érme vásárlási hiba

COBRA111

érme vásárlási hiba

HozzászólásSzerző: COBRA111 » 2013.10.01. 07:17

Vásárltam 18-érmét 2013 10.01. 0800-kor. sms-el a visszajelzés a telefonomra megérkezett de a játékba nem lett jóvá írva . Mi a teendő Ilyenkor?

Hanga

Re: érme vásárlási hiba

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.10.01. 07:23

COBRA111 írta:Vásárltam 18-érmét 2013 10.01. 0800-kor. sms-el a visszajelzés a telefonomra megérkezett de a játékba nem lett jóvá írva . Mi a teendő Ilyenkor?

Szia

Keresd fel a Mopay oldalát.
Kattints rá a "login"-ra. Írd be azt a telefonszámot amin rendelted az aranyat. Ezután írd be a kódot, majd katt a loginra.
Kép

A telefonodra kapsz egy kódot. Ezt a megnyíló ablakba kell beírni.
Ezután bejutsz az oldalra. Van egy voucher kódos fül. Ezen az oldalon találod meg a vásárlásod és annak kódját.
Mikor megvan a kód az alábbi módon kell eljárni:

MIT LEHET TENNI, HA VOUCHER KÓDOT KAPTAM A MY.MOPAY.COM OLDALRA?
Már csak annyi hiányzik, hogy belépsz a játékosfiókodba, megnyitod a vásárlási ablakot és beváltod a voucher kódodat a prémiumvalutára.

Nyisd meg újra a vásárlási ablakot és válaszd ki ugyanazt a MOPAY-SMS vásárlási lehetőséget, mint amit korábban igénybe akartál venni. Nyisd fel a felületet a VÁSÁRLÁS-gombbal, mintha csak vásárolni akarnál.

Majd itt a szokott sms-beküldés helyett a következőt csináld:

- kattints a "Promóciós vagy ajándék vouchered szeretnéd használni?" linkre.

- az ezután megjelenő ablakban add meg a mobilszámod újra, helyesen.

- majd írd be a my.mopay.com oldalon megtalált kuponkódodat (voucher kódot) az erre szolgáló rubrikába.

A Folytatás gombra kattintva a tranzakció befejeződik és az érmék megjelennek a fiókodon.

Ha többször is kaptál voucher kódot, többször is meg kell ismételni ezt a folyamatot.

Amire figyelj:

- abban az sms-vásárlási ablakban járj, amiben korábban, tehát ne keverd a 768 forintos ablakot a 2032 forintos ablakkal,
- a beváltáskor azt a telefonszámot add meg, amiről tényleg vásároltál, azaz amiről beküldted az sms-t és amire a válasz-sms érkezett,
- a telefonszámot 06XXXXXXXXX formátumban add meg,
- a kódot maximálisan pontosan írd be. Ami kisbetű, legyen kicsi, a nagy legyen nagy, ne írj pl. nullát o-betű helyett és fordítva, stb.

Ha ezeket szem előtt tartod, a beváltásnak sikerülnie kell.

Forrás: viewtopic.php?f=153&t=19584
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

ricsi78

HozzászólásSzerző: ricsi78 » 2014.02.04. 13:48

Vásároltam ma érmét a visszaigazolás megjott és az is hogy az 5080ft levonják de érme sehol! Mi a teendőm?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.02.04. 14:09

ricsi78 írta:Vásároltam ma érmét a visszaigazolás megjott és az is hogy az 5080ft levonják de érme sehol! Mi a teendőm?

Szia

Olvasd el a Vásárlási segédletet: viewtopic.php?f=217&t=21119
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 3”