Off topik

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Dunna

Off topik

Hozzászólás Szerző: Dunna » 2010.04.23. 13:40

itt akármiröl lehet beszélgetni :) .

Lunci

Re: off topik

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2010.09.08. 13:48

Nekem is a Firebird tetszik jobban :P Nagyon ügyes vagy :P :P :P

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.09.08. 18:50

Tettem még fel képeket. :)

Már 61 kép van fent. :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2010.09.08. 18:57

Majd megnézem.Villámot fotóztál már?

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.09.08. 18:59

Lunci írta:Majd megnézem.Villámot fotóztál már?
Évek óta villámokat fotózok, de Győr ennyiből nagyon szerencsétlen hely. Ha vannak villámok, ugye ez sötétben jó. Viszont általában még a felhő belsejében halad, és a panelházaktól nem látszik rendesen. Van amikor rendesen látszanak, éjfél körül, de akkor én föl nem kelek...

Rá fogok egyszer úgyis hasalni a témára, a gépem 30 percig tud képet készíteni, tehát nem lesz villámokból hiány a képen, de legyen olyan idő... :mrgreen:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2010.09.08. 19:05

Errefelé lehetne benne részed.Csodásak....amikor délután besötétül az ég,hömpölyög az a rettentő energia,és a villámok....
Brrrrr....beleborzongtam :o

Boki

Hozzászólás Szerző: Boki » 2010.09.12. 07:20

Mivel nem találtam rá jobb helyet, azt szeretném megkérdezni, hogy még a múlt héten valahol találkoztam a feladatok felsorolásával, de most sehol nem találom. Tudna valaki vagy útmutatással, vagy linkkel szolgálni? Nekem jól jött, mert "előre" tudtam egy kicsit dolgozni a teljesítésekhez. (Akit meg nem érdekelt, az úgysem nézte meg.)

Köszi előre is.
Boki

Lunci

Hozzászólás Szerző: Lunci » 2010.09.12. 07:50

A tanyádon a nagy kérdőjelre katt,Ott találsz olyat,hogy Feledatinformáció,arra katt és megtalálod az összes feladatot.
További szép napot :P

ssuggame

Hozzászólás Szerző: ssuggame » 2010.09.12. 10:34

Azta Seth, tök jó képek ezek is. Sokat voltam Győrben én is, szerintem szerencsés vagy hogy ott laksz, nyugodtság és béke lengi körül azt a várost, legalábbis nekem ez jött le az emberekből és az ottani tapasztalatokból, mindig jól éreztem magam ha arra jártam. Többször is szilvesztereztem ott.
Egyik kedvenc helyem a Wesselényi hotel környékén kívül a La Torre étterem :mrgreen:
Na és a főtér, huh! Ha ott az a nagy fenyőfa tudna beszélni! :oops: :oops: :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: http://www.forum.enkicsitanyam.hu/viewt ... f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.09.12. 10:39

ssuggame írta:Azta Seth, tök jó képek ezek is. Sokat voltam Győrben én is, szerintem szerencsés vagy hogy ott laksz, nyugodtság és béke lengi körül azt a várost, legalábbis nekem ez jött le az emberekből és az ottani tapasztalatokból, mindig jól éreztem magam ha arra jártam. Többször is szilvesztereztem ott.
Egyik kedvenc helyem a Wesselényi hotel környékén kívül a La Torre étterem :mrgreen:
Na és a főtér, huh! Ha ott az a nagy fenyőfa tudna beszélni! :oops: :oops: :lol:
...

Akkor elmondom mit látok én: a panelgettó kellős közepén lakom, két lakótelepet egy aluljáró köti össze, nem egyszer meg akartak már késelni.

A belvárosban sok az erőszakos koldus, és a gusztustalan is, aki gyerekkel koldul, sok olyan ember van aki lépten-nyomon lopott árut tukmál rád, stb.

Az a nagy fenyőfa már nem tud beszélni, ő már a múlté a városháza téren, tettek oda helyettük kis vézna mütyüröket, mert "így szebb". A Kis-Erzsébet gyalogos hidat holnap kezdik bontani, mert elkészült mellette a Jedlik híd, semmi extra, csak egy kupac acél és beton...

A Széchenyi tér körüli házak fel vannak ugyan újítva, egy kivétellel, majdnem bedől a térre, maga a tér egy kopár sivatag lett olyan szökőkúttal, ami a barokknak nevezett térre túl modern és sokan az ipari vízben fürdetik a 0-12 éves gyerekeiket, és ebben semmi kivetnivalót nem találnak. A közbiztonság egyenesen katasztrofális, az autósok buták és bunkók.

A helyi véleményemet hallottad.

De ugye a szomszéd fűje mindig zöldebb...
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Off Topic”