Jogosultságihiány?

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
RockRolly

Jogosultságihiány?

HozzászólásSzerző: RockRolly » 2013.03.22. 19:47

Sziasztok! Be akarok lépni egy karimba! Amikor be írom a felhasználó-t és a jelszót akkor azt írja ki: Jogosultsághiány! Hibásak a hozzáférési adatok vagy nem aktív a fiók. Azt a karit nem loptam! Magam kezdtem el én töltöttem rá kakaó babot! Nem adtam meg senkinek a karimat! És az úgy történt hogy: A haverommal akartam 19-röl 20-ra felhuzatni magamat, és egyszer csak kidobott a játék, be akarok lépni és azt írja amit leírtam: Jogosutsághiány....stb! Miért irja? HELP!!!!

csipkebogyo

Re: Jogosultságihiány?

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.23. 05:07

RockRolly írta:És az úgy történt hogy: A haverommal akartam 19-röl 20-ra felhuzatni magamat

Ez pontosan mit jelent? Mármint ki lépett be a játékba, kinek a gépéről történt a belépés, főleg mikor, és a haverod is játszik a játékkal?
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

RockRolly

HozzászólásSzerző: RockRolly » 2013.03.23. 10:29

Azt jelenti hogy segit fejlödni hadjáraton! igen a haverom is játszik a játékkal ugy hivják Upjers. ! és ez az én gépemröl történt a haverom meg az ö gépén segitett! Ja és ugy történt hogy hadjáraton voltam öltük a mobokat és amikor én következdem akkor kidobott a játék! és be akartam ujra lépni de azt irja: Jogosutsághiány...stb. igy történt! HELP!

RockRolly

HozzászólásSzerző: RockRolly » 2013.03.23. 10:30

Ja és én léptem be a játékba! Senki más nem tudja a jelszómat és a felhasználómat! HELP

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.23. 12:22

Értem. Azért kérdeztem, pontosan hogy történt, hogy kizárhassuk a többfiókozás gyanújának gyanúját. Írj a Támogatásnak, aláírásomban megtalálod hozzájuk az űrlapot, ebben ők tudnak innentől segíteni.
Esetleg nem lehet, hogy portálfiókod volt, ahhoz hozzá volt rendelve a koyotl, és a portálfiókot törölted? Mert akkor törlődnek a játékosfiókjaid is vele együtt.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

RockRolly

HozzászólásSzerző: RockRolly » 2013.03.23. 15:36

Nem nem csináltam semmi különöset hogy töröltem vagy valami! Nagyon vigyáztam arra a karakterre! Amúgy az ürlapot elküldtem! Amikor visszaírnak hol nézzem meg?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.23. 15:56

Azon az e-mail címen, amit megadtál az űrlapon.
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Hibabejelentések”