Hiba

Piedone

Re: Hiba

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.06.18. 07:37

Szia!

Írj a támogatásnak: http://support.upjers.com/?lang=hu

NEM ÉRKEZIK VISSZAIGAZOLÓ E-MAIL? Ha CITROMAIL, INDAMAIL, VIPMAIL e-mail fiókod van, előfordulhat, hogy ezekre nem érkeznek meg az e-mailek. Nem javasoljuk ezeket a szolgáltatókat a játékainkban való regisztrációkhoz. A problémán már dolgozunk, de javasoljuk, hogy ha egy mód van rá, a játékosfiókod profiljában állíts be egy másik, megbízhatóbb szolgáltatóhoz tartozó e-mail címet. Javasoljuk a Google ingyenes webes levelezőrendszerét, melyet itt érsz el: mail.google.com Szükség esetén természetesen fordulj hozzánk, segítünk, de saját érdekedben jobb, ha másik szolgáltatót használsz, amivel nem lépnek fel hasonló problémák!
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

lujza62

HozzászólásSzerző: lujza62 » 2012.06.18. 17:44

szia.az azonositom nem tudom megnézni sem mert csak bizonyos funkciókat enged.az első tavam megnézhető se a városba bemenni sem a profilomat megnézni sem az üzeneteimet megnyitni nem tudom.elég aktivan játszom és nagyon idegesitő hogy nem tudok semmit sem csinálni.ilyenkor mi a megoldás,megnézettem már a gépet és nem találnak rajt hibát.történt valami?köszönettel lujza62

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.06.19. 13:22

Szia!

Nem kötelező megadni az azonosítod elég a felhasználó nevedet megadni írj a támogatásnak majd ők fognak tudni segíteni.

Bearmanboy

lujza62

HozzászólásSzerző: lujza62 » 2012.06.19. 15:13

köszi reggelre megoldódott:))

Gabi89

HozzászólásSzerző: Gabi89 » 2012.08.08. 21:35

Sziasztok!

a) Szerver, felhasználóazonosító: Szerver1. 60088465

b) Internetböngésző típusa és verziója: Mozilla Firefox 10.0.2

c) Hiba előfordulásának ideje: mindig

d) Hiba leírása: A kép elmosódik, amikor tisztítani szeretném az akváriumokat. Illetve nem tudok rendesen horgászni, mivel ott is elmosódik a kép.

Köszönöm a segítséget!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.08. 23:01

Gabi89 írta:Sziasztok!

a) Szerver, felhasználóazonosító: Szerver1. 60088465

b) Internetböngésző típusa és verziója: Mozilla Firefox 10.0.2

c) Hiba előfordulásának ideje: mindig

d) Hiba leírása: A kép elmosódik, amikor tisztítani szeretném az akváriumokat. Illetve nem tudok rendesen horgászni, mivel ott is elmosódik a kép.

Köszönöm a segítséget!

Grafikai hiba, cserélj böngészőt, javaslom a google chrome-ot, illetve frissíthetnéd a flash playered is.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

pompadur

HozzászólásSzerző: pompadur » 2012.09.15. 13:16

A problémám, hogy ma vettem 150-ért halat és nem kaptam meg az Akváriumba a beígért dísz angry korsót, sőt valamelyik nap szintén vásároltam 150-ért és akkor sem a beígért Mantanát. Mi a probléma, vagy hol találom ezeket a felajánlásokat?

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.09.15. 17:33

pompadur írta:A problémám, hogy ma vettem 150-ért halat és nem kaptam meg az Akváriumba a beígért dísz angry korsót, sőt valamelyik nap szintén vásároltam 150-ért és akkor sem a beígért Mantanát. Mi a probléma, vagy hol találom ezeket a felajánlásokat?

Szia!

Legközelebb egy helyre is elég lesz leírni a kérdésedet/problémádat ha valaki erre jár és tud válaszolni fog.

Nem tudom milyen halat vettél itt szó sincs arról hogy halat kellene vásárolni, legközelebb olvasd el figyelmesen.

Ezek az egyedi halak és díszek pénzért (A$) és boltban nem vásárolhatok.
Minden 150db érme rendelése utána kapsz egy db-ot ajándékot amit a rendszer azonnal jóváír.

Érmét pedig igaz pénzért (HUF) tudsz vásárolni.

Piedone

mamika1015

HozzászólásSzerző: mamika1015 » 2012.10.25. 08:17

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Most regisztráltam a játékra,de nem tudok belépni.Mikor beírom a felhasználónevet és a jelszót,majd a belépésre kattintok rögtön elnavigál egy másik oldalra (yahoo oldalra). Még egyszer sem sikerült belépnem.Viszont a lányom már régebben regisztrált és ő gond nélkül be tud lépni.Több gépen is próbáltam,sehol nem sikerül. Upjers állatkertjével is játszom,gond nélkül használom.

A választ előre is köszönöm!

Szép napot!

mamika1015

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.10.25. 19:13

mamika1015 írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Most regisztráltam a játékra,de nem tudok belépni.Mikor beírom a felhasználónevet és a jelszót,majd a belépésre kattintok rögtön elnavigál egy másik oldalra (yahoo oldalra). Még egyszer sem sikerült belépnem.Viszont a lányom már régebben regisztrált és ő gond nélkül be tud lépni.Több gépen is próbáltam,sehol nem sikerül. Upjers állatkertjével is játszom,gond nélkül használom.

A választ előre is köszönöm!

Szép napot!

mamika1015

Szia!

A yahoo oldalra hmm (??) az érdekes hiszen a játéknak semmi köze nincs hozzá. Próbáltad már enterrel vagy egérrel a belépést és a jó világot választod ki? Milyen böngészővel próbálkozol? Esetleg írj egy levelet a támogatásnak hogy mi a problémád.

Pieodne

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”