Lunci Kocsmája - csak felnőtteknek!

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Seth
Kapcsolat:

Re: Lunci Kocsmája - csak felnőtteknek!

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.28. 21:25

Lunci írta:Nem is cuki, szerintem nagyon ronda :lol: És még nem változott át, pedig lassan egy éve megvan, no de hát nem is csókolgatom :lol:
A videót meg később nézem meg, most belassult a gép. Az elejét láttam, halálos az a madár. :lol:

Van annál a részénél jobb is. :D :D De nem lövöldözöm le a poénokat. :) 8-) :lol:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.28. 21:55

Ne is lövöldözd, inkább igyál! :D

Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.31. 08:56

Jó reggelt Lunci és VISZLÁT :P :(

Grendar írta:Kép

Hoztam egy kis reggeli kávét! :)

Kép
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 10:23

Neked is jó reggelt, Zsuzsa, így fél 11 tájékán :D Köszönöm a kávét is, ez most jól fog esni :D
Most olvastam, hogy nem ez az utolsó nap, tehát egy időre félre a búsulást :D

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.31. 10:51

Ja, nem az utolsó nap, de Damoklész kardjaként lebeg fölöttünk a kulcsos démon... :? :(
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 10:58

Seth írta:Ja, nem az utolsó nap, de Damoklész kardjaként lebeg fölöttünk a kulcsos démon... :? :(

És? Az élet megy tovább, nem érdemes rágódni ezen. Az életedben se csüngenek rajtad a szép emlékek, arra is csak emlékezni tudsz, úgy viszed magaddal. Most ez lesz ezzel a fórummal. Azért, mert nem lesz, mert nem tudod visszaolvasni az elmúlt éveket, még az emlékeidben megmarad a jó érzés, hogy szép órákat, éveket töltöttél itt el.

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 14:55

Cowboy jön, ajtó berúg... amíg még lehet. :lol:

Hej, látom, elvoltatok itt! :D Mennyi sör.... :o Whisky meg egy szál se? Hijnye! Járja ez?
Amúgy az a béka hótt halálos. :lol: Hogy reklamál már a piszkálkodásért? :lol: Igaza van!

Szia, Nagyi! :D Harmadik sor második kávéját vittem! :D

Lunci írta:
Seth írta:Ja, nem az utolsó nap, de Damoklész kardjaként lebeg fölöttünk a kulcsos démon... :? :(

És? Az élet megy tovább, nem érdemes rágódni ezen. Az életedben se csüngenek rajtad a szép emlékek, arra is csak emlékezni tudsz, úgy viszed magaddal. Most ez lesz ezzel a fórummal. Azért, mert nem lesz, mert nem tudod visszaolvasni az elmúlt éveket, még az emlékeidben megmarad a jó érzés, hogy szép órákat, éveket töltöttél itt el.

Igazatok van. Függ is a Damoklész bicsakja, meg nem érdemes rágódni. Csak hát... nekem többrendbeli bajom van az odaáttal. Egyrészt szikrázik tőle a szemem, másrészt nem látom, ki van online, harmadrészt a privátban nincsenek szerkesztő gombok, és törölni se tudom a kimenőimet... meg amire még nem jöttem rá. :( Egy biztos, feleannyira se kényelmes, mint itt volt. Szóval engedtessék meg, hogy ne örüljek. Mindenesetre az már jó, hogy a kocsma már megnyitott, és van hova menni berúgni. Az ajtót is... esetleg. :lol: Nemsokára le is ellenőrzöm, hogy így van-e, aztán legfeljebb míg Seth vakolja a véseteit - úgyis vakolókanál fülei vannak, wáhááá... -, addig lehet, hogy nekem meg az ajtód kell majd festeni. :lol:
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 15:30

Tessék, a whisky! :D

Kép

Ami meg a problémát illeti, igen, az van. Én is utálom a másik fórumot, rossz egy megszokottat itt hagyni, de ez van, ezt kell szeretni( vagy nem szeretni). Ott is megszokjuk majd, és végül is nem az oldal, hanem az odajáró emberek számítanak igazán. Állítom, egy idő után észre se fogjuk venni, hogy nem itt, hanem amott vagyunk. Ezért egyedül csak mi tehetünk, nekünk kell "belaknunk" a helyet.
Neked pü-ben már írtam, hogy talán kedvezőbb helyen lenne a ranch és a kocsma a főoldal alján található Off-ban. Talán mások is észrevennék, benéznének, akik valamilyen okból felnéznek a portálra. A tanya fórumra csak a tanyával játszók járnak, - azok se sokan - de a főoldalon mindenki megfordul, és páran talán benéznének hozzánk. Netalántán, még kedvet is kapnának néhányan a beírásra. Nem lehet tudni. Úgy érzem, az esélyt meg lehetne adni.
Várom a véleményeket a témában :D

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 15:41

Igazad van, Cica, mint mindig. :D
Viszont a gond attól marad, nem csak a szembántó szín, hanem a hiányzó szolgáltatások is, és ez nem csak megszokás kérdése. Hiszen jó lenne látni, ki van fenn, és jó lenne priviben is átküldeni képeket egymásnak, stb.
A külső Off-ba való áthelyezkedésre én most nem mondanék semmit, az érveid ésszerűek. A modik is biztosan segítenének áttenni topikot oda, ha kérjük. Én is kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről. Hisz még úgyis mozgásban vagyunk. :D
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 15:46

Johnny Dess írta:Igazad van, Cica, mint mindig. :D
Viszont a gond attól marad, nem csak a szembántó szín, hanem a hiányzó szolgáltatások is, és ez nem csak megszokás kérdése. Hiszen jó lenne látni, ki van fenn, és jó lenne priviben is átküldeni képeket egymásnak, stb.
A külső Off-ba való áthelyezkedésre én most nem mondanék semmit, az érveid ésszerűek. A modik is biztosan segítenének áttenni topikot oda, ha kérjük. Én is kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről. Hisz még úgyis mozgásban vagyunk. :D

Igen, a hiányzó szolgáltatások is gond, ezért is írtam, probléma az van, nem is kevés.
Én is kíváncsi vagyok, mit szólnak a felvetésemhez a többiek, mert szerintem se lenne gond áttetetni a topikokat kintre.
Sőt, ha jobban belegondolok, pár népszerűbb topikot is lehetne ott nyitni.

Vissza: “Off Topic”