Harc a reklámok ellen

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
csipkebogyo

Harc a reklámok ellen

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.02.27. 12:25

Sziasztok Kedves Offtopikozók!

Két fontos dolgot szeretnék kérni tőletek az utóbbi idők rekláminváziójával kapcsolatban:
-A reklámokat ne PÜ-ben jelentsétek, hanem a hozáászólás jobb alsó sarkában válasszátok ki a "hozzászólás jelentése" gombot, és azzal tegyétek meg a bejelentést. Így sokkal könnyebben megtaláljuk mindenhol, mert külön jelez nekünk, és rögtön oda tudunk menni, nem kell keresgélni az offban a témát, vagy bárhol a hozzászólást, mert sajnos, a magyarok is elkezdték küldeni a reklámokat :?
-Kérlek benneteket, hogy amíg ki nem takarítottuk a fórumot, addig ne írjatok ki új pályázatot, mert a többezer hozzászólásos témákat le kell rövidítenünk, ami azt jelenti, hogy megmarad a témanyitó hozzászólás, és az utolsó 5 oldal, és nem szeretnénk, ha emiatt pályázatok vesznének el.
Természetesen, az előző verseny lezárásáig és eredményhirdetéséig nem lesz takarítás, hogy azok is megmaradjanak. Legalábbis az offban nem.

Végül egy bejelentés: személy szerint szigorúbban fogom tisztogatni a fórumot, mert egy tiszta fórumon sokkal könnyebb észrevenni a betolakodókat, mint egy rendetlenen. Ezért ha valakinek bármilyen problémája lenne a fórumos témáival, hozzászólásaival kapcsolatban, az engem keressen meg és előássuk, ha esetleg valami olvasatlan dolog veszett el.

Együttműködéseteket előre is köszönöm, igyekszünk a problémát megoldani!
További jó offolást! :D

csipkebogyó
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

csipkebogyo

Re: Harc a reklámok ellen

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.02.28. 20:53

Kiegészítés: 2011.03.01-jén az eredményhirdetés után fórumkarbantartás lesz. Igyekszünk nagyon gyorsak lenni, de kérjük a kedves offtopikozókat, hogy addig ne hirdessenek ki újabb pályázatot, míg itt nem lesz bejelentve a karbantartás vége új hozzászólásban!
Előre is köszönjük!
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.02.28. 21:45

Kicsit kiegészíthetem?

A jelentés gomb elhelyezkedése:

Kép

Köszönjük!

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.03.03. 23:18

Most jött el a pillanat, hogy ki lehet hirdetni az új pályázatot, köszönöm szépen mindenkinek a türelmet!
Jó játékot mindenkinek!

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.05.13. 07:39

---KÖZLEMÉNY---

Mint azt látjátok, sajnos a fórumot előszeretettel látogatják a spammelők.

Mi azért dolgozunk, hogy a fórum teljesen spam mentes övezet legyen, de szeretnék még nyomatékosítani valamit: Az ezekben a hozzászólásokban található (általában van benne sok) LINKEKRE _NEHOGY_ RÁKATTINTSATOK!

Az ok egyszerű. Valószínűleg szépen befertőződne a gépetek pár új vírussal, és még ki tudja, mivel...

Szóval a linkekre ne kattintsatok! Ha látjátok az adott hozzászólást, a hozzászólás jobb alsó sarkában lévő felkiáltójel ikonnal ellátott jelentés gombra kattintsatok, ezzel megkönnyítve a mi munkánkat, nem kell órákat keresgélni a kérdéses témát.

Köszönjük továbbra is az együttműködést.

A Csapat
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2011.06.17. 08:13

Köszönjük mindenkinek, akik jelentették az elmúlt 24 órában újonnan keletkezett 73 topik bármelyikét is.

Ma reggel takarítottam el őket.

További szép napot, és még egyszer köszönjük!

Csapat
Kép

Vissza: “Off Topic”