Kiránduló topik

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Seth
Kapcsolat:

Re: Kiránduló topik

HozzászólásSzerző: Seth » 2015.12.30. 21:34

Besz*rokb*zzeg :D És megcsinálta XD

Johnny, szárnyakkal.

Slade, pacsi. :D

Mission Complete :D
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Slade

HozzászólásSzerző: Slade » 2015.12.30. 21:52

Seth írta:Besz*rokb*zzeg :D És megcsinálta XD

Johnny, szárnyakkal.

Slade, pacsi. :D

Mission Complete :D

Kép

(nem én csináltam, találtam :roll: )
'Trust is easy to destroy, but it takes time to build.'
- Qoute by Slade

"A bizalmat könnyű elveszíteni, de nehéz megszerezni."
- Idézet Sladetől

KépKép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2015.12.30. 21:59

Slade írta:
Kép

(nem én csináltam, találtam :roll: )

Kép
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Slade

HozzászólásSzerző: Slade » 2015.12.30. 22:07

Seth írta:Kép

Kép
- Qoute by Slade

- Idézet Sladetől

KépKép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2015.12.30. 22:09

Slade írta:Kép

Me too :D :mrgreen:
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2015.12.31. 04:57

Seth írta:Me too :D :mrgreen:

Csatlakozom, én is szeretem a kukízt! :lol: Adssza csak!
Amúgy meg kéééééész vagyok! :o :lol: :lol: Ha valaki valaha azt mondja nekem, hogy a végére itt szárnyaim lesznek, hát körberöhögöm. És lőn.... :lol: Nekem! :o :lol: Kész, kinyúltam, Seriff! :lol: Seth meg még rátesz, hogy aszongya: Mission complete. ÁÁááááá.... :lol: És még az a pacsi! :lol:
Mellesleg azt sem hittem volna el senkinek még egy évvel ezelőtt sem, hogy szétoffolhatunk itt mindent büntetlenül, mindenesetre felettébb élvezetes randalírozni. :lol: Kérdés, hogy most már szárnyakkal ellátott mivoltomhoz ez a rosszalkodás mennyire klappol? :roll: :twisted: :lol: Ugye, azért nem kell most már jónak lennem? :roll: :o
No, dolog van, ideje tovaröppennem, wáháááá.... :lol:
(Johnny szimatolni kezd...) Amúgy mi ez a tömény halszag? :o Ja, megvan! A Seriffnél mindig büdösödik egy ponty. :lol: úgyhogy tényleg sürgősen megyek! :lol:
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2015.12.31. 07:59

Johnny Dess írta:Csatlakozom, én is szeretem a kukízt! :lol: Adssza csak!
Amúgy meg kéééééész vagyok! :o :lol: :lol: Ha valaki valaha azt mondja nekem, hogy a végére itt szárnyaim lesznek, hát körberöhögöm. És lőn.... :lol: Nekem! :o :lol: Kész, kinyúltam, Seriff! :lol:

Nalátod! Ha rajtam múlt volna, nem kaptál volna. :D Mert ugyebár lustaság fél egészség, de én teljesen egészséges vagyok. :D

Johnny Dess írta:Seth meg még rátesz, hogy aszongya: Mission complete. ÁÁááááá.... :lol: És még az a pacsi! :lol:
Ugye, azért nem kell most már jónak lennem? :roll: :o

Dehogy kell, sőt! Rosszalkodjunk! Szeretek rosszalkodni...! :D
Kép

Slade

HozzászólásSzerző: Slade » 2015.12.31. 13:14

Nem adom a drááááágasssszágot!

Kép

Johnny Dess írta:Amúgy meg kéééééész vagyok! :o :lol: :lol: Ha valaki valaha azt mondja nekem, hogy a végére itt szárnyaim lesznek, hát körberöhögöm. És lőn.... :lol: Nekem! :o :lol: Kész, kinyúltam, Seriff! :lol: Seth meg még rátesz, hogy aszongya: Mission complete. ÁÁááááá.... :lol: És még az a pacsi! :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tudhatnád, hogy ha rajtam múlik, lökött ötlet nem vész kárba... Wáháháááá... Ha meg nem találok képet, szerkesztek. :lol: :lol: :lol:

Johnny Dess írta:Mellesleg azt sem hittem volna el senkinek még egy évvel ezelőtt sem, hogy szétoffolhatunk itt mindent büntetlenül, mindenesetre felettébb élvezetes randalírozni. :lol:

A randalírozás a lételemem. Én is élvezem ezt az állapotot. :twisted: :mrgreen:

Johnny Dess írta:Kérdés, hogy most már szárnyakkal ellátott mivoltomhoz ez a rosszalkodás mennyire klappol? :roll: :twisted: :lol: Ugye, azért nem kell most már jónak lennem? :roll: :o

Ha sokat rosszalkodsz, legfeljebb az angyalszárnyakat kicseréljük ördögszárnyakra. :mrgreen: :lol: :roll:
Dehogy kell jónak lenned! Egyébként is, se te, se mi nem hinnénk el, ha most jól viselkednél... :lol: :lol: :lol:
Maradj csak meg a rosszcsont cowboynak. ;)

Johnny Dess írta:No, dolog van, ideje tovaröppennem, wáháááá.... :lol:

Wáháháháááááá... :lol: :lol: :lol:

Johnny Dess írta:(Johnny szimatolni kezd...) Amúgy mi ez a tömény halszag? :o Ja, megvan! A Seriffnél mindig büdösödik egy ponty. :lol: úgyhogy tényleg sürgősen megyek! :lol:

Kikérem magamnak, ez nem halszag, ez minőségi halaroma! Puffasztott Pisztráng Parfüm! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
- Qoute by Slade

- Idézet Sladetől

KépKép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.02. 08:08

Seth írta:Nalátod! Ha rajtam múlt volna, nem kaptál volna. :D Mert ugyebár lustaság fél egészség, de én teljesen egészséges vagyok. :D

Dehogy kell, sőt! Rosszalkodjunk! Szeretek rosszalkodni...! :D

Szóval már varázsolni is lusta vagy, Kofágos! :lol: Ó, azok a régi szép idők, amikor kézzel építgetted a levegőbe röppent ranchot.... :mrgreen: :lol: Az meg, hogy szeretsz rosszalkodni, már a képeden is látszik, a szemed se áll jól az avatáron, hát még az a vigyor! :D

Slade írta:

Nem adom a drááááágasssszágot!

Wáháháááá..... :lol:

Slade írta:Tudhatnád, hogy ha rajtam múlik, lökött ötlet nem vész kárba... Wáháháááá... Ha meg nem találok képet, szerkesztek. :lol: :lol: :lol:

Jah, aztán meg győzzek röhögni. :lol: Már olyan edzett a hasam a sok rázkódás miatt, hogy attól kockult be, a csajok örömére. :lol:

Slade írta:A randalírozás a lételemem. Én is élvezem ezt az állapotot. :twisted: :mrgreen:

Én is, én is élvezem! :D Csak hát... az ok annyira azért nem vidám. :( A visszaszámláló pörög. :(

Slade írta:Ha sokat rosszalkodsz, legfeljebb az angyalszárnyakat kicseréljük ördögszárnyakra. :mrgreen: :lol: :roll:
Dehogy kell jónak lenned! Egyébként is, se te, se mi nem hinnénk el, ha most jól viselkednél... :lol: :lol: :lol:
Maradj csak meg a rosszcsont cowboynak. ;)

Hát ez az, Seriff! Amikor Lunci hasa nagy lett - szerintem csak sokat evett -, azt se hitte el nekem senki, hogy nem én voltam. :roll: Pedig akkor az tényleg nem én voltam. :lol: Én csak a gyártási technológiát szoktam tökéletesíteni. :lol: A mostani állapotokról meg nem nyilatkozom, wáhááá.... :lol:

Slade írta:Kikérem magamnak, ez nem halszag, ez minőségi halaroma! Puffasztott Pisztráng Parfüm! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oh, pardon! :roll: :lol: Akkor ezután a 3P illatot tiszteljük majd eme nemes aroma jóvoltából! :lol: Deeee.... azért nem árt, ha inkább a teraszon ülsz le iszogatni. :lol:
Kép

Vissza: “Off Topic”