Off topik

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Slade

Re: Off topik

Hozzászólás Szerző: Slade » 2015.12.23. 21:16

Johnny Dess írta:Seriff, ugye te nem költözöl mellé, ha neked nem jut plakát mégse? :lol:
Nem. Nem akarok gázmérgezést kapni. :lol: :lol: :lol:

Johnny Dess írta:Én viszont MOST mozizok.... :D :D :D Öt napja volt a premier. Katt a képre!
És? Milyen volt? Gondolom ott voltál. :D

Én sajnos ezt a folytatást nem tudom komolyan venni. Lehet, hogy jó, nem tudom, de a trailerek alapján sajnos én eldöntöttem, hogy nem méltatom arra, hogy megnézzem. Nagyon nem értek egyet bizonyos a filmmel kapcsolatos döntéseknek. :roll:
Hogy mire gondolok... Igazából leírhatnám, de senkit nem akarok untatni. Ha valakit érdekel, privátban kifejtem. :roll:

De nagyon remélem, hogy neked tetszett! :D
'Trust is easy to destroy, but it takes time to build.'
- Qoute by Slade

"A bizalmat könnyű elveszíteni, de nehéz megszerezni."
- Idézet Sladetől

KépKép

Johnny Dess

Hozzászólás Szerző: Johnny Dess » 2015.12.24. 09:37

Üdv, Seriff! :)
Nem, sajnos a premierre nem jutottam el, Pestre volt megdumálva a srácokkal, de se jegy nem lett, se a melóból nem tudtam lelépni egy nap szabira. :( Viszont ne ítélj a trailerek alapján! Disney nekem is ...ööö... kicsit ellenérzéseket keltő, és Lucas is eladta már a sagáját, jó rendesen. :( Szívesebben láttam volna a Thrawn-trilógiát folytatásként én is. Viszont az SW világa egy igencsak tág, időben és térben is több dimenziós világ, és ha az ember el tudja ezt fogadni, akkor lehet újabb élményekkel gazdagodni. Próbáltam nyitottan állni a dologhoz, nem szemellenzős fanként, és nem bántam meg. :)
A Szösszenetekben is olvastalak, Sethtel együtt, csak jelenleg még el vagyok havazva, de priviben majd még dumcsizunk, ne untassuk a jónépet itt! :lol: Viszont attól, hogy nem mindig reagálok, figyelek mindenre. :) Nem tudom, meddig tart még a visszaszámlálás, de legkésőbb odaát találkozunk!
Kép

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2015.12.24. 21:23

Kép
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Slade

Hozzászólás Szerző: Slade » 2015.12.24. 23:07

Johnny Dess írta:Üdv, Seriff! :)
Nem, sajnos a premierre nem jutottam el, Pestre volt megdumálva a srácokkal, de se jegy nem lett, se a melóból nem tudtam lelépni egy nap szabira. :(
Oh. Sajnálom. :(
Johnny írta:Viszont ne ítélj a trailerek alapján!
Sajnos én az a típusú ember vagyok, aki hamar belesik az "elvből nem" hibájába. Nem jó szokásom, elismerem, de tényleg nem vagyok hajlandó a mozijegyem árával támogatni valami olyat, amivel nem értek egyet. :roll:
Ha majd pár év múlva Tv-ben vetítik, lehet megnézem. Vagy letorrentezem, de annyira nem érdekel, ha őszinte akarok lenni. :roll:

A trailerben annyi... Khm... Hogy is mondjam szépen? Szóval felesleges, az átlag, buta mozinézőnek és magát filmkritikusnak nevező amatőrnek irányított, az ő megnyerésükre szánt "olcsó" parasztvakítás van, ami engem idegel. De nem kicsit. :roll:

Konkrétan hangosan felröhögtem a trailer alatt, amikor a csaj egy USB sticken lovagolt. :lol: :lol: :lol:
És akkor ez volt az, ami a legkevésbé zavart. :roll:
Johnny Dess írta:Disney nekem is ...ööö... kicsit ellenérzéseket keltő, és Lucas is eladta már a sagáját, jó rendesen. :(
Nekem Disney-ékkel úgy alapból semmi bajom. Van/volt egy-két jó filmjük (Karib-tenger kalózait mai napig szívesen megnézem :) ), meg egy-két igazi mestermű, örök klasszikus (Az oroszlánkirály gyerekkori kedvencem, Zordon az egyik legjobban kitalált Disney gonosz volt).

Aztán még ott van a ma már Disney alá eső Pixar is, akiknek szintén van néhány régi és új, zseniális animációs filmjük (csak hogy a kedvenceimet említsem: Egy Bogár Élete, Némó Nyomában, Dinó Tesó).
Johnny Dess írta:Szívesebben láttam volna a Thrawn-trilógiát folytatásként én is.
Az alap 6 filmet még úgy-ahogy ismerem, de a könyveket abszolút nem. Illetve még hallottam a Force Unleashed sztori ágról, abban van Darth Revan, igaz? Az a Thrawn-trilógia része vagy totál más? Sajnos fogalmam sincs. :roll:
Johnny Dess írta:Viszont az SW világa egy igencsak tág, időben és térben is több dimenziós világ, és ha az ember el tudja ezt fogadni, akkor lehet újabb élményekkel gazdagodni.
Nyilván.Valóban a Star Wars világa egy elég nagy, aprólékosan felépített univerzum, hasonlóan, mint a DC comics világa (amiben játszódik a Tini Titánok, sok más mellett). Minimális ismeretem van az SW-ről, de nem az én műfajom, úgyhogy mélyen nem ástam bele magam. :roll:
Johnny Dess írta:Próbáltam nyitottan állni a dologhoz, nem szemellenzős fanként, és nem bántam meg. :)
Mondjuk engem ez a veszély nem fenyeget, mert se szemellenzős, se fan nem vagyok. :lol: :roll:
Ámbár szívesen elnézem az SW-t, ha megy a tévében. Pontosítok, szívesen megnézem az Eredeti Trilógiát (IV, V, VI), a Baljós Árnyakat és a Sithek Bosszúját, meg még a Clone Wars animációs sorozatot is, de a Klónok Támadását én kínszenvedések között néztem végig. Nem tudom, miért, de számomra az egy annyira lapos és semmitmondó film lett, hogy nálam a legrosszabb filmek között szerepel. Na persze nem Jurassic Szar (a harmadik részre gondolok, amiben a tarajos Dodókacsaszaurusz van, már ha lehet azt a fost filmnek nevezni) szintű, meg láttam annál ezerszer rosszabb filmeket is, de szétuntam rajta az agyam. De legalább nem volt vérlázítóan rossz, a végén meg Joda és Doku harca legalább jó volt.

