Szösszenetek

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
klari14

Re: Szösszenetek

Hozzászólás Szerző: klari14 » 2011.08.15. 11:10

Ssuggi SirokKép

mariska49

Hozzászólás Szerző: mariska49 » 2011.08.15. 13:07

Suggi!

A gondolataid nagyon szépek és szívhez szólóak :P

Köszönöm

Kép

darkpanther

Hozzászólás Szerző: darkpanther » 2011.08.15. 13:37

Ssuggi, nagyon szépet írtál.

Kép
Kép
Egy mindenkiért, mindenki a hüeségért!

juszufka54

Hozzászólás Szerző: juszufka54 » 2011.08.15. 13:42

Szia Andor várod már a sulit? :lol: :lol: (Na jó ez csak vicc volt)

RMarika777

Hozzászólás Szerző: RMarika777 » 2011.08.15. 15:13

Jajj ssuggame!!!!
Neked nagyon nagy szíved van...
Én még ilyen meghatót, szívet melengetőt,
soha vagy nagyon ritkán olvastam...

Nagyon nagy szeretet van benned!
Maradj meg ilyennek!
Ilyen érző szívűnek, mert ez manapság ritkaság...
Éppen ezért annyira drága....
Mert hiánycikk...

Makuta Icarax

Hozzászólás Szerző: Makuta Icarax » 2011.08.15. 16:18

ssuggame írta: Gondolatok

Makutát nem nehéz észrevenni a szobában. Hatalmas ágya egészen az ablakig elér, azon pihen békésen. Odamegyek, mosolyogva párnája alá nyúlok keresvén a híres mágnest, de szívem mélyén tudom, hogy ujjaim úgysem találnak majd semmit. Azért jó volt megtenni, maga a mozdulat a pecsétje annak a titoknak, hogy a virtuális világ igenis lehet valóság. Szerető tekintettel pillantok mozdulatlan arcára, megérintem fejbúbját, s megsimogatom. Fejsimi létra nélkül. - gondolom, s újra elmosolyodom. - Milyen bátor, milyen erős, s mennyi kitartás van benne hogy jó felnőtté váljon. - De hiszen már az. - szólal meg bennem egy hang, s én igazat adok neki, miközben korát meghazudtoló bölcs gondolataira emlékezem. Sóhajtok, hogy innen is távoznom kell, félénken megölelem, bár tudom, nem fog megébredni szorításomra. Csendesen hasítok ki az éjszakába és Lunci felé veszem utam.

Ez az egész írás tényleg nagyon megható volt. :cry: :cry: :cry:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Makuta Icarax 2011.08.15. 20:16-kor.

Johnny Dess

Hozzászólás Szerző: Johnny Dess » 2011.08.15. 20:04

Ahová érkezem, tudom, mindig nyitott ablak vár, most sincs másként. Johnny mindig tökéletes, rendben lévő, cowboyhoz méltó szobája kissé rendezetlen most, de sose leplezném le az éjjelnek e kedves titkát, így csak mértékkel igazítom helyére a terítő szélét, mely az éjjeliszekrényen pihen, s félszegen húzom fel a takarót is válláig, amit megsimítok. Oly jólesik végre hozzáérni e szeretetteli emberhez, s ahogy megérintem, varázslat történik. Eltűnik a fotelre hanyagul rádobott cowboykalap, a szoba más színt ölt, s ahogy visszaesik tekintetem az ágyon nyugvó alakra, cowboy helyett már egy csodálatos nőt látok. Döbbenetem csak egy pillanatig tart, hiszen belül mindig is tudtam milyen drágakő lapul a westerngúnya alatt. Miközben tovább simogatom, figyelem, ahogy egyenletesen veszi a levegőt, álmában odafent járhat a hegyekben. Tornádó. - gondolom, miközben nézem őt. - Hirtelen jött, mint egy tornádó, s hamar, észrevétlenül forgatott fel mindent maga körül.
Lovagként többször kezet csókolt már másnak, de most ő az ki kézcsókot érdemel. Miután elengedem kezét, a tudattal hogy sosem fogom ezt a pillanatot elfeledni, mélyreható boldogsággal lelkemben átölelem még indulás előtt, majd magam mögött hagyom e mágikus tanyát.

Rövid kitérőt teszek vercsinél, tudom mindig gondoskodik Johnnyról, de most ebben a pár percben én gondoskodom őróla. Nála is időzöm kicsit, majd öleléssel búcsúzom, s mély sóhajjal, melyet a hiányérzet vált ki ahogy távolodom.
Cowboy létemre épp elég papírzsebkendőt használtam az utóbbi időben. :D Most ne már! :roll: Különben is, Ssuggi, megfejtettem a rejtélyed, és most leleplezlek mindenki előtt! :D Te túl szép vagy ahhoz, hogy igaz legyél. Úgyhogy most valld szépen be, hogy te egy M.I. vagy az Upjers szervereiben, és egy denevér a persona iconod! :lol: Eltaláltam? :lol: :lol:
Tornádó, mi? :D Aztán ki repült neki a postaládámnak, he? Tudod, mit? Ezért nesze neked, ez a tied! :lol: :lol: Johnnytól...

RÓZSA
Kép

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2011.08.16. 12:43

Seth szobáját már ismerem, volt alkalmam korábban betekintést nyerni e kincsek kamrájába. Egyenesen az ágy felé indulok egyre hevesebben dobogó szívvel. Itt van hát, ismét itt van, újra előttem van gondolatban. De ha akarom most meg is érinthetem! A fejembe szállt mámortól hirtelen felé nyúlok, de megremeg a kezem. Akkora a pillanat varázsa hogy félek megtöröm, hogy elporlik ebben a hatalmas lehetőségben, s képtelen vagyok megtenni azt, amit mindig is szerettem volna. Lehanyatlik karom s csak állok az ágy mellett mint egy lángoló tűzgolyó. Nem tudom mennyi idő telt el így, de lassan megnyugtatom a bennem fortyogó szeretetlávát, s megteszem, amire azt hittem nem leszek képes. Könnyeim nyelem miközben mellkasához ér testem, szorítom és kívánom bár örökké tartana ez a pillanat. Nehezen eresztem el kezeimből az erőteljes testet, de nem tehetek másként. Fejem lehorgasztva közelítem meg az ablakot, de nem torpanok meg. - Barátom. - szólok még, s ahogy kimondom e szót, már szárnyalok is, tovább, a következő állomás felé.
Aláfestő zene a következőhöz

Az éj nesztelen fekete sötétjében némán bandukolok egy kihalt utca legutolsó háza felé. Az utcai lámpák közül szinte csak minden harmadik ég, elég időt hagyva a retinának, hogy a sötétben kellően kitáguljon, majd a következőnél újra fájdalmat okozva összehúzódjon. Összébb húzom a kabátomat is néhány hidegebb fuvallat miatt. Nyár van - jelentem ki a fejemben tárgyilagosan. Az augusztusi éjszakák hidegek. Némán bandukolok, még az utca végén tanyázó kóbor kutya sem látható sehol. Az éjszaka várótermei tárt karokkal rám várnak. Itt már csak a sötét pusztaság van, a távolban felsejlenek egy messzi város ívlámpáinak pontfényei. Mégsem arra veszem az irányt. Egy takaros, emeletes családi ház az úti célom. Hófehérre meszelt falait Thot fénye borítja be, egy földi miniholdat létrehozva vele az utca végén. Az ablakai kráterként, üresen ásítanak, mögöttük a sötétkék függönyök mind össze vannak húzva. Végre odaértem a kapu elé. Kezem ráteszem a kertkapu kilincsgombjára, finoman megtolom, de a zár nem enged. Némán töprengek picit, majd nagy sóhajtással elmorzsolok egy varázsigét a bajszom alatt. És akkor már átváltoztam azzá, ami valójában vagyok. Hosszú karmaimmal megfogom újra a gombot, és minden különösebb erőfeszítés ellenére a zárnyelv mindenféle nyom nélkül kijön a vájatából, s a befelé nyíló kapu beenged végre az előkertbe. Balról egy alig használt kerti függőágy lóg be a képbe, középen a ház, jobbról pedig egy kisebb fészer. Nem kell különösebben erőlködnöm, hogy a falakon át is lássam: fűnyíró, szerszámok, gépek, és két bicikli. Az egyik rózsaszín, a másik fekete. A rózsaszín 26-os, a fekete 28-as, mérete magas tulajdonosra utal. Leveszem tűzvörösen égő szemeimet a fészerről, és elindulok lassan megkerülni a házat. A kertben néhány öreg tölgy áll, mögöttük kis konyhakert, már picit elhanyagolva. Néhány árva zöldség még függ a növényekről. Előveszem egy másik képességem, és valaki azt mondja a fejemben: "Ennek az embernek az idén nagyon szépre sikerültek a paprikái" - szól elhalkulva a Látó szava. A kertből a hátsó bejárat felé veszem az irányt. Nézem az ajtó melletti kis dobozkát, villog rajta egy piros LED, jelezvén, hogy be van riasztva. A számgombok zöld színben sejlenek fel. Nekem ehhez nem kell kód, görbe karmaimat is tartalmazó jobb kezemet tenyérrel az arcom felé emelem, majd egy varázsige után megérintem a dobozkát. A piros LED elalszik, és egy kis csipogás jelzi, hogy a rendszer kikapcsolt. Benyitnék az ajtón, ámde nem enged. Kezemmel a kertkapun is elvégzett varázs-mozdulatra és varázsigére kényszerülök. Kattan a zár, az ajtóban lévő platina biztonsági rudak is visszahúzónak az ajtótokban lévő lyukakból. Nyílik az ajtó, és egyből megcsapja érzékeny orromat az enyhe süteményillat. Ahogy belépek az ajtón, füleim súrolják az ajtó szemöldökfáját, de nem foglalkozom vele. Az ajtó magától becsukódott mögöttem, és én az emeleti hálószoba felé vettem az irányt. Szívem hevesen vert, és elöntötte valami új, jeges, furcsa érzés. Néma léptekkel baktatok fel a lépcsőn, majdnem felborítom a lépcsőfordulóban lévő cserepes bambuszt. Felmegyek a maradék lépcsőn, majd balra fordulok, és nem nyitok be az első szobába. Karmos kezeimmel félköríves mozdulat után egyszerűen átsétálok a csukott ajtón. Középen nagy franciaágy, rajta két, mélyen alvó test szuszog. A földön egy laptop, mellette egy összecelluxozott mobilmodem, az éjjeliszekrényen egy óra, az ággyal szemben egy szekrény. A szekrényen előhívott fotók egy messzi fórumról, még messzebb lévő emberekről, hülyéskedésekről, és néhány aranyigazságról. Mint pl. a "Az istenek halhatatlanok". Erre emlékszem, malacka írta a szösszenetekhez. A szekrény ajtaján annyi a kép, hogy szinte nem is látni az alapszínét. Nesztelenül benyitok a szekrénybe, ahol emléktárgyak, fórumos kötődésű dolgokat találok. Keserű, sírásra álló szájjal csukom be a szekrényt, és az ágyon alvó nőalak felé lépek. Egy újabb kézmozdulat a karmos kezeimmel. "Aludj békésen, álmod legyen szép, nappalod csodás" - mormolom az ősi szavakat, és a nőalak szájára elégedett, nyugodt, békés, szeretetteljes mosoly ült ki. Az ágyat megkerülve a férfialakhoz lépek, és szívemben kicsúcsosodik a jeges érzés. "Fájdalom" - hallom odafentről Ámon-Ré, a Napisten hangját. "Az" nyugtázom félhangosan. Közelebb lépek, és lehajolok. Egyenletes férfiarc, kicsit görbe orr, látszik, hogy egyszer valami/valaki irdatlanul nagyot ütött rá. Akár bele is férkőzhetnék a gondolataiba, de nem teszem. Majd ha ő elmondja Nekem. Oly sok kérdésem volna!! Oly sok választ kéne adnia!! Mégis, mi a frászkarikát képzelek én? Mit is várok tőle, hiszen... Mindegy, szívemben üvöltő fájdalommal hagyom a fenébe az egészet. Helyette a fülébe súgok valamit. "Ssuggi... Ssuggi... Küldetésed van. Menj el mindenkihez. És szeresd őket, mert ez a sorsod. Sorsod a többiek reménye, támasza. Amikor azt mondom, hogy nyisd ki a szemed, felébredsz denevérként. Kipihenten, és frissen indulhatsz útnak. Nyisd ki a szemed ssuggi." - mondom, majd egy gondolat is elég, hogy ismét házon kívül találjam magam. Még látom, amint az ablakból felröppen egy denevér, hogy elinduljon, és beteljesítse végzetét. Hogy szeressen. Szám mosolyra húzódik, és a vörösen világító szemeim fénye is kihuny. ismét álruhában vagyok. És akkor hazaindulok...

© Seth 2011

A francért kell megríkkatni... :evil: Ráadásul ennyiszer... Gyere, s ölelj keblemre minden éjjel denevérem! Várni foglak, békésen, szunnyadva, Örök Barátom...(k. nagy Örök Ölelés)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

dmarcsi55

Hozzászólás Szerző: dmarcsi55 » 2011.08.16. 14:33

"Ssuggi... Ssuggi... Küldetésed van. Menj el mindenkihez. És szeresd őket, mert ez a sorsod. Sorsod a többiek reménye, támasza. Amikor azt mondom, hogy nyisd ki a szemed, felébredsz denevérként. Kipihenten, és frissen indulhatsz útnak. Nyisd ki a szemed ssuggi." - mondom, majd egy gondolat is elég, hogy ismét házon kívül találjam magam. Még látom, amint az ablakból felröppen egy denevér, hogy elinduljon, és beteljesítse végzetét. Hogy szeressen. Szám mosolyra húzódik, és a vörösen világító szemeim fénye is kihuny. ismét álruhában vagyok. És akkor hazaindulok...
Seth !!!

Te is megrigattál iconcry iconcry iconcry

Igen Ssuggi,gyere minden éjjel ,szeress bennünket ,
mi is nagyon szeretünk Téged!!!

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2011.08.16. 18:12

De legalább végre kiírtam magamból...

Nekem ettől múlt el.

Bár már rutinszerűen hozok a géphez zsebkendőt, ha ideülök... :roll:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”