Tanyák egymás közötti átlépés

mrobert

Tanyák egymás közötti átlépés

HozzászólásSzerző: mrobert » 2015.01.31. 20:09

Az a probléma a játékomban, hogy nagy lassan kb 2-3 perc eltelte után reagál a játék arra, hogy a következő tanyára át akarok lépni. Kb 1 hete tapasztalom és bármivel próbálkozom nem javul meg. Kérem a segítségeteket!! Köszönöm

Hanga

Re: Tanyák egymás közötti átlépés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.31. 22:16

Szia

Töröld a gyorsítótárat, sütiket. Próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

T.anyám

HozzászólásSzerző: T.anyám » 2015.02.01. 10:14

Sziasztok.
Szegény Hanga, tudom, hogy nem tudsz mást javasolni, :? hisz mindenki gépére más-más (fölösleges) dolgok vannak telepítve, de ennek a játéknak a rengeteg apró mozgó grafikaikus része bizony megterheli a memóriát...sokan nem tudják, hogy ezt a "profil" képre (bár én azéé szebb vagyok) ki lehet kapcsolni, jelentősen gyorsítva a játék betöltődését és nem beszélve a sokszor túlzott óvatosságból pluszban feltelepített vírusvédelemről :!: Jesszus :evil:
Na az aztán mire átvizsgálja a játék milliókra rúgó részleteit...várhat a páciens, mire meglódul az aratógépe :!: Vagy a böngészők kierőszakolt frissítése után nem állítják vissza az addig jól beállított "részleteket"... Ezeket a "trükköket" kéne közzétenni a nem számítógépzseni szántóvetőknek, hisz többet ártanak, mint a sütitörlés elmaradása :(
Kopp-kopp, lépj be itt (hozz magaddal kissámlit)
Ez a kilincs kertet nyit, ez pedig a kert topik...

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.02. 12:17

Amit Hanga belinkelt, az egy általános anyag, magam fogalmaztam meg úgy, hogy lehetőleg mindenkinek a segítségére lehessek vele és annyit tudjak segíteni, amennyit csak lehet így távolról, látatlanban. Külön rész van benne annak, hogy az egyes játékokban lehet állítani a játék beállításain is, tehát ez is egy lehetőség, amit végig lehet zongorázni megjelenítési/betöltési gondok esetén.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 3”