Nagyi kis kunyhója

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
zsuzsamama

Re: Nagyi kis kunyhója

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.31. 08:35

Jó reggelt és kellemes vasárnapot és / utolsó napot / Mindenkinek :P

Gyertek, reggelizni, együnk-igyunk, ne bánkódjunk :!: :oops:

Kép
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.01.31. 08:44

Sziasztok :) Ez még nem az utolsó nap. :) Annyit tudok, hogy valamikor februárban lesz lezárva a fórum, tehát nem elsejével. :) Pontos dátumot nem tudok írni, lehet nem is fogok, de a lényeg, hogy van még némi időtök. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.31. 08:59

Hanga írta:Sziasztok :) Ez még nem az utolsó nap. :) Annyit tudok, hogy valamikor februárban lesz lezárva a fórum, tehát nem elsejével. :) Pontos dátumot nem tudok írni, lehet nem is fogok, de a lényeg, hogy van még némi időtök. :)

Hanga :P :P :P

Hű, ez JÓÓÓÓ hír, én meg már rendesen búcsúszkodom, no mindegy, ki nem veszek semmit, Johnnytól se a "kacsám", / megint elvitte, vagy kölcsön adtam :roll: mindegy, ha kell neki jobbhíllyán, vigye :lol: :lol:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.31. 09:07

Jaj de jóóóóóóóóóóóóóó! Pedig az ember (denevér is :D ) annyira azt gondolta hogy február elsejével nyekk van, de akkor ez jó. :D Köszi hogy írtad! :)

Szia Nagyi, sziasztok :)
Jöttem reggelizni Nagyi, köszi finom. :D remélem kapok fejsimit hogy reggelizni reggel néztem be időben :D
teszek fát a tűzre mert nincs túl meleg.
Én pedig virágot hoztam Nagyi, be is teszem vázába

Kép

igaz hogy tél van és ez tavaszi csokor, de Varázsföldén termett ezért tudtam most idehozni. :)
Eszek még egy kis tojást, hoppá mégsem

Kép

valaki kicsórta a tojcsikat és mást hagyott itt helyettük :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 15:48

Kop-kop! Kellemes vasárnap délutánt mindenkinek! :D
Nocsak, most látom, nem ma van még a világvége. :D Fát már mégse vágok, Nagyi, ha nem baj, ami van, az már biztosan kitart, amíg kell. Jó meleg lett, hogy Ssuggi tett a tűzre - és nem rossz fát, remélem, bár nekem gyanús, hogy a tojásokat ki csente el :lol: -, és még kaja is van! :D
Hanga, kösz, hogy írtad! :) Én azért elköszöngetek, míg lehet, aztán ha még rendetlenkedhetek kicsit, az már a ráadás.
Szóval, Nagyi, a kacsádra vigyázok, már ne is vidd el, majd bedobozolom a legvégén, és odaát megkapod. :D A dalért pedig... nos, mi mást hozhatnék neked, mint kézcsókot? :D
(Ki hitte volna, hogy úgy elcsavarom a fejed, hogy táncolsz és iszogatsz is velem a ranchon, nem igaz? Mert megtörtént. Wáhááá... :D Pedig az elején én se fogadtam volna még magamra!)

Hódolatom jeléül!

Kép
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.31. 23:51

Nem én vótam a tojáscsenő :lol: :D rossz fát pedig tuti nem tettem a tűzre, válogattam sokáig :D fejsimi nekem :D hiányozni fog ez a kis kunyhó is nagyon................. :| ..........kicsit vigasztal hogy van odaát is , de mindig az itteni lesz az igazi Szeretetfalvából. Remélem majd minél hamarabb be tudsz lépni Nagyi, fórumnagyi nélkül nem igazi az igazi. :roll: :)
Már csak a Béláról kéne dönteni, itt áll Nagyi a Béla kéztördelve lebiggyedt szájjal, fél hogy itthagyjuk, mit mondjak neki? :lol:

1.verzió --------> küldjük be a kamrába lekvárt keresni, majd csukjuk rá a bejárati ajtót és szeleljünk el? :lol:
2. verzió --------> humánusabb megoldás: ne lekvárt kerestessünk vele hanem csokitortát? :lol: :D
3. verzió --------> egyenesség: szemtől szembe megmondani neki hogy mi a helyzet, de akkor fel kell vállalni a csalódástól kialakult égbekiáltó siránkozását ami álmainkban is kísérteni fog? :lol: :lol: :lol:
4. verzió --------> vigyük magunkkal? de akkor az a ló amit aláadunk nagyon hamar ki fog purcanni :lol: :lol: :lol: :lol:

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.02.02. 22:20

kotorászás közben ezt találtam a kerttopikomban

zsuzsamama írta:SSUGGI, egy nyamvadt asztalt tehetnél már a szobádba, vagy attól félsz, hogy sütiket is illene rá tenned :lol: :lol: :lol: :lol:
csillagoztam szép kerted :D

wáháháháááá :lol: :lol: :lol: :lol:

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.02.09. 00:11

Szia Nagyi, sziasztok :)
rendeltem vacsora finomat bár a javarésze emberkéknek ez tuti reggeli lesz inkább, tekintve hogy most éjfél van :D
"Juliska hozhatod"

Kép

hoppá, akkor mégsem ezt esszük :lol: :lol:

ez már jobb lesz, a hami az asztalon van már, igaz egy karikatúrás család is jár hozzá akiket el kell viselni

Kép

:lol: :lol:

esetleg választhatjuk a másik asztaltársaságot is

Kép

:lol: :lol: :lol:

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.02.10. 19:33

ssuggame írta:
Már csak a Béláról kéne dönteni, itt áll Nagyi a Béla kéztördelve lebiggyedt szájjal, fél hogy itthagyjuk, mit mondjak neki? :lol:

1.verzió --------> küldjük be a kamrába lekvárt keresni, majd csukjuk rá a bejárati ajtót és szeleljünk el? :lol:
2. verzió --------> humánusabb megoldás: ne lekvárt kerestessünk vele hanem csokitortát? :lol: :D
3. verzió --------> egyenesség: szemtől szembe megmondani neki hogy mi a helyzet, de akkor fel kell vállalni a csalódástól kialakult égbekiáltó siránkozását ami álmainkban is kísérteni fog? :lol: :lol: :lol:
4. verzió --------> vigyük magunkkal? de akkor az a ló amit aláadunk nagyon hamar ki fog purcanni :lol: :lol: :lol: :lol:

Hali! Javaslok egy ötödik verziót. Szerintem kereszteljük át a Bélát Gézára, és költöztessük be Seth kofágjába. :D Akkor magunkkal is vihetjük, de a ló is megmarad. :lol:
Amúgy Juliskának tényleg nem sikerült túl jól a vacsora, úgyhogy én inkább a harmadik verziót választom, és leülök oda vacsorázni, mert kutyául éhes vagyok. :lol:
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.02.10. 21:35

Johnny Dess írta:Hali! Javaslok egy ötödik verziót. Szerintem kereszteljük át a Bélát Gézára, és költöztessük be Seth kofágjába. :D Akkor magunkkal is vihetjük, de a ló is megmarad. :lol:
Amúgy Juliskának tényleg nem sikerült túl jól a vacsora, úgyhogy én inkább a harmadik verziót választom, és leülök oda vacsorázni, mert kutyául éhes vagyok. :lol:

Állatokon és démonokon kívül nem tűrök meg mást a kofágomban, kivéve ha nőnemű egyedről van szó. :) Béla nem az esetem. A Kofágom már odaát van... :D :lol:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Vissza: “Off Topic”