Fiók törlődése avagy eltünése

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
pedocil maci

Fiók törlődése avagy eltünése

Hozzászólás Szerző: pedocil maci » 2012.04.05. 13:58

Ma (2012.04.05. 14:50 perckor) hirtelen kilépett a játékból az oldal. Megpróbáltam vissza lépni, bejelentkezni és azt írja nem létező játékosnév. Most a rendszer törölte a felhasználómat vagy mi történt?

Gabesz

Re: Fiók törlődése avagy eltünése

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2012.04.05. 14:22

A rendszerek nem törölnek önkényesen fiókokat.
Add meg helyesen a belépési adataidat, szükség esetén kérj új jelszót a fiókhoz rendelt e-mail címedre.
Ha így se sikerül belépni, használd a Támogatás linket a belépési oldalon.
Viszont engedd meg, hogy szóvá tegyem, az egyáltalán nem kizárt, hogy elveszted a fiókodat, ha ilyen nevekkel létezel játékokban, legyen szó akár a mi játékainkról, akár bármilyen más játékról.
Egyáltalán nem gondoljuk, hogy jó poén, ha egy betű eltérés van a pedofil szótól a nevedben, ne gondold, hogy ezért még nem leszel kitiltva mindenhonnan.
Nagyon szépen szeretnélek megkérni, hogy egy privát levélben írd meg nekem, milyen új fórumos nevet szeretnél, olyan legyen, ami még biztosan nem foglalt, és normális névnek minősül, és akkor beállítom neked. De az ilyen határokat feszegető, családok nyugalmát megzavarni képes neveket kéretik kerülni!
Köszönöm!
Gabesz
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

hkatka

Hozzászólás Szerző: hkatka » 2012.06.06. 21:38

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy a következő adatokkal regisztráltam:
Játékvilág: 1
Belépési név: hkatka
Jelszó: ****
Játékosazonosító: ******
A fenti értesítést 2012.02.15-én kaptam, vagyis azóta játszottam. A problémám az, hogy hétfő óta, vagyis 2012.06.04-én már nem tudtam a fenti adatokkal belépni. Ma megpróbáltam ugyanezzel a felhasználói névvel, e-mail címmel és jelszóval regisztrálni és sikerült. Úgy gondolom törölték az előző fiókomat. Szeretném visszaállíttatni, amennyiben lehetséges, mert nem igazán kezdeném újra a játékot.

Köszönettel:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagyapi 2012.06.07. 16:51-kor.
Ok: Ne add ki nyílvánosan a belépési adataidat. Azok csak Rád tartoznak!

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.06.07. 16:47

hkatka írta:Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy a következő adatokkal regisztráltam:
Játékvilág: 1
Belépési név: hkatka
Jelszó: ******
Játékosazonosító: *******
A fenti értesítést 2012.02.15-én kaptam, vagyis azóta játszottam. A problémám az, hogy hétfő óta, vagyis 2012.06.04-én már nem tudtam a fenti adatokkal belépni. Ma megpróbáltam ugyanezzel a felhasználói névvel, e-mail címmel és jelszóval regisztrálni és sikerült. Úgy gondolom törölték az előző fiókomat. Szeretném visszaállíttatni, amennyiben lehetséges, mert nem igazán kezdeném újra a játékot.

Köszönettel:
Kérlek írj a Támogatásnak!
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

alex20110225

Hozzászólás Szerző: alex20110225 » 2012.09.01. 11:10

szia!!!Kérlek segítesetek tegnap éjjel még hasznaltam a fiókomat ma szerettem volna belépni azt írja ki érvénytelen jelszó pedig nem az hiszen ezt hasznalom a regisztracióm óta.
Közben az email-cimemet mar rég megszüntettem tehat az a a baj még új jelszót sem tudok kérni nagyon kérlek segítsetek mert mar nagyon sok mindenem volt és nem szeretném ha eltünne.Köszönöm Viki

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.09.02. 07:35

alex20110225 írta:szia!!!Kérlek segítesetek tegnap éjjel még hasznaltam a fiókomat ma szerettem volna belépni azt írja ki érvénytelen jelszó pedig nem az hiszen ezt hasznalom a regisztracióm óta.
Közben az email-cimemet mar rég megszüntettem tehat az a a baj még új jelszót sem tudok kérni nagyon kérlek segítsetek mert mar nagyon sok mindenem volt és nem szeretném ha eltünne.Köszönöm Viki
Kérlek, fordulj a Támogatáshoz ! Ők segítenek!
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”