EMLÉKKÖNYV

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Johnny Dess

EMLÉKKÖNYV

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.22. 07:37

KépKép

Kedves Fórumlakók, Én Kicsi Tanyám farmtulajdonosai!

A fórumunk ez év januárjában megszűnik, ahogyan azt a hivatalos hírekben olvashattuk. Tudtunk már róla, ezért egy ideje folyik a "költözködés" a portálos új fórumra. Számos, régi és mély emlék, érzés köt ide sokunkat, ezért pár szót talán mindannyiunktól megérdemel ez a hely, amiért éveken át összetartott minket jóban és rosszban. Nem búcsú ez, csupán elköszönés a helytől, de nem egymástól, hiszen az új fórumon már vár bennünket pár megszokott topikunk, valamelyest bebútorozva. Olyan ez, mint amikor új lakásba költözünk: kicsit más, kicsit idegen, és nem vihetünk magunkkal mindent, legfeljebb a szívünkben. De ott is együtt lehetünk, ahogyan eddig.
Köszönj hát el, barátom, nézz körül még egyszer, aztán ülj fel a bakra, csapj a lovak közé! Hiszen már várnak rád valahol!

Az új fórum elérhetősége:
https://hu.upjers.com/foren/hu/

Helyesbítés: A címben szereplő dátum - mint ma látom -, nem pontos és nem végleges. A fórum egy ideig még elérhető.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Johnny Dess 2016.01.31. 14:07-kor.
Kép

Johnny Dess

Re: EMLÉKKÖNYV

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.22. 07:56

Pardon. :roll: Ez nincs is itt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Johnny Dess 2016.01.22. 08:00-kor.
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.22. 07:57

Öööö... izé, bocsánat! :oops: :lol: Ez se!
Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.22. 08:53

zsuzsamama írta:SETH :P

MA, augusztus 13.-án FÓRUM TALÁLKOZÓT TARTOTTUNK SETH JÓVOLTÁBÓL :!:

Köszönjük SETH :D :D :D

Kép

KATT IDE

Johnny, nagyon jó ötlet ez az EMLÉKKÖNYV, köszönet érte :P
Én, 1-ként a 2011.ben megrendezett első talinkat idézném
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.22. 09:28

Folytatnám, csak 1 kis időbe telt megtalálnom amit nagyon kerestem, de közben rábukkantam 1 újabb bulira :P
dátuma: 2011, 05, 22. /

malacka írta:Küldöm minden dilibrigádosnak, és barátainak.... :P :hug: :lol:

Kép

ÉS, itt van amit nagyon kerestem :P :P

malacka írta:KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! :P :hug:

Kép
Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.22. 09:40

Kép

Végül pedig a mi kis kunyhónk kandallója, ahol oly SOKAN, SOKAT üldögéltünk, beszélgettünk, sírtunk, avagy jókat nevettünk és persze, jókat ettünk, ittunk.

KÖSZÖNÖM, hogy itt lehettem, hogy megismerhettem a virtuális élet világát, nehézségeit, örömeit!

KÖSZÖNÖM Nektek Kedves MINDENKI, hogy 4 évet aktívan VELETEK tölthettem, szebbé téve magányos napjaim :P
Sok-sok puszi Mindenkinek, ugye még találkozunk :!: :?:
sok szeretettel, zsuzsamama :P
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.22. 12:39

Johnny Dess írta:Pardon. :roll: Ez nincs is itt.

Johnny Dess írta:Öööö... izé, bocsánat! :oops: :lol: Ez se!

hűha.... mi nincs ott Johnnykám :o :?: elsősorban neked és drága ssugimnak hatalmas nagy szeretettel mondok köszönetet,hogy ti ketten ezerrel dolgoztok,hogy az új "otthonunkban"minden úgy fogadjon,ahogy itt volt :!:
hát nagyi már megelőzött,de én is itt vagyok ám. ;) :D
nem nekem való a búcsú....bevallom nehéz szívvel megyek el innen,ebben csak az a baj,hogy nem mondhatom: kirúgnak az ajtón,bemegyek az ablakon :cry: volt hogy igen rezgett a léc alattam,volt hogy a felhők közt éreztem magam,volt hogy dühös voltam,de legtöbbször szívem hevesebben dobogott mikor itt voltam.elviszem innen emlékeim a szívemben a sok jó emberkéket,fórumtalikat,mindent ami számított nekem. szóval ennyit a "nem szeretek búcsúzni" szövegről :mrgreen:
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.22. 20:39

zsuzsamama írta:KÖSZÖNÖM Nektek Kedves MINDENKI, hogy 4 évet aktívan VELETEK tölthettem, szebbé téve magányos napjaim :P
Sok-sok puszi Mindenkinek, ugye még találkozunk :!: :?:
sok szeretettel, zsuzsamama :P

Szia, Nagyi! :) Micsoda bulikat hoztál te ide! :o :D Amúgy meg szívemből szóltál, mert én is köszönök mindent, klassz estéket töltöttem itt, még szilvesztereztem is virtuálisan. :lol: Különleges hely ez. És nem kérdés, hogy találkozunk, csak küzdd már át magad azon a portálkapun, én nyomom kifelé belülről, te meg húzd a kilincset, majd csak bejutsz végre. :D

minya54 írta:hűha.... mi nincs ott Johnnykám :o :?:
......
volt hogy a felhők közt éreztem magam,volt hogy dühös voltam,de legtöbbször szívem hevesebben dobogott mikor itt voltam.elviszem innen emlékeim a szívemben a sok jó emberkéket,fórumtalikat,mindent ami számított nekem. szóval ennyit a "nem szeretek búcsúzni" szövegről :mrgreen:

Semmi sincs ott, Tigrisem! :lol: Csak elkaptam a Ssuggi-kórt, és szerkesztés helyett idéztem magam, wáhááá.... :lol: Kezd az én fejem is leesni, különböző okokból.
Jaja, én is voltam a felhők közt, de a pokol mélyén is. :D Meg leszünk is még, Tigrisem! :D Nem is kell szeretni búcsúzkodni, nem azt csináljuk, csak elköszönünk, mielőtt az új helyet birtokba vesszük. Értem? :D No azzé! :D
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.22. 23:18

Milyen kedves tartalmas búcsúk vannak itt, én is köszönöm nektek hogy megismerhettelek itt titeket. Johnny klassz hogy csináltál egy ilyen topikot. Köszönet hogy még ha fáradtan is olykor de ti is szétmászkáltatok mindent és nem hagytatok sokat hogy magamban beszéljek mikor épp úgy lézengtem. :D meg a szívemet is szétmászkáltátok amire nem számítottam, de ez volt a legjobb rész az egészben. :) köszönet azért is hogy megbocsátottatok mikor nehézségek voltak életemben és nem jöttem fórumozni egy ideig, nagyon nehéz lehetett mikor számítottatok volna rám és én nem voltam a helyemen...de mégis itt voltatok, nem mentetek sehová, maradtatok, vártatok és ugyanez a hely fogadott mikor megérkeztem, ugyanakkora hacsak nem még nagyobb szeretettel irányomban. Csodálatosak vagytok. Egytől egyig, kivétel nélkül. Többen mondtátok már hogy olyan vagyok aki több pozitívumot és szépet lát a dolgok mögé, vagy mikor megmondom rólatok a pozitív véleményem (az igazat) mondjátok hogy nem vagytok olyanok csak én látlak úgy titeket, de én ezt nem így látom, nem így gondolom. Nem számít hogy nem találkoztunk, érezlek titeket a szívemben és nekem inkább úgy tűnik hogy minden szép megvan bennetek és minden pozitívum és minden szavam igaz, csak talán a sok teherben, az élet egyes dolgainak megfáradásában, olykor fájdalmakban már önmagatokban nem látjátok mennyire színesen ragyogtok (most is tuti van aki legyint vagy elmosolyogja magát hogy a ssuggi milyen lökött :D de nöm baj :) ) és hogy milyen szépek vagytok, milyen szép a lelketek s olykor attól mert vannak akiknek kiszürkült már a világ és nem látják ezt meg bennetek, attól még szivárványok vagytok, ezt nem veheti el tőletek senki, ez sosem fog változni, ha elhiszitek magatok is, ha nem. Teljesen mindegy mert így van. :) Most majdnem azt írtam aki nem hiszi járjon maga után. :lol: bocsánat nem bírtam ki ezt a poént. :D
Szóval köszönök mindent én is mindenkinek és akárhány fórum van a világon irtó jó hogy csak nekünk van dilikóros brigádunk. :D

(nekem mondjuk a látványkert topikok is nagyon hiányozni fognak odaát hiszen én a legelején még ott kezdtem az ökörködést egymagamban, de talán majd odaát is lesz még, ki tudja.:D )

Ezt az elköszönést pedig hozzád intézem ződfórum--------> szia és jó vót téged a ződ hátterű gyepen összemászkálni még ha olykor visszhangoztál is éccaka :lol: a sok botoddal :lol: .Vigyázz majd magadra az Elveszett Fórumok éterében, bögyörke. :D
A többit pedig már elmondták az előttem szólók. :)

kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.23. 09:14

Szervusztok :P

De, szépeket mondtatok, nem szereteket más tollával ékeskedni, vagyis, hoztam még 1 beírást a Katimamitól, szerintem pont illik most ide :P iconcry

mami56 írta:Ebből Mindenkinek jut :D
Kép
Kép

Vissza: “Off Topic”