nem kaptam meg a 15 érméért vásárolt medúzát

Gabesz

Re: nem kaptam meg a 15 érméért vásárolt medúzát

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.10.31. 14:44

Cicanna, az a baj, hogy nem egy fiókról van szó.
Van ugye a portálfiókod, és ahhoz tartozik egy azonos nevű FAZ-játékmenet.
Meg van egy Tavacska2 nevű hagyományos játékosfiókod. Aminek egyébként a naplójában is szépen benne áll a kifogásolt vásárlásod, és a városba ha bemész, ott a raktárban (tehát a raktárban, nem a zacsiban) megtalálod a halakat.
Tehát vagy rossz fiókon kerested a halat, vagy nem nézted a raktárban.
Remélem, tudtam segíteni.

Tanulság: soha ne az legyen az első alapvető kiindulópont, hogy a játékból valami eltűnt. Ilyesmi nem igen történik, mindig valami más, logikus ok vagy félreértés áll a háttérben.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

cicanna

HozzászólásSzerző: cicanna » 2014.10.31. 15:05

Kedves Gabesz!

Köszönöm válaszod. A raktárban eddig is néztem, de nem találtam.
Aztán, ..... a raktárban látom, hogy nem csak zacsi van hanem más is questionlips , vagyis egy másik fülön megnéztem és lám csodát, megvan, vagyis meg van a kis drága medúza! nicesmile

Tehát kedves Gabesz, nagyon szépen köszönöm, nicesmile hogy rávezettél!!!!!!!! wink

Sajnos az Upjers fiók nevem és a játék nevem különbözik, mivel később regisztráltam az Upjers fiókba és már foglalt volt a tavacska2 név, így jártam. Viszont jó, hogy egy fiókból betudok lépni a többi játékomba is.

Üdv: Cicanna (tavacska2) nicesmile

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2015.01.03. 23:28

[

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”