Nagyi kis kunyhója

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
zsuzsamama

Re: Nagyi kis kunyhója

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.06. 15:20

ssuggame írta:
zsuzsamama írta:NEKEM is tetszik, csak az nem, hogy bezony, sokszor vagyok így én is ;) :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
én is van mikor így vagyok, aztán koppanok egyet :lol: :lol: persze szerencsére azért pozitív irányba is nemcsak negatívba :lol: :lol:

a kandallóba még tettem fát mert jó hideg van, később építhetnénk itt hóembört :lol: :D

"meg többiek is szia. :D meg azok is szia akik nem többen vannak hanem egyedül :lol: :D meg azoknak is akik se többen nincsenek, se egyedül nem vannak ( :lol: ), hanem semmiként lebegnek a fekete lyukban agyhely nélkül is ami azért nem sömmi :lol: :lol: :D

most pedig hogy senkit sem hagytam ki (és a valakiket sem :lol: ) így halál nyugodtan le lehet ülni ebédelni, de fekve, állva, térdepelve sőt guggolva is el lehet fogyasztani az étket. :lol: "

:lol: :lol: ezt megint jól megaszontad SSUGGI :lol: :lol:

be néztem, de már ki is nézek, ill. rohanok, szaladok, ahogy csak tudok, mennem kell az iskolába ;) :lol:

azért ha kicsit is, de jó volt ide jönni :P :P

Húúú, az lemeradt, sok-sok puszi Mindenkinek :!:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.06. 19:43

Nagyi :lol: :lol:

iskolába? mit tanulsz? :D vagy ott vár egy udvarló? vagy a játékban iskolába? vagy az iskolában van a szomszédasszony és mesél neked valamit? esetleg ismersz ott egy tanárt? vagy mondjuk eldugtál ott valamit és most meg kell keresned? az is lehet hogy az iskolába kell menned mert pár évvel ezelőtt mikor még odajártál akkor mondta neked egy osztálytársad hogy ott fogtok találkozni? vagy osztálytalálkozó lesz? esetleg bál lesz a suliban és táncolni fogsz? esetleg szavalsz valamit? vagy előadsz valami magánszámot a pöttyös bungyingóban? :lol: :lol:
más lehetőség most sajnos nem jut eszembe :lol: :lol: :lol: :lol: de még gondolkodhatok :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.07. 07:13

ssuggame írta: Nagyi :lol: :lol:

iskolába? mit tanulsz? :D vagy ott vár egy udvarló? vagy a játékban iskolába? vagy az iskolában van a szomszédasszony és mesél neked valamit? esetleg ismersz ott egy tanárt? vagy mondjuk eldugtál ott valamit és most meg kell keresned? az is lehet hogy az iskolába kell menned mert pár évvel ezelőtt mikor még odajártál akkor mondta neked egy osztálytársad hogy ott fogtok találkozni? vagy osztálytalálkozó lesz? esetleg bál lesz a suliban és táncolni fogsz? esetleg szavalsz valamit? vagy előadsz valami magánszámot a pöttyös bungyingóban? :lol: :lol:
más lehetőség most sajnos nem jut eszembe :lol: :lol: :lol: :lol: de még gondolkodhatok :D

:lol: :lol: :lol: Drága SSUGGI, te mindig megnevettetsz, jól kiagyalhattad magad megint :lol: :lol:

REGGELI, gyertek :P

Kép
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.07. 21:01

Itt vagyoooooooooooook! Jöttem reggelizni :D nyammnyamm, nagyon finom Nagyi, mint mindig. :D
Nagyi biztos inkább kiagyhelyelhetted-et akartál írni :lol: :lol: mört hát agy nincs csak agyhely :D

Amúgy szia mindenki, a köszönés elmaradt. Kinek hogy alakul az újév eleje? Nálunk minden oké eddig csak izé, valahogy egyre többször öntöm le magam ezzel-azzal :lol: , néha kiborul ez az ha hozzányúlok, remélem még ebben a hónapban abbamarad :lol:

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.08. 20:29

ssuggame írta:Amúgy szia mindenki, a köszönés elmaradt. Kinek hogy alakul az újév eleje? Nálunk minden oké eddig csak izé, valahogy egyre többször öntöm le magam ezzel-azzal :lol: , néha kiborul ez az ha hozzányúlok, remélem még ebben a hónapban abbamarad :lol:

Ne haragudj ssuggi, de nem bírom megállni, hogy ne írjam ide azt, amit ott fent a nagy büdös pöstön Slade is megkapott tőlem:

A drog rossz, értem? A drog rossz, értem?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.08. 23:12

wáháháhhááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lökött embör :D akarom mondani istenség :D
amúgy azért duplázol mert ittál és kettős mondásod van? :lol:

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.09. 14:16

ssuggame írta: wáháháhhááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lökött embör :D akarom mondani istenség :D
amúgy azért duplázol mert ittál és kettős mondásod van? :lol:

Dehogyis *hukkk* ittam, kérem én jó-jó-j-jóó-jóó *Seth eldől* szóval izé józan vagyok :D :mrgreen: :mrgreen:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.09. 17:19

aha ja....aha..jaja....aha.. :lol: :lol:
azért jön csak vízszintben rendbe a beszélőkéd :D és pörsze azért dőlsz el mert épp mutogatós játékot játszol és a fakivágásra gondoltál :D na és pörsze azért mondod mellé hogy "hukkk" mert valójában "Vuk"-ot szerettél volna mondani csak közben még meg is ijesztettek :lol: :lol:
hát egyenlőre most megint csak ennyi jutott eszembe :lol: :lol: de ennyinek is nagyon örülök ám :lol:

Megen elfelejtettem köszönni, szia Nagyi, sziasztok

Kép

:lol: :lol:

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.09. 18:44

másolgatom át a másik fórumba a dilikórház topikot, ezt most találtam, (juszufkával kapcsolatban volt)

ssuggame írta:Ufo volant, scripta manent. (Az ufó elszáll, az írás megmarad.)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
de már szétröhögtem magam egy csomó mindenen :lol: :lol: hű de hüék voltunk, izé...vagyunk embörök :lol: :lol: :D

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.09. 19:59

Grendar szia, láttam ismét amit hoztál köszöntőt a képszerkesztős topikba, kedves naptárkép, te csináltad? :)

Vissza: “Off Topic”