Cserébe a harmadik részt, a Sithek bosszúját imádtam, azt moziban néztem meg. Nekem az volt még annak idején "Az SW", azt hiszem 9 évesen láttam. :D
Grievous Tábornok volt a kedvencem. Mai napig az egész SW galaxisből ő az. Nem tudom, miért, de szerintem talán azért, mert az egyszerű koncepció ellenére is egy mélységeiben is értelmezhető karakter. Bár gondolom az is közrejátszott, hogy elég Bionicle kinézete van. :mrgreen:

Na, visszakanyarodva a témához. Szóval nem volt se előítéletem, se elvárásom a folytatással kapcsolatban, de amit a trailerben láttam... Nos, engem nehéz egy előzetessel kiakasztani, de J.J.Abramséknak sikerült. :roll:

Johnny Dess írta:A Szösszenetekben is olvastalak, Sethtel együtt, csak jelenleg még el vagyok havazva, de priviben majd még dumcsizunk, ne untassuk a jónépet itt! :lol: Viszont attól, hogy nem mindig reagálok, figyelek mindenre. :) Nem tudom, meddig tart még a visszaszámlálás, de legkésőbb odaát találkozunk!
Sejtettem, hogy olvastad. Jaja, tudom, hogy olyan mélyen el vagy havazva, hogy egy ideje igluban élsz. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Megértem. Persze, majd beszélünk. Itt se sokkal rózsásabb a helyzet, lassan magolhatok sejtbiológia vizsgára. :roll:
- Qoute by Slade

- Idézet Sladetől

KépKép

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2015.12.26. 18:16

Gyerekek... :D

Kőszegen a Jézus Szíve templom elmondhatja magáról, hogy olyat látott, amit a nyugodt kis városkában talán még soha. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kitettem Angyallányt az utcájuknál, elköszöntünk tőle, aztán kitolattam a templom melletti parkolóból, egyesbe raktam, aztán padlógáz, kuplung fel, a vizes macskakövön megpördülő kerekekkel megindultam egyenesen, kuplung, kettes, nyomtam egy kövér padlógázt, a közelgő kanyar előtt 180 fokban balra rántottam a kormányt, hagytam hogy egy picit menjen kilinccsel előre az autó, majd két apró gázfröccsel, és pici ellenkormányzással egyenesbe hoztam a kanyarban driftelő (csúszós volt az út, amúgy 34 lóerő nem képes erre száraz úton) kisautómat, és civilizáltan lefékeztem az elsőbbségadás kötelező tábla előtt, majd disztingváltan kifordultam balra a Várkörre. :D Nem néztek a járókelők, áhh dehogy. :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jóvót. :D :lol:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Slade

Hozzászólás Szerző: Slade » 2015.12.26. 22:09

Azért ésszel. :roll:
Nehogy kiskanállal kelljen majd téged összekaparniuk egy rosszul elsült "manőver" után. :roll:
- Qoute by Slade

- Idézet Sladetől

KépKép

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2015.12.26. 22:22

Slade írta:Azért ésszel. :roll:
Nehogy kiskanállal kelljen majd téged összekaparniuk egy rosszul elsült "manőver" után. :roll:
Kihasználtam a nyári gumi előnyeit télen. :D :mrgreen:
Kép

Slade

Hozzászólás Szerző: Slade » 2015.12.26. 22:51

Seth írta:Kihasználtam a nyári gumi előnyeit télen. :D :mrgreen:
Lehetek veled őszinte?
Nem kellene erre ennyire büszkének lenned. Rendben, értem, egyszer fiatal az ember, meg néha belefér egy-két baromság, de azért na... :roll:

Azért még a jövőben is szeretnék veled találkozni és ha lehet, akkor nem a ravatalozódon. :roll:
- Qoute by Slade

- Idézet Sladetől

KépKép

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2015.12.27. 10:32

Slade írta:Lehetek veled őszinte?
Nem kellene erre ennyire büszkének lenned. Rendben, értem, egyszer fiatal az ember, meg néha belefér egy-két baromság, de azért na... :roll:

Azért még a jövőben is szeretnék veled találkozni és ha lehet, akkor nem a ravatalozódon. :roll:
Nyugalom Slade. :) A drift is egészen picike volt, és a nyári guminak is van még majdnem hét mm profilmélysége. :) :D
Kép

Slade

Hozzászólás Szerző: Slade » 2015.12.27. 16:59

Seth írta:Nyugalom Slade. :) A drift is egészen picike volt, és a nyári guminak is van még majdnem hét mm profilmélysége. :) :D
Én nyugodt vagyok. :roll:
Jó, hát te tudod. Csak mondtam. :roll:
- Qoute by Slade

- Idézet Sladetől

KépKép

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”