Zárt illetve nyílt béta fázis?

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Lives10

Zárt illetve nyílt béta fázis?

HozzászólásSzerző: Lives10 » 2014.03.20. 17:11

Kérlek ha tudtok segiteni akkor segitesetek!!!
Van a Koyotlban 3 olyan siker:
-A Veletek bárkit legyőzök és ezt akkor lehet megszerezni ha játszottam a játék zárt béta fázisában.
- a Törzsem hű harcosa vagyok itt csak akkor szerzhetek pontokat ha a játék nyíl béta fázisában játszottam.
-Végső sorban pedig a Gyöngyöt fűznék ezt gyöngyök gyűjtésével lehet elérni.

Kérdésem az lenne,hogy hogy lehet a zárt illetve nyílt béta fázisba bekerülni vagy játszani :roll: ?

Gabesz

Re: Zárt illetve nyílt béta fázis?

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.21. 13:00

Sehogy. Minden játék tesztfázissal kezdi a nyilvános karrierjét, van zárt beta tesztfázis, amikor csak pár játékosnak adunk hozzáférést (ilyenkor igényelni lehet hozzáférési kulcsokat, amit sorsolással osztunk ki), utána meg jön az open beta fázis, amikor a játék már majdnem teljes értékű, de még tesztelni kell nagy tömegnyi játékossal.
Ezután indul el a játék hivatalosan. A Koyotl már elindult, a beta fázisokra nem lehet visszamenni. Ezeket a sikereket tehát ne vedd igazán komolyan, fókuszálj a teljesíthető sikerekre.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lives10

Re: Zárt illetve nyílt béta fázis?

HozzászólásSzerző: Lives10 » 2014.03.21. 19:14

Értem.Köszönöm a válaszod!!!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”