Lunci Kocsmája - csak felnőtteknek!

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Seth
Kapcsolat:

Re: Lunci Kocsmája - csak felnőtteknek!

Hozzászólás Szerző: Seth » 2016.01.31. 16:46

Johnny Dess írta:Nemsokára le is ellenőrzöm, hogy így van-e, aztán legfeljebb míg Seth vakolja a véseteit - úgyis vakolókanál fülei vannak, wáhááá... -, addig lehet, hogy nekem meg az ajtód kell majd festeni. :lol:
Ezen a fórumon (talán) utoljára mondom, halandó.... :twisted:

Le lehet szállni a füleimről. :evil:

A füleim formája egy műalkotás, értve vagyok? A legjobb bőrdíszműves is rína örömében, ha negyed ennyire szépet tudna alkotni!

:mrgreen:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.31. 16:57

Lunci írta:
Johnny Dess írta:Igazad van, Cica, mint mindig. :D
Viszont a gond attól marad, nem csak a szembántó szín, hanem a hiányzó szolgáltatások is, és ez nem csak megszokás kérdése. Hiszen jó lenne látni, ki van fenn, és jó lenne priviben is átküldeni képeket egymásnak, stb.
A külső Off-ba való áthelyezkedésre én most nem mondanék semmit, az érveid ésszerűek. A modik is biztosan segítenének áttenni topikot oda, ha kérjük. Én is kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről. Hisz még úgyis mozgásban vagyunk. :D
Igen, a hiányzó szolgáltatások is gond, ezért is írtam, probléma az van, nem is kevés.
Én is kíváncsi vagyok, mit szólnak a felvetésemhez a többiek, mert szerintem se lenne gond áttetetni a topikokat kintre.
Sőt, ha jobban belegondolok, pár népszerűbb topikot is lehetne ott nyitni.
khm...ki ne nevessetek,de fingom nincs mi az a "külső"Off....fene essen bele...most ezen fogok agyalni...sose figyeltem sem itt sem ott,hogy 2 Off lenne :shock: :oops: nekem amúgy tök mindegy lenne,de nem hiszem,hogy azt a töménytelen topikokat bárki is áthelyezné....majdnem minden odaát van,sőt kerttopik meg nem is tudom mi minden még.lehetek őszinte?leszek,sosem szerettem habratyolni..nem bízom benne,hogy nagy lesz a forgalom ott.talán akik eddig is csak olvasgatni járt ide....belőlem még hiányzik a lelkesedés...még kutatok utána,de jól elbújt :oops: :cry:
Kép

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2016.01.31. 17:01

minya54 írta:khm...ki ne nevessetek,de fingom nincs mi az a "külső"Off....fene essen bele...most ezen fogok agyalni...sose figyeltem sem itt sem ott,hogy 2 Off lenne :shock: :oops: nekem amúgy tök mindegy lenne,de nem hiszem,hogy azt a töménytelen topikokat bárki is áthelyezné....majdnem minden odaát van,sőt kerttopik meg nem is tudom mi minden még.lehetek őszinte?leszek,sosem szerettem habratyolni..nem bízom benne,hogy nagy lesz a forgalom ott.talán akik eddig is csak olvasgatni járt ide....belőlem még hiányzik a lelkesedés...még kutatok utána,de jól elbújt :oops: :cry:
Ha rámész odaát a fórum kezdőlap feliratra, akkor vannak egymás alá gyűjtve a játékok fórumai.

Ha ott teljesen legörgetsz, van külön egy Off topik, jelenleg üresen. :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.31. 17:17

Seth írta:
minya54 írta:khm...ki ne nevessetek,de fingom nincs mi az a "külső"Off....fene essen bele...most ezen fogok agyalni...sose figyeltem sem itt sem ott,hogy 2 Off lenne :shock: :oops: nekem amúgy tök mindegy lenne,de nem hiszem,hogy azt a töménytelen topikokat bárki is áthelyezné....majdnem minden odaát van,sőt kerttopik meg nem is tudom mi minden még.lehetek őszinte?leszek,sosem szerettem habratyolni..nem bízom benne,hogy nagy lesz a forgalom ott.talán akik eddig is csak olvasgatni járt ide....belőlem még hiányzik a lelkesedés...még kutatok utána,de jól elbújt :oops: :cry:
Ha rámész odaát a fórum kezdőlap feliratra, akkor vannak egymás alá gyűjtve a játékok fórumai.

Ha ott teljesen legörgetsz, van külön egy Off topik, jelenleg üresen. :)
megnéztem... :o és ki volt az az értelmes,aki külön Offot tett bele eleve?ha már oda kell menni,miért nem közölték,oda kell mennünk?így már nem is tetszik nekem...(de jó hogy nem oda cuccolt ssugink és Johnnynk...)mintha ki lennénk rekesztve,nehogy "megfertőzzünk"másokat :lol: :lol: :lol: bár ez legyen a kevesebbik baj...van másik ezer ami elvan fuserálva rendesen.....
Kép

Lunci

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2016.01.31. 19:05

minya54 írta: megnéztem... :o és ki volt az az értelmes,aki külön Offot tett bele eleve?ha már oda kell menni,miért nem közölték,oda kell mennünk?így már nem is tetszik nekem...(de jó hogy nem oda cuccolt ssugink és Johnnynk...)mintha ki lennénk rekesztve,nehogy "megfertőzzünk"másokat :lol: :lol: :lol: bár ez legyen a kevesebbik baj...van másik ezer ami elvan fuserálva rendesen.....
Cica, az az összes fórum közös Off-ja. Nem csak nekünk, "diliseknek" készült. Semmi kirekesztés nincs benne, többen olvasgatnák. Mert valljuk be, nagyon kevés az az ember, aki egy másik játék fórumába benéz a sajátja mellett. És persze, nem mondtam, hogy biztos többen írnának be, de az esélye meglenne.
Ja, és ott semmi keresnivalója nem lenne a kert topikoknak, azok valóban a tanya fórumára valók. De játszani, ranchozni, kocsmázni, nagyihoz menni, és még van pár topik, ami való lenne oda. Végül is, az Off. Egyébként a fórum semmiben sem különbözik ettől.
Még valaki?

Johnny Dess

Hozzászólás Szerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 19:15

Lunci írta: Cica, az az összes fórum közös Off-ja. Nem csak nekünk, "diliseknek" készült. Semmi kirekesztés nincs benne, többen olvasgatnák. Mert valljuk be, nagyon kevés az az ember, aki egy másik játék fórumába benéz a sajátja mellett. És persze, nem mondtam, hogy biztos többen írnának be, de az esélye meglenne.
Ja, és ott semmi keresnivalója nem lenne a kert topikoknak, azok valóban a tanya fórumára valók. De játszani, ranchozni, kocsmázni, nagyihoz menni, és még van pár topik, ami való lenne oda. Végül is, az Off. Egyébként a fórum semmiben sem különbözik ettől.
Még valaki?
Megint igazad van, Cica! :) Nem biztos, de lehet, hogy többen néznék, bár ha rajtad kívül nem szúrta még ki senki, hát.... lehet, hogy észre se vennék, hogy ott is van valami?
Mindenesetre te felvetettél valamit, én nagyjából igazat adok neked, Minitigrisnek nem igazán jön be az ötlet, a Kofágos meg nem foglalt állást. De még van rá idő. Nos?
Kép

Lunci

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2016.01.31. 19:33

Johnny Dess írta: Megint igazad van, Cica! :) Nem biztos, de lehet, hogy többen néznék, bár ha rajtad kívül nem szúrta még ki senki, hát.... lehet, hogy észre se vennék, hogy ott is van valami?
Mindenesetre te felvetettél valamit, én nagyjából igazat adok neked, Minitigrisnek nem igazán jön be az ötlet, a Kofágos meg nem foglalt állást. De még van rá idő. Nos?
Ne mondd, hogy senki. És azok, akik olyan játékkal játszanak, amiknek a fóruma lejjebb van, biztosan észrevették már, és észrevennék a beírásokat is.
Én azt mondom, gondolkozzatok el alaposan a dolgon.
Természetesen italok mellett :D

Kép

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.31. 21:31

én azt a piros löttyöt le is nyúltam :lol: :lol: :lol: glugyglugy...hát ettől se látom szebbnek az odaáti fórumot :lol: :lol: se belül se a sor alján árválkodva :lol: :lol: no meg ha fentről nem segítenek átköltözni oda(ami a mesével lenne egyenlő)ott ragadunk ahol leszünk.meg hát amíg ssugi és Johnny költöztet, nem is merek egyikhez sem írni,belerondítanék a munkájukba.
Kép

Lunci

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2016.01.31. 21:34

minya54 írta:én azt a piros löttyöt le is nyúltam :lol: :lol: :lol: glugyglugy...hát ettől se látom szebbnek az odaáti fórumot :lol: :lol: se belül se a sor alján árválkodva :lol: :lol: no meg ha fentről nem segítenek átköltözni oda(ami a mesével lenne egyenlő)ott ragadunk ahol leszünk.meg hát amíg ssugi és Johnny költöztet, nem is merek egyikhez sem írni,belerondítanék a munkájukba.
Egészségedre, Cicus! :D
Ne törődj a külalakkal, a belbecs számít. Kedvcsinálónak nyitottam egy eszperentét a lenti off-ban. Akár be is nézhetsz. :D

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2016.01.31. 21:37

váháháháhá...ez vagy te..kész végem :lol: :lol: juszt is írtál oda :lol: majd besasolok,lassan leesik a fejem,gyogyi már bennem van...
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”