Off topik

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Seth
Kapcsolat:

Re: Off topik

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.02. 18:09

Én olyan keményen toltam a szilveszteri bulit, hogy + egy napot elcsöveztem még havernál Sződligeten, ahol házibuliban voltam (ha elsején délután indultam volna útnak, és megszondáztatnak, még akkor is felrobbant volna a szonda :D ). Ma délelőtt, hazafelé menet azért beugrottam meglesni a kedvenc tikomat, Tatabánya fölött. :) Persze a hülye nem jár egyedül, ahogy tartja a mondás, akadt még agybeteg bogaras rajtam kívül a Turulnál... :D (igaz ami igaz, én szóltam neki hogy fussunk mán összefele) :D (klikkelhető pikcsőrök)

Kép
Az autók.... :D

Kép
És a madárka, enyhén behavazva. Egy ilyen szép nagy döghöz fehérbort innék, azt hiszem, bár lehet beletörne a fogam... :D surprize :lol: :mrgreen: :geek:

Szóval buék meg minden, de majd még azér beírom idővel máshová is a jókívánságaimat... :D :lol: Csak jelentkeztem, hogy tudjátok, élek... :D
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.02. 21:12

Seth írta:Szóval buék meg minden, de majd még azér beírom idővel máshová is a jókívánságaimat... :D :lol: Csak jelentkeztem, hogy tudjátok, élek... :D

Ó, efelől nem voltak kétségeim, Kofágos, bár a védőangyalodnak olykor sokat kellhet túlóráznia. :mrgreen: :lol: A jókívánságokat majd odagondoljuk, ne izgasd magad, turult meg fehérborral se egyél szerintem, mert nem csak a fogad bánná, hanem a gyomrod is megülné. :lol:
Ha a szonda felrobban, nem gond, a zsaruk a vérvételt is bevethetik, és akkor esetedben is elmondhatja a doki, mint a viccben, hogy folyton meg kell ismételni a vérvételt, mert annyi az alkohol benne, hogy elpárolog, mire kielemeznék. :lol: Aztán meg majd kereshetnek neked önkéntes véradókat. :lol:
Amúgy sasolom a logót a fotó sarkában. :D

Kép
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.02. 21:52

Szia Johnny!

Az a logó az én fotós munkásságom logója idén nyár eleje óta. :) Jó mi? Lusta voltam előtúrni a logó nélküli képet, így összenyomtam ezt. :) Csak azokra a képeimre kerül logó, amik művészi szemmel nézve fontosak, és publikálva lettek pl. a fércbúk fotós oldalamon is (ez itt a reklám helye, bár szabályellenes, de akit érdekel, ide klikkelve megnézheti), vagy pl. akárhol máshol. Jó dolog ez, egyértelműen bizonyítható, ha levágják róla, mondjuk egy fotó ellopásakor, ugyanis a digitális fotókra is vonatkozik igen keményen a szerzői jog.

Nem látszik, de a képekbe már a fotógép alapból beégeti, hogy ki a szerzője, képes beleírni ilyen adatot, amit a legtöbb képszerkesztő program nem tud kitörölni. :) Így egy jobb klikk - tulajdonságok - speciális kattogással máris megmondható, kié a fotó. :)

A logóról annyit, hogy valami egyszerűt akartam, mégis egyedit. Sokan használnak a fotós oldaluk jeléül fényrekeszt (egy olyan fotógépalkatrész ami úgy működik, mint a pupilla és ugyanaz a dolga - szabályozza a beérkező fény mennyiségét), de az snassz és unalmas. Adott volt viszont a csillagkapuból Seth isten logója, azt használtam alapként, mellé került a szöveg, hogy Széth isten alkotása(i), meg a hieroglifák, balról jobbra olvasandók, jelentése: fészbúkon megnézed oszt lájkolod. (apró adalék, hogy az ókori egyiptomi néz ige nem a Hórusz-szem hieroglifa, de ezt többen ismerik, sokkal jellegzetesebb, mint az, így kis ferdítéssel amellett döntöttem.) A fb ikonja, és a lájkolós kéz nem érdemel különösebb magyarázatot. :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.03. 22:33

Slade írta:Azért ésszel. :roll:
Nehogy kiskanállal kelljen majd téged összekaparniuk egy rosszul elsült "manőver" után. :roll:

inkább nagykanállal :roll: csatlakozom, Seth tudom hogy tudsz magadra vigyázni, de azért én is írom hogy óvatosan mert belőled is csak 1 van.
Amúgy nagyon jók a képek, a két bogaras és a turulos, jól elkaptad a madarat. :)
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.14. 19:12

Még egyet Seth köll szedni... :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8-)

Kép

Igen, tudom, nem kell fejesimi. (illetve a francokat, jöhet, szeressük!) :D

Szerelőm menthetetlennek ítélte az előző blokkot. :D Már látom, hogy nyárnál előbb ebből nem lesz moci a bogár fenekébe.... :D
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.14. 23:01

hát tényleg megérdemelsz egy fejsimit :lol: :D

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.16. 16:15

Slade és én ülünk a buszmegállóban, és pizzát zabálunk. Én elböfögöm magam, nagyon hangosan. Erre Slade megszólal: "ennek kolbászíze van." Mire én: "minek, a büfinek?"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.16. 23:49

wáháháháháááá :lol: :lol: :lol: :lol: ezért dupla fejsimi jár ---------> KépKép

akarom mondani Sethsimi :lol: :D

Slade

HozzászólásSzerző: Slade » 2016.01.17. 02:49

Seth írta:Slade és én ülünk a buszmegállóban, és pizzát zabálunk. Én elböfögöm magam, nagyon hangosan. Erre Slade megszólal: "ennek kolbászíze van." Mire én: "minek, a büfinek?"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Te Seth, azt ugye tudod, hogy én ma még nem öltem? Ne te legyél a "szerencsés". :evil: :mrgreen: :roll:

Mondtam már, hogy a pizzára értettem, nem a büfögésedre, csak te vagy meglökve. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slade 2016.01.19. 02:13-kor.
'Trust is easy to destroy, but it takes time to build.'
- Qoute by Slade

"A bizalmat könnyű elveszíteni, de nehéz megszerezni."
- Idézet Sladetől

KépKép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.17. 11:36

Slade írta:csak te vagyok meglökve. :mrgreen:

He? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ölni akarsz? Oké, de figyelmeztetlek, el szoktam játszani az áldozataimmal, mint a macskák. :D :twisted: :lol: Különben is aki 4 percet késik a taliról, az így járt. :D :mrgreen: 8-)
Kép

Vissza: “Off Topic”