Feri (Vén gazda) emlékére

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Ven gazda

Re: Nagyi kis kunyhója

HozzászólásSzerző: Ven gazda » 2010.12.19. 09:31

Végre befutottam én is!Gyönyörű hangulatos,Barátságos az új kis otthonod! Egész éjjel azokat a karácsonyfákat őriztem, amelyek néhány nap múlva sok sok ember otthonában
fognak majd állni,feldíszítve,nagyon sok ember örömére.Nagyon átfagytam közben, igen hideg éjszaka volt.
Zsuzsamama! Kérnék szépen egy jó forró teát,esetleg egy pohár forralt bort!
Amíg elkészíted, egy rövidke mondat nagyobbik unokám szájából,amikor éppen hogy megtanult egy kicsit beszélni.
Karácsony után séta közben rámutatott valamelyik kiskertben egy kúszó fenyőre:Eldőlt a kajáconfa!!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ven gazda 2010.12.19. 09:46-kor.
KépKép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2010.12.22. 13:28

Ezeket a szép képeket küldöm annak a nagypapának, kedves Barátomnak, aki fáradtságot nem ismervén játszik önfeledtem és boldogan unokáival :)

KépKép
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Ven gazda

HozzászólásSzerző: Ven gazda » 2010.12.22. 14:10

Szia Zsuzsa!Minya,Marcsi Malacka,Suggi, Misi ,Edina és mindenki! Régen jártam itt, nagyon sok
Szépről és jóról lemaradtam közben.Elég sokáig tarott, mire mindenkinek a hozzászólását, jó kívánságát elolvastam.
Hát még mire választ tudtam írni arra ami nekem is szólt! Háromszor írtam újra! Mire a képnek a linkjével visszaértem, hogy Nektek
valamillyen finomságot hozzak ide Zuzsamami jó meleg kandallója mellé,már eltűnt az írásom ,amihez csatolhattam volna.
Marcsika ! És bárki Más !Szólítsatok úgy ahogyan a szívetek diktálja! Meg fogom érezni benne a szeretetet.Edina Teneked is köszönöm a kedves képet! Nemsokára magad is tudsz majd küldeni!Sokkal könnyebben megtanulod majd mint én! Megmutatom majd, hogyan kell!
Suggi! Küldd el nekem annak a programnak a linkjét,aminek a segítségével a szívemre vagy az agyamra kattintva ide másolhatnám a jó kívánságaimat,vagy az emlékeim közül azokat ,amiket éppen el szeretnék mondani!Ti fiatalok olyan gyorsan tudtok gépelni mint a szél!
Én meg úgy gépelek mint a Villám!(néha lecsapok egy nehezen megtalált betűre az ujjammal)Ezért is találkozunk olyan ritkánKépKépKép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Ven gazda 2010.12.22. 14:29-kor.
KépKép

Ven gazda

HozzászólásSzerző: Ven gazda » 2010.12.22. 15:12

Suggi! Szebb képet nem is küldhettél volna!Köszönöm! :P :P
KépKép

Ven gazda

HozzászólásSzerző: Ven gazda » 2010.12.25. 08:15

Drága Zsuzsa! Soha nem gondoltam volna ,hogy ilyen nagy késésben vagyok mindennel.
Kérlek Ne haragudj hogy Tegnap nem tudtam eljönni ide Tehozzád!Pedig Néhány percnyi pihenés
és beszélgetés de jól jött volna! Azzal próbálom vígasztalni magam, hogy azért nem voltál egyedül.
Olyan sokan jöttek el Hozzád néhány percre! Ők sokkal jobban be tudták osztani az idejüket!
Edináékhoz is csak jóval későbben jutottam el, mint ahogy szerettem volna.Zoli is elég későn ért haza,
Még utolsó délelőtt is dolgozott.Te tudod mikor volt az.Rögtön üdvözölt, amint hazaért.
Ez egy kis bocsánat kérés szeretett volna lenni! Nem tudom sikerült e?
Jövök még ide nagyon sokszor! Talán Meg is únod majd! Megpróbálom majd elmesélni ,hogyan telt az én Szentestém!
:oops: :oops: :(
KépKép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2010.12.25. 08:28

Jó reggelt, Feri :P

Örülök, hogy jöttél :P
Ülj le, egy kicsit a kandalló mellé.
Egy percig se gondold, hogy haragszom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuzsamama 2010.12.25. 08:46-kor.
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Ven gazda

HozzászólásSzerző: Ven gazda » 2010.12.26. 13:08

Drága jó Zsuzsa (Mama)! Az ünnep másnapján Ebédre mégis sikerült ide keverednem!
Bizonyára azt hitted márhogy hűtlenül megfeledkeztem Rólad , Az ittösszegyűlt barátokról, és
a kellemes kis otthonról ahol mindenki olyan jól érzi magát, ha ide betér!Már nagyon vágytam ide én is!
Bár eddig is hasonló helyeken jártam az ünnep folyamán!Ráadásul a valóságban!Számomra kézzel fogható távolságra.
A családom, gyermekeim, unokáim és kicsit távolabbi rokonaim között jártam. !Ott is a Szeretet ölelt körül, és hatott meg a könnyekig!
Itt is hasonlókat érzek, ha ide jövök!Miért hagynám el ezt a helyet, ha ilyen jó itt lenni?
Hoztam egy kis innivalót is ebéd utánra . Mindenkinek aki ma még ide betér!Kép
KépKép
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ven gazda 2010.12.26. 13:20-kor.
KépKép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2010.12.26. 13:15

Szervusz FERI :P

Jó, hogy "visszatértél" közénk :P

Az még jobb, hogy SZERETTEIDDEL töltötted, tölthetted a KARÁCSONYT :P :D :P

Köszönjük az italt, majd félre teszem a Fiúknak, és dugiba, oda adom nekik :oops:
Én ugyanis, itt nem tartok szeszes italt :oops:
Kép

Ven gazda

HozzászólásSzerző: Ven gazda » 2010.12.26. 22:46

Visszaértem Végre!Itt vagyok újra köztetek!i Jóval kevesebb ideg leszek távol Tőletek! Jönnek majd a hétköznapok,
mindenki siet majd a dolga után,Mi nyugdíjasok gyakrabban töltjük majd az időt a gép előtt,és várjuk a munkából hazatérő fiatalabbakat egy kis melegedésre beszélgetésre, Zsuzsa Mama kandallója előtt! Az ünnep betöltötte a szerepét! Melegséget, Szeretetet hozott sokunknak a szívébe!
Egymás mellé sodort embereket, akik erre vágytak! Őrizzük meg sokáig ezt a sok sok jót, és juttassunk belőle mindenkinek aki csak erre vár! Nagy- nagy szüksége van erre mindannyiunknak!Közben mi magunk is boldogabbak leszűn tőle! Suggi! Egy pici alkohol nem árthat senkinek! Ha mértékkel fogyasztjuk egészségünkre válik!Koccinntsunk arra, hogy ez a kis közösség a hétköznapokban is minél többet együtt lehessen
és ahol tud, segítse egymást!
KépKép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2010.12.27. 06:54

Jó reggelt MINDENKINEK :P :P :P

SSUGGAME :hug: :hug: :hug:

Az is lehet, hogy az alkohol szagától aludtam el :angry: :angry: :angry:

Misi, :P biztos kávét hoztál nekünk, de a szerkesztés adta lehetőséggel valahogy ki kéne javítanod a beírásod, nálam ugyanis, tiszta ákom-bákom, van a leveledben, egy szó nem sok, annyit se lehet ki olvasni belőle :shock: :shock: :shock:
Kép

Vissza: “Off Topic”