Törzs ablakja

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Dr. House

Törzs ablakja

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.02.21. 20:40

Szép estét. tennék egy javaslatot. Pár napja lettem törzs főnök úgy adták át.Egy problémám van amit lehetne javítani. Megakarok támadni egy törzset és erre azt írja ki már meg támadtunk egyet de sehol sem lehet utánanézni , hogy melyiket és hol. Ez elég zavaró szerintem de lehet csak én vagyok béna de nem találtam ilyet... A másik, hogy le lehessen követni a törzstagok fejlődését vagy látni hogy mennyi gyöngyöt adtak be eddig a törzsbe. Esetleg lehetne egy közös kvártély is amibe lehetne gyűjteni dolgokat és kölcsön vehesd persze úgy hogy a szintednek megfelelő cuccot csak vagy ha mást akarsz akkor babért és csak feladatban lehetne kölcsön venni. Nagyából ennyi jutott eszembe.Remélem elolvassa valaki esetleg reagál is rolleyes

Dr. House

Re: Törzs ablakja

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.02.24. 17:06

Még egy ötlet. Ne csak 5000 ével lehessen betenni gyöngyöt hanem pl 1000 vel

Dr. House

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.02.25. 12:37

Még egy ötlet. Csoportos levél törlés mert így 1 ével kitörölni iszonyú macerás a sok levelet amit törzsfőnőként kapok naponta.

Dr. House

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.02.25. 12:53

Dr. House írta:Még egy ötlet. Csoportos levél törlés mert így 1 ével kitörölni iszonyú macerás a sok levelet amit törzsfőnőként kapok naponta.

nem szóltam rájöttem shiftel ki lehet jelölni az egészet és törölni :)

miszter-t

HozzászólásSzerző: miszter-t » 2012.02.26. 07:47

lehetne hogy aki törzstag vagy vezető az el látna minket információkkal hogy milyen plusszokat lehet konkrétan megszerezni vagy hogy működik a törzsi háború (pl megtámadhatnak anélkül hogy én akarok e harcolni vagy nem) miket lehet aktiválni a beadott gyöngyökért stb stb stb .....
köszi előre is
„A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön!”
"Ha kell, kinyomom!,,

Dr. House

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.02.26. 13:33

miszter-t írta:lehetne hogy aki törzstag vagy vezető az el látna minket információkkal hogy milyen plusszokat lehet konkrétan megszerezni vagy hogy működik a törzsi háború (pl megtámadhatnak anélkül hogy én akarok e harcolni vagy nem) miket lehet aktiválni a beadott gyöngyökért stb stb stb .....
köszi előre is

A válasz a következő! sok pluszt lehet pl nagyobb térkép gyorsabb futás vagy több pontot kapsz ha legyőzöl valamit vagy a gyöngyök utazáskor 50% al kerülnek kevesebbe és még sorolhatnám de ez mind drága pénz amit a törzsnek kell összeadnia. a törzsi hávoru nem tudom hogy müködik mert mi igaz megtámadtunk egy törzset de nem tudom kit támadott a volt fönök megjelölve sem találom igy nem enged támadni.

Dr. House

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.02.29. 20:00

Lenne még egy ötletem. A törzsek ablakán belül lehessen látni a törzstagoknak mennyi gyöngyük van mert így annyit kamuznak amennyit nem szégyellnek.

balupapa77

HozzászólásSzerző: balupapa77 » 2012.03.02. 16:30

Sziasztok!
Nekem az lenne a javaslatom,hogy ha kirúgunk a törzsből valakit akkor az üres helyre lehessen felvenni más játékost és ne kelljen megint betenni annyi gyöngyöt!

Dr. House

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.04.15. 10:53

Egy nagyon idegesítő dologra hívnám fel a figyelmet.van a törzsi tanok azon belül van a gyöngyraktár amibe ugyebár betudsz adni gyöngyöt. Na most van a harcos kell a törzsnek gomb és véletlen rányomtam megnézem mennyi kell még 50 ezer kellet hozzá és ebben a pillanatban el is vett tőlem 50 ezer gyöngyöt és mintha a fogam húztak volna ki........ veryangry veryangry veryangry veryangry veryangry veryangry

Dr. House

HozzászólásSzerző: Dr. House » 2012.05.08. 20:14

Egy újabb ötlet. Lehessen látni ki mikor lépett be utoljára a játékba. Vagy törzsön belül vagy úgy esetleg ahogy a kertbirodalomban is látni a dolgokat bizonyos tagokról. a céhtagokról meg mindent.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”