ÉKT Fórumtalálkozó IV - Igényfelmérés

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Seth
Kapcsolat:

ÉKT Fórumtalálkozó IV - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Seth » 2014.02.23. 11:28

A szokásos. Nyár, jóidő, Városliget, Mi :)

Köszi Modik a kiemelést! :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Johnny Dess

Re: ÉKT Fórumtalálkozó IV - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2014.02.23. 13:30

Hy, kofágos! :D A topikot összehoztad, most már csak a találkozót kell. wink :D Úgy látom, többen megtekintettük, csak még emésztgetjük. Itt van hozzá egy kis segítség, wáháháá...Kép :lol: El is kel a vasárnapi ebéd után.
A helyszín eszerint adott - lehet nézegetni a hosszú távú időjárás-előrejelzéseket -, a résztvevők is, azaz mi mindannyian, tehát csak az időpontot kellene összeegyeztetnünk. Vajon melyik hónap nyer? :D Szavazás indul.... tíz... kilenc.... :D
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2014.02.23. 13:55

Szerintem július, de bővebbet még nem tudok. :)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2014.06.07. 06:48

türűűve

Aki látta, annak egyelőre türelmét kérem, ugyanis az imént jelzett időpont nem jó. :?
Kép

mami56

HozzászólásSzerző: mami56 » 2014.06.22. 16:11

A Ligetbe nagyszerű ujjééééééééééé
Itt megjelent kedves fórumlátógatók, és fórum olvasók.
Szerintem azért jövünk ide, mert csak hiányzik valami, valakik.
Épp ezért nem értem miért van ez a nagy eltávolódás. Személyesen a szabadba kint a ligetbe jóóóóóó. ott legalább látjátok a kifejezéseket . látjátok a gesztust .
Sok félreértésre ad okot a Net világa.
Rövid az élet , és a rövid élet is illatos szépen kifejezve..
nem kellene sértődésként leélni. Tartsuk össze egy kis beszélgetésre egy kis kiruccanásra.
Ha itt nem akartok jelentkezni írni, olvasni olvastok. akkor legalább privíbe írjatok.
Seth várom az időpontokat miből lehet válogatni. .
Eddig már háromszor sikerült egyeztetni, most negyedszerre is kell :D
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2014.06.22. 16:11

EMBEREK!!

Szóval az van, hogy elegem van a pangásból.

Mondom, milyen fórumtalicska időpontok közül lehet választani:

Júlis 5. szombat (nem ajánlom, mert ilyenkor még a többségnek nincs fizuja/nyugdíja)
Július 12. szombat (majdnem tökéletes lenne nekem, de ekkor csak vonattal tudnék menni, pedig megígértem, hogy a kövi fórumtalira hozom a Bogarat is, de gyűlölök pesten vezetni, még mindig...)
Július 19. szombat (ha akartok élőhalottat látni, szerény személyemben, akkor tökéletes, de későn érnék oda (11, dél felé), mert aznap reggel végeznék melóban)
Július 26. szombat (Többetek jelezte, hogy ez az időpont marhára nem megfelelő egyéb okok miatt, így ezt NEM ajánlom, viszont ekkor tudnék Bogárral menni, mert aznap este koncertre megyek Budapesten)
Augusztus 9. (RENDEZVÉNYT fotózok, így ekkor NEM tudnék ott lenni.)
Augusztus 16. (ekkor meg ESKÜVŐT fotózok, így szintén kilőőve)
Augusztus 23. (Savaria Karnevál, ami nekem kötelező program, így kilőőve)
...

Illetve egy személyes véleményt is hadd engedjek meg magamnak, bár tudom, lesz aki ezért a fejemet is letépi. :(
Azzal semmire se megyünk, ha mindenki besértődik, csendben figyel, de nem ír a fórumra, mert hatalmas sértődöttségében nem veszi észre, hogy egy közösség törzstagja, ahonnét hiányzik. Persze, a telefonon, privátban, itt-ott azért elérhető, de tudjátok, én nem fogok ahhoz asszisztálni, hogy valaki itt csak nézeget, privátban meg véleményez, meg fecseg, meg még isten tudja, mit csinál. Ha valaki besértődik, az szerintem nem is kell, hogy olvasson.
És hogy miért mondom mindezt?
Mert rohadtul megcsappant mostanában a mozgás, ami bizonyos fokig érthető is, hiszen NYÁR van, de sokkal nagyobb forgalom volt itt még egy éve. És tudjátok, nem is akartam fórumtalit szervezni, mert úgyis kevesen lennénk, mert egyeseknek a sértődöttség előrébb való, mint a közösségben való részvétel, csak a tüske marad, azt ki se tépik, csak még jobban piszkálják, hadd gennyesedjen be, és hadd fájjon minél jobban. Elárulok valamit, az önsajnáltatással senki se megy semmire sem, ezt a saját káromon bőven megtanultam már, itt is, és máshol is.

Jöjjetek elő emberek, értsétek már meg, hogy ez egy jó hely Nektek, Nekünk, és hogy hiányoztok!

Úgyis tudom, hogy olvastok, és azt is tudom, hogy bőséges szidást fogok kapni a fejemre ezután, mert hogy én mit avatkozok bele más dolgába, stb.

És tudjátok mit? Nem érdekel, ki sértődik meg még jobban, vagy hogy ki hallgat tovább.

Emberek, lépjetek túl a valós, vagy képzelt, hónapos, éves, sokéves sérelmeiteken végre! Az élet így is eléggé rossz, nem kell tüskéket hordoznunk magunkban!

Igenis tessék ideülni a gép elé, és ha két-három naponta csak öt percet is, de venni a fáradtságot, hogy helló, itt vagyok, élek, és tök jó, hogy itt vagytok.

Ennyi szótépés után lehet rám megsértődni, vagy lehet igazat adni nekem.
És ha már itt tartunk, mindenki mondja meg, mikor jó neki a tali. Tudom, lesz akinek nem tetszik, hogy ilyen korai dátumok csak a megfelelőek nekem, de én mindenképp ott akarok lenni, mert akarok RÁTOK időt szakítani.

Maradok tisztelettel:
Seth
Kép

mami56

HozzászólásSzerző: mami56 » 2014.06.22. 16:22

Szia
Ez jó egyre gondoltunk, Én már feljebb írtam, s az én véleményem is ez.
Még a dátumot átnézem s írok.
Én is ezt mondom NEM SZABAD HARAGUