Probléma: gólemcsillag nem sebez?

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
bpeti03

Probléma: gólemcsillag nem sebez?

HozzászólásSzerző: bpeti03 » 2014.08.26. 18:32

Sziasztok!

A gólemcsillag villámommal egy kis baj van. Ugyanis amikor Kőzúzda barlangjában gólemet ölök, akkor minden ütésnél nullát sebez. Ha mást ölök, akkor jól működik. Az első gólemet még le tudtam győzni, de miután feltettem rá egy sárga citrint, bejött a probléma. Most mit csináljak?

Gabesz

Re: Probléma

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.27. 16:01

Figyelj rá, hogy mi ellen mi hat. Nem tudom pontosan, de lehet, hogy a gólemcsillag nem hat a gólemre, mert mondjuk villámmal sebez, az meg épp arra immunis. Most ez persze csak egy tipp volt, a lényeg, hogy valami ilyesminek kell a dolog hátterében állni, pláne akkor, ha - ahogy mondod is - máskor meg jól hat a fegyver.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”