Képek, szerkesztett képek, ajándékozása játékosok között :)

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
ssuggame

Képek, szerkesztett képek, ajándékozása játékosok között :)

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2010.09.04. 17:46

Ha lenne kedved egy szép gesztussal örömöt okozni valakinek aki szintén veled együtt játszik ezzel a játékkal és ha szeretnél valakinek ajándékból küldeni egy képet (akár szerkesztett, akár nem) és megosztanád másokkal is, akkor itt megteheted. Odaírod hogy kinek szánod (pl. "páromnak", "fiamnak" vagy "xy" játékosnak, stb.... ) és ha szeretnél üzit is írhatsz mellé.

Írok egy kis segítséget azoknak akik még nem tudják hogyan lehet képet ide felrakni :)

Kép felrakása a fórumra

Ha saját képet szeretnél feltenni, úgy értem ami már eleve el van mentve és a gépeden van, akkor csak megnyitod másik lapon a "Keptarolo.com"-t vagy a "Kepfeltoltes.hu"-t (ez utóbbi nem korlátlan ideig tartja meg a képed! ), vagy a "Kephost.hu"-t (időközönként baj van vele már, sajnos nem nagyon megbízható), vagy a "noob.hu"-t (nem tudom mennyi ideig tartja meg a képeket), de több más képfeltöltő oldal is van persze. Még ami jó oldal az az "imagerz.com", azt hiszem ez korlátlan ideig tárolja a képeket. Angolul tudóknak még ajánlom az "imageshack.us"-t vagy a "tinypic.com"-t.
Ott ráklikkelsz az egyik "Fájl kiválasztása"-ra, ott kiválasztod hogy melyik képet akarod feltölteni,
ha megvan akkor lejjebb mész az oldalon és ott lesz lejjebb hogy "Feltöltés", arra klikk.
(mindenhol máshova van írva hogy "feltöltés", attól függ melyik képfeltöltő oldalt választod.)

*Megjegyzés: A "kephost.hu" oldalon annyi van hogy olykor még mielőtt a "Feltöltés"-re klikkelnénk be kell írni a lap alján a látott kódot. Ha nem látjuk jól akkor a kis körkörös nyilakra kell kattintani és egy újabbat kapunk. Ha beütöttük, akkor már nyomhatunk a "Feltöltés"-re.

Utána megvárod míg betöltődik. Aztán ismét lejjebb húzod az oldalt mert megugrik és ott lesz teljesen
lent egy olyan hogy "Direkt link", vagy "közvetlen link" na ez a link kell nekünk. (minden képfeltöltő oldalon ezt is máshol találod.)
Ezt kell majd a fórumra betenni. Ezt pedig úgy tudod megtenni hogy megnyitsz ott ugye egy "új hozzászólást" és ott felül is
olvashatsz egy olyat hogy "Img". ( a "Téma" alatti sorban van kicsit jobbra )
Nos, rányomsz az "Img"-re és egy ilyen jelenik meg: [img][img].
Ezeket szóközzel szétválasztod így---> [img] [img]
és e kettő közé másolod be azt a direkt linket amit feljebb írtam.

Ha nem saját képet akarsz feltenni, csak mondjuk böngészgetsz és nem akarod lementeni a gépedre,
akkor csak annyi hogy a képre kattintasz a jobb egérrel, aztán klikk a "kép URL-jének másolása" -ra
és azt teszed be a 2 [img] közé. Ennyi. :)

Ha nem küldeni szeretnél képet hanem bemutatni egyet amit korábban kaptál valakitől, azt is megteheted.

Én most nem küldeni hanem bemutatni kívánok egyet amit még Gaby19-től kaptam és nagyon megnevettetett.
Itt az Elviskacsám. :lol: :D

Kép
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára ssuggame 2011.04.01. 02:14-kor.
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

Re: Képek, szerkesztett képek, ajándékozása játékosok között

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2010.09.04. 17:49

Ezt pedig Enkő70-nek küldöm szeretettel.

Ne búsulj Enikő, itt a tehened, neked küldöm. :)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ssuggame 2010.11.30. 12:16-kor.

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2010.09.04. 17:53

Ez pedig okina48 játékosé.

Üzenet: ------------> Ezt a múltkori miatt kapod. :mrgreen:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ssuggame 2010.11.30. 12:17-kor.

Amazooon

HozzászólásSzerző: Amazooon » 2010.09.04. 18:16

Ezt neked küldöm ssuggi amiért olyan sokat teszel a forum közösségéért függetlenül hogy brigádtag vagy sem (a klubház szerkesztése, hogy olyanokhoz is jársz szavazni akik már hetek óta itt sem voltak stb.) :) :) :) :) :)
Kép
Aláirni? Beismerő vallomás?! Tiltott kémiai kisérletek végzése?! Nem írom alá!!!!!!!!

http://www.forum.enkicsitanyam.hu/viewtopic.php?f=12&t=520

eniko70

HozzászólásSzerző: eniko70 » 2010.09.04. 18:53

Suggi ezt neked küldöm:))

Nem tudom be rakni :evil:

eniko70

HozzászólásSzerző: eniko70 » 2010.09.04. 19:03

Kép

Suggi ezt neked küldöm ;)

eniko70

HozzászólásSzerző: eniko70 » 2010.09.04. 19:06

[del]

Ezt meg mindenkinek küldöm.

köszönöm hogy be fogatatok :oops:

Képlinket javítsd! Nekem nem jön be, még ha kimásolom, akkor sem, az előző képedet rendbe raktam, mert az sem jött be valamiért. Seth
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Seth 2010.09.04. 19:08-kor.
Ok: 1

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2010.09.04. 19:32

Hű, Amazooon erre nem igazán számítottam, és nagyon szépen köszönöm ezt a szép mondást. Basszus, bepirosodott a szemem is :lol: , télleg amúgy :roll:
Készülök amúgy egy meglepivel nektek, abban majd lesz visszavágó :twisted: :) :)

Enikő köszi neked is de nem látom sajnos a képed :( , a nyitó hozzászólásba szerintem beteszem hogy hogyan lehet ide képet feltenni, mert lehet hogy sokan nem is tudják és nem fog sikerülni. Elnézést hogy kihagytam. :roll:

Hód

HozzászólásSzerző: Hód » 2010.09.04. 20:13

Mivel én még nem nagyon ismerek itt senkit, ezért ezt a kis képet szerkesztettem nektek:
Kép

eniko70

HozzászólásSzerző: eniko70 » 2010.09.04. 20:41

Seth köszi :)

Vissza: “Off Topic”