Törzs alapítása

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
BioKing

Re: Törzs alapítása

HozzászólásSzerző: BioKing » 2012.02.22. 11:42

Gratulálok a fejlesztőknek!

Az eddig is élvezhetetlen szinvonalú játékot a jelenlegi verzió frissitéssel/Duplázd meg a fürgeséged ami még kevesebb lett mint eddig,..../
szerintem abszolut mértékben nem ingyenessé tette a koyotl-t.
Igy kell egy viszonylag még elfogatdató játékot még érdektelenebbé tenni a játékosok számára.
Üzenem a fejlesztőknek néha gondolkodni is kellene nem csak a zsebre gondolni....

Pálmi111

HozzászólásSzerző: Pálmi111 » 2013.03.01. 15:34

Én egyetértek Abbsolute-tal és balupapa77-tel! Csak mert én 5.-es vagyok és az osztályomból rajtam kívül még 4-en játszanak ezzel a játékkal.

nicesmile
Ez egy kapu, melyen egy varázslatos birodalomba léphetsz át és ahol én és a többiek szeretettel fogadnak.

Kép

[url]s1.upologus.hu/nickpage.php?u=5092715[/url]

rainbow36

HozzászólásSzerző: rainbow36 » 2013.03.03. 10:55

balupapa77! Teljesen egyet ertek veled. Tudom h a jatek uzemeltetoinek is kell a bevetel csak az a baj ezzel h aki megteheti h veszi agyra fore a kakaobabokat az 100x lekorozi a "szegenyebb reteget" akik sajna ezt nem tehetik meg.
Nagyon szeretem ezt a jatekot, de ugy erzem -es meg sztem sokan masok is akik nem tehetik meg h premiumosok legyenek- h kegyetlen nagy hatranyba vagyunk veluk szembe:(
42. szinten vagyok, amennyire csak tehetem jol felszerelkezve, a multkor megis siman kiutott csetebe egy 9!!! szintu jatekos akik lazan kakaobabozik megkerdeztem tole onnet tudom.

Tóchen

HozzászólásSzerző: Tóchen » 2013.04.06. 11:09

levandernek teljesen igaza van nem 5-ös szinten kell belépni egy törzsbe én 38. szinten tettem meg ezt most egy nap ha játszok egy nap alatt össze tudom hozni

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”