intézkedünk.

Engedelmeddel itt ezt a témát lezárom, mert az csak megijeszti a játékostársakat feleslegesen, ha úgy értekezünk egy feltételezett hibáról, hogy gyakorlatilag semmilyen konkrétum nem áll a rendelkezésre, csak az, hogy "többen mondták". Nem szeretnék tömeghisztit feleslegesen.

A támogatócsapat természetesen továbbra is áll a rendelkezésedre esetleges konkrétumok (pl. képernyőkép) esetén. Köszönöm a megértést!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések”