Éjszakázók Topikja - avagy egy kis lelki segély 0-24-ben

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
zsuzsamama

Re: Éjszakázók Topikja - avagy egy kis lelki segély 0-24-ben

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2014.07.13. 08:58

Szervusztok :P
Először is azzal kezdeném a mondandóm, hogy kedves SSUGGI, nagyon szép idézeteket hoztál, mélyen érintettek, de ne haragudj, ha most én "rontom" a tekintélyét, természetesen akaratlanul, de június 16.-a óta gondolkodom, hogy mit tegyek, hogy be írjam-e, mi is megy végbe bennem, úgy döntöttem, IGEN!
Nem a Birobudzsan és DZS kizárásól van már szó, azt már megbeszéltük, de természetesen ez is közrejátszott a döntésemben!
Utaltam, június 16.-ra, akkor volt a 4 éves szülinapom az ÉKT-én, rendje,módja szerint kaptam is vitrinajándékot, köszönöm is szépen ezt a nagylelkű gesztust!
DE, egyszer ugye lenn, egyszer fenn a kerék és most velem anyagi téren lenn van, sosem gondoltam volna, hogy nem fogok tudni 1333 forintot kiadni prémium tagságra, de talán igen, még most is kiszorítanám, és aztán mire is elég, mert a szörnymagos újítás, vagy a locsoló segéd, vagy egyáltalán a virágmagok ültetése és hagy ne soroljam mi mindenhez kéne még érem :!:
De, nem csak ebben a játékban, a Hospitalban is, a Vidámparrkban is, stb. pedig de szerettem a kis betegeket is!
Sajnos, 4 év után eljutottam ahhoz, az én magas szintjeimmel, azzal, hogy 4 éven keresztül éjjel-nappal játszottam, hogy alapállásba kerültek a játékaim, hagy ne soroljam fel mivel jár ez, hisz ha olvas majd valaki tudja jól miről beszélek!

Volt a 4 évnek nagy előnye is, sok-sok Barátra tettem szert, 3 országos Fórum találkozónk volt, sok barátommal mai szinten kapcsolatban vagyok, ezt igen mindenképp a játékoknak, az Upjersnek, a magyar csapatnak, Gabeszéknak köszönhetem :P
/Azt sem titkolom, hogy a sok jó barát közt akadt két-három olyan is, akik hátba szúrtak, piszkáltak, el is érték a céljukat, ki is akartam lépni, de többen marasztaltak mint azt ez a pár ember gondolná, és győzött a több, de NEM akarok én visszabántani, de ha magukra ismernek, kérem, mással ne tegyék azt amit velem! /
Szép évek voltak itt a Fórumon is, örömben, bánatban össze fogtunk, születés-és-névnapoztunk, versenyeztünk, buliztunk, sokat nevettünk, tartalmas topikokat alkottunk!
Ezért fáj is most a szívem, fáj a játékokért, a Fórumért, a TÁRSASÁGÉRT :cry:
De, egyenlőre abba kell hagynom :!:
Sajnálom, hogy a játékok így vannak megalkotva, mert azért, talán ennyi év után járhatna érem ajándék is, vagy csupán annyi, hogy ne álljon vissza a játék alapállásba :!:
Biztos sok mindent el szerettem volna mondani még, de ennyi is elég, a LÉNYEG itt van :!:
Kedves Gabesz, ha ezzel a beírásommal vétettem a Fórum szabályai ellen, a Fórum morálon, ki lehet tiltani engem is, mert én most sírós, nyafogós lettem, eddig viszont nem voltam, amire pedig utaltál :!:

Minden jót kívánok Mindenkinek, főleg a valós életben, sok szeretettel, zsuzsamama :P
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

Re: Éjszakázók Topikja - avagy egy kis lelki segély 0-24-ben

Hozzászólás Szerző: ssuggame » 2014.12.24. 09:58

Takaró alatt alvó hegyek messzesége, sötétséget sóhajtó mécses fényessége, gyújts világot ma hogy örvendezzen szívünk, tartsd meg fényed sokáig hogy sose fázz, kérlek Uram adj mindenkinek elegendő étket, meleget, szeretetet, erőt, áldd meg e kitárulkozni vágyó világot, óvj meg mindenkit betegségtől, minden rossztól, s kegyelmed áradjon szét minden ember szívében.

Nagyon békés, áldott karácsonyt kívánok Mindenkinek! :)

Kép

KATT IDE

És továbbra is bátorítok én is mindenkit, hogy aki egyedül tölti otthon a karácsonyt és szeretne beszélgetni a napokban, írjon ide nyugodtan, biztos lesz majd olyan fórumlakó aki erre kószál vagy be-benéz és majd tud visszaír :)

szerk: lemaradt a videó :oops: de pótoltam :)
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: http://www.forum.enkicsitanyam.hu/viewt ... f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

Re: Éjszakázók Topikja

Hozzászólás Szerző: ssuggame » 2015.11.27. 02:14

.
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: http://www.forum.enkicsitanyam.hu/viewt ... f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”