Köszöntjük az 55 milliomodik játékosunkat!

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Köszöntjük az 55 milliomodik játékosunkat!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.02.25. 12:56

Újabb mérföldkőhöz érkeztünk: már 55 millió játékos játszik a böngészős játékainkkal. Köszönetképpen mától március 1-e, péntek, délig (CET idő szerint) minden Upjers-játékunkban dupla bónuszokat tartalmaz a prémiumvaluta vásárlási rendszerünk*. Ha felnyitod a vásárlási ablakot, már az akciós bónuszértékeket láthatod!

Természetesen tovább dolgozunk, hogy minél több és minél jobb játékkal lephessünk meg titeket a jövőben. Maradj hát velünk, mert lesznek izgalmas újdonságok idén is. Majd meglátod!

Jó szórakozást a játékainkban!

Upjers-csapat

*Figyelem: a telefonos és sms-vásárlástípusok bónusza változatlanul a szokásos, ezek a vásárlási módok az akcióban nem vesznek részt.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Köszöntjük az 55 milliomodik játékosunkat!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.03.04. 12:14

Az időközben meghosszabbított bónuszakció március 5-én, délben, véget ér.
Tehát addig használhatod ki azt, hogy a vásárlási felületen a bónuszok most dupla akkorák, mint normál esetben.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”