A Dilibrigád - hírek, fórumidézetek,átírt hozzászólások..:D

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
minya54

Re: A Dilibrigád - hírek, fórumidézetek,átírt hozzászólások..:D

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.11.25. 22:00

:lol: :lol: :lol: váháháháhá... nem is gondoltam most rosszra(tuti hogy rossz?)kivételesen váháháháhá...emelgetésre nem vállalkoznék,gyenge macsek vagyok :mrgreen: nekem hozhattál volna képet Seth,nem árultalak volna el :lol: :lol:
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2015.11.26. 02:18

wáháháhááá :lol: :lol: :lol: :lol: lököttek :D

csak azért pontoztam mert izé, ahogy kotorásztam és mentegettem, véletlen idézésre nyomtam valamelyikőtöknél, de amúgy ez a topik kész úgy ahogy (sajnos csak ez az 1 még :| ), olyan értelemben hogy kifotóztam mindent, 455 print screen lett belőlünk :D amiből már a fele ott van az új fórumon, most folytatom áttenni a többit. Amíg nem esik le a fejem. De ha leesik akkor aki erre jár tegye vissza légyszi hogy holnap majd ne keressem. :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2015.11.26. 19:13

ssuggame írta: wáháháhááá :lol: :lol: :lol: :lol: lököttek :D

csak azért pontoztam mert izé, ahogy kotorásztam és mentegettem, véletlen idézésre nyomtam valamelyikőtöknél, de amúgy ez a topik kész úgy ahogy (sajnos csak ez az 1 még :| ), olyan értelemben hogy kifotóztam mindent, 455 print screen lett belőlünk :D amiből már a fele ott van az új fórumon, most folytatom áttenni a többit. Amíg nem esik le a fejem. De ha leesik akkor aki erre jár tegye vissza légyszi hogy holnap majd ne keressem. :lol:

ne is keresd,megtaláltam :mrgreen: te csak repdess,de a fejecskédet nem ébresztettem fel,szunyózzon egy jó nagyot :D majd te visszateszed,ha már pihent ;) :lol: :lol:
Kép
Kép

Gerike99

HozzászólásSzerző: Gerike99 » 2015.12.28. 23:18

Hihetetlen, hogy még mindig aktív ez a fórum :lol: :lol: :lol: :lol:
Így sok év kihagyás után jó visszatekinteni :D

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2015.12.29. 03:53

Azta Gerike visszalátogatott ! Hello :D Hogy ityeg a fityeg? :lol: köbö 4 éve volt hogy utoljára jártál erre, mindig nagy öröm ha a Dilibrigádból egy-egy lökött (ez szeretetteljes jelző ám) emberke visszanéz :D Te is ennyi idő alatt felnőttél már bakker :D de remélem nem okosodtál mert az alacsony IQ szint elég meghatározó a dilitagok között :lol: :lol:

Amúgy majd ez a fórum átköltözik ide ----------> KATT IDE

ott ugyanúgy van Dilibrigád topik meg mindenféle :D remélem oda is besasolsz majd olykor :D csak be köll regisztrálni, meg írd meg hogy te vagy Gerike, bár dilitejet ne kérj mert Bocika még nem nézett vissza és tikkad a társaság, de minden más az van :D
suli hogy megy?

minya az a kép a fejemmel :lol: :lol: :lol: :lol: és milyen szép párnára tetted :lol: :lol: köszi hogy megtaláltad és hagysz pihenni, máris jobban érzem magam hogy nem vagyok fejetlen :lol: :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Vissza: “Off Topic”