A Vásár

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
abiebihal

A Vásár

Hozzászólás Szerző: abiebihal » 2012.02.26. 17:10

Sziasztok :D
Szerintem a vásárban lehetne egy olyan rész,hogy egyéb.Mert ez így kicsit idegesítő,hogy csak páncélokat és fegyvereketlehet elabni :( :cry: :?

miszter-t

Re: A Vásár

Hozzászólás Szerző: miszter-t » 2012.02.26. 22:42

szerintem a vásár tök felesleges mert csak olyan cuccokat lehet eladni amit még nem használtál, ezek pedig mindig rosszabbak mint amilyenek nekem vannak. én még semmit sem találtam olcsón amit érdemes lett volna megvennem!!!!!!!
„A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön!”
"Ha kell, kinyomom!,,

abiebihal

Hozzászólás Szerző: abiebihal » 2012.02.27. 08:49

szerintem azért hasznos lenne egy "egyéb" fiók mert én pl már összegyüjtöttem a 10db játékbabát és még van belőle ezért szeretném eladnimás játékosnak. nicesmile

SurprisE

Hozzászólás Szerző: SurprisE » 2012.02.27. 09:10

miszter-t írta:szerintem a vásár tök felesleges mert csak olyan cuccokat lehet eladni amit még nem használtál, ezek pedig mindig rosszabbak mint amilyenek nekem vannak. én még semmit sem találtam olcsón amit érdemes lett volna megvennem!!!!!!!
Szia, igen , elég drágán árulnak a játékosok, de vannak azért jobb felszerelések is. Igaz ezeknek az ára kicsit drága...

Dr. House

Hozzászólás Szerző: Dr. House » 2012.02.27. 18:18

SurprisE írta:
miszter-t írta:szerintem a vásár tök felesleges mert csak olyan cuccokat lehet eladni amit még nem használtál, ezek pedig mindig rosszabbak mint amilyenek nekem vannak. én még semmit sem találtam olcsón amit érdemes lett volna megvennem!!!!!!!
Szia, igen , elég drágán árulnak a játékosok, de vannak azért jobb felszerelések is. Igaz ezeknek az ára kicsit drága...
Ez relatív kinek mi a drága jól körbe kell nézni és lehet venni olcsón cuccokat nekem sikerült nem is 1x

miszter-t

Hozzászólás Szerző: miszter-t » 2012.02.27. 21:18

nem is az hogy drága de a szintemnek megfelelő az enyémnél jobb cuccokat nem találtam
"Ha kell, kinyomom!,,

SurprisE

Hozzászólás Szerző: SurprisE » 2012.02.28. 10:10

miszter-t írta:nem is az hogy drága de a szintemnek megfelelő az enyémnél jobb cuccokat nem találtam
Szia, igen,elég ritka hogy találsz valami jó felszerelést. cool

Dr. House

Hozzászólás Szerző: Dr. House » 2012.05.09. 21:58

Egy dolgot szeretnék ide írni.Vettem egy pajzsot 33 ezer gyöngyért. Nos eladni másoknak nem lehet, és az árus keményen 2500 gyöngyöt add ha eladom neki.Szóval ezen lehetne változtatni, hogy a gyöngyért vett tárgyat gyöngyért eltudjam adni más játékosoknak vagy az árus legalább a fele gyöngyöt adja vissza, mert így nem éri megvenni.
A másik, hogy fel lehessen próbálni amit megkívánok venni és jelezze ki a változást a játékos értékelő kijelzőben.Mert ezek a csillagok csalókák néha :)

Remélem előbb utóbb lesznek változások és nem csak koptatjuk az klaviatúrát és az ujjunkat:)

miszter-t

Hozzászólás Szerző: miszter-t » 2012.07.27. 06:54

Hali
energia itallal is lehetne kereskedni mert van aki nem tud sokat játszani és felgyülik neki, valaki meg szivesen venne gyöngyért hogy többet tudjon harcolni !
"Ha kell, kinyomom!,,

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”