Nagyi kis kunyhója

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
ssuggame

Re: Nagyi kis kunyhója

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.02.12. 01:01

Szia Nagyi, sziasztok :)

Johnny :lol: :lol: :lol: ki akarod nyírni szegény Bélát? :lol: :lol:
Nagyi majd azért te is mondj valamit a sorsáról, tőled várja a megváltást szegény :lol: :D
Seth szerintem Béla most örül hogy nem kell ott aludnia ahol annak a szerencsétlen félholt kígyónak :lol:

hoztam vacsit egyetek és vegyetek ebből ..............amíg lehet :D

Kép

Johnny neked külön kívánok hozzá kutyaétvágyat :lol: :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.02.12. 23:31

hű rég láttam a saját suggem :lol: :lol:

Szia Nagyi, sziasztok :) Nagyi jó lenne ha ide tudnál kukkolni, eléggé hiányzol már. :) :roll:
mit is csináljak addig, mit is csináljak, kotorászni kéne a kamrában vagy a feneketlen hűtőben :D vagy megkérdezni a kispajtást a vacsiról

KATT IDE

bakker :lol: :lol: :lol:

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.02.13. 13:41

ssuggame írta: Szia Nagyi, sziasztok :)

Johnny :lol: :lol: :lol: ki akarod nyírni szegény Bélát? :lol: :lol:
Nagyi majd azért te is mondj valamit a sorsáról, tőled várja a megváltást szegény :lol: :D
Seth szerintem Béla most örül hogy nem kell ott aludnia ahol annak a szerencsétlen félholt kígyónak :lol:

hoztam vacsit egyetek és vegyetek ebből ..............amíg lehet :D

Kép

Johnny neked külön kívánok hozzá kutyaétvágyat :lol: :D

Szervusztok :P

SSUGGI, köszönöm szépen a sok szép virágot, a sok finom enni-innivalót :P
Én is leülök az asztalhoz, a Többiek közzé :P :lol: :lol:

A Béla szegény Béla, örök lett :idea: :lol:
No, jó, akkor úgy döntöttem megtartom, ha már a Seth kofágjába se kell, majd csücsül itt helyettem és majd informál engem ;)

JÓL van Mindenki :?:
Vigyázzatok magatokra, baci-invázió van :!:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.02.15. 02:35

wáháháhááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Béla hallod a jóhírt, Nagyi megtart :lol: :lol: :lol:
kár hogy nem találtam vidám bukfencezős férfi mozgóképet, az a Béla :lol: :lol: Nagyi ez jó volt :lol: :lol: :lol:

Egyébként telepátiád van Nagyi,mert pölö tegnap is már három újabb ismerősről hallottam hogy fáj a torka és köhög, söpör végig valami kór. :| Kár hogy nem a dilikór az, az legalább nem jár fájdalommal. (Agyfájdalommal biztos járna mert oda vetül ki, de hát ha nincs tartalom odabent nincs ami fájjon :lol: ez logikai levezetés vót :D )
Most pedig mondok egy szép esti mesét. :D Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer a kamrában egy egész teli befőttes üveg. Elhatározta hogy szerez barátokat. Hát egyszer csak ránéz a szemben lévő polcról egy másik befőttes üveg, így felbátorodik és megkérdezi hogy lesznek-e barátok. Mire a másik befőttes üveg azt mondta: - Persze, lehetünk barátok, hisz nem a külső számít hanem a belső. Hát így lett nagy barátságban a körtebefőtt és az eperlekvár. Tanulság? Fogalmam sincs de szívesen megenném mind a kettőt. :lol:

Vissza: “Off Topic”