Lunci Kocsmája - csak felnőtteknek!

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Johnny Dess

Re: Lunci Kocsmája - csak felnőtteknek!

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 21:46

Én meg a whiskyt vittem. :lol: Tigrisem, Ssuggi nem tudom, miket költöztet még, de én bizony már irkáltam a Dilitopikba, továbbá ami játékokat átvittem, folytattam is, oda már nem kerül más. Tehát lehet játszani, a Gumiszobában dilizni, no meg a kocsmában és a ranchon dorbézolni. :D Mehetsz hullatni a szőröd. :lol:
Ja, még annyit, hogy nem tudom, egy topik áthelyezése máshova mekkora meló, ezt a Kofágos tudná megmondani talán, viszont a látványkerteket szerintem külön kell majd odaát rendezni úgyis, és mivel eddig nem volt helye, a rossz helyre költöztetett játéktopikokat is. Akkor már mindegy, hogy kirakják-e a külső Off-ba némelyiket, ha kérjük. Innen azért kellett másolni, mert másik szerverre költözik az Upjers. (Bár tudtommal akkor sem lehetetlen az átmásolás, csak az nem moderátor szinten valósulhat meg.) De ott, szerveren belül már tudnak segíteni ilyesmiben a modik.
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 21:52

minya54 írta:váháháháhá...ez vagy te..kész végem :lol: :lol: juszt is írtál oda :lol: majd besasolok,lassan leesik a fejem,gyogyi már bennem van...

Há' nehogymán üresen maradjon az az Off! :lol:
Aztán tudod-e, hogy az a "gyogyi" kétértelmű? :lol: :lol: :lol:

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 21:53

oké...nem szólok bele,már nem is tudnék,agyilag kezdek zokni lenni....úgy pápá nektek és mindenkinek :mrgreen:
Kép
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 21:56

Lunci írta:
minya54 írta:váháháháhá...ez vagy te..kész végem :lol: :lol: juszt is írtál oda :lol: majd besasolok,lassan leesik a fejem,gyogyi már bennem van...

Há' nehogymán üresen maradjon az az Off! :lol:
Aztán tudod-e, hogy az a "gyogyi" kétértelmű? :lol: :lol: :lol:

:o pont itt a fórumon :o :?: váháháháhá...szerintem simán jó ez a szó ide :lol: :lol: :lol: :lol: néha azért jó gyogyinak lenni :lol: :lol: :lol: na pussz,véégén itt esik le a fejem,kezem meg a klaviatúrán zongorázik majd megint :lol: :lol: :lol:
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.31. 22:01

Johnny Dess írta:Ja, még annyit, hogy nem tudom, egy topik áthelyezése máshova mekkora meló, ezt a Kofágos tudná megmondani talán

Nem nehéz dolog. Pár kattintás az egész. :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 22:03

Seth írta:

Neked mi a véleményed a kinti Off-ról?

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.02.01. 18:09

Lunci írta:
Seth írta:

Neked mi a véleményed a kinti Off-ról?

Senki nem görget le odáig szvsz.

Amúgy meg az áthelyezéssel kapcsolatban még annyi, hogy a topik méretétől függ. Tehát lehet olyan eset is, hogy több száz oldalas egy topik, és hiába helyeznéd át egyben, a szerver időtúllépéssel kilövi a kérést. Ezért volt pl. olyan a Nagyi topikban, hogy amikor kukázva lettek a hsz-ek, azt mondjuk 100 oldalanként csináltuk, de az macera volt, mert mire ezer hozzászólást betölt a rendszer azért az rengeteg idő... Szóval apró topikoknál elmegy, meg műkszik, meg hamar megcsinálható, de hatalmasoknál, amit mi szoktunk produkálni, ott nehézkesebb már az ügy. :roll:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.02.01. 21:03

Seth írta:Senki nem görget le odáig szvsz.

Amúgy meg az áthelyezéssel kapcsolatban még annyi, hogy a topik méretétől függ. Tehát lehet olyan eset is, hogy több száz oldalas egy topik, és hiába helyeznéd át egyben, a szerver időtúllépéssel kilövi a kérést. Ezért volt pl. olyan a Nagyi topikban, hogy amikor kukázva lettek a hsz-ek, azt mondjuk 100 oldalanként csináltuk, de az macera volt, mert mire ezer hozzászólást betölt a rendszer azért az rengeteg idő... Szóval apró topikoknál elmegy, meg műkszik, meg hamar megcsinálható, de hatalmasoknál, amit mi szoktunk produkálni, ott nehézkesebb már az ügy. :roll:

Ezzel nem értek egyet. Van akinek a játék fóruma lent van. Lejjebb, mint a tanyáé. Azok keresés nélkül is észre veszik. És ha már itt tartunk: Azt mondod, senki nem görget le odáig. Oké. És a tanyafórumba benéznek idegenek? Akkor, mi veszítenivalónk van? És nem akkor tetetném át, amikor már sok a beírás, hanem még az elején.

Slade

HozzászólásSzerző: Slade » 2016.02.06. 03:13

Nem tudom, mennyire jártok még ide, meg mennyi ideig lesz meg ez a fórum, de én személy szerint szorgalmazom a külső OFF-ot.

Márcsak azért is, mert a látványkertek meg a nosztalgiás topikok miatt elég zsúfolt lett a dolog odaaát. Valahogy jó lenne szétválogatni őket, mert így (nekem) összefolyik minden. :roll:
Az OFF-ba, ahogy Lunci mondta, mehetnének a nyilvános topikok, kocsma, ranch, akármi, az ÉKT-n meg maradnának a nosztalgiák, kerttopikok, meg ahogy gondoljátok. :roll:

Arról nem is beszélve, hogy lehet jót tenne a társaságnak némi "vérfrissítés". Vesztenivalónk nincsen, aztán ki tudja, lehet beesik egy-két új tag, aki aztán tartósan marad is. Annak idején én is így keveredtem ide, szóval sose lehet tudni. :roll:
'Trust is easy to destroy, but it takes time to build.'
- Qoute by Slade

"A bizalmat könnyű elveszíteni, de nehéz megszerezni."
- Idézet Sladetől

KépKép

Vissza: “Off Topic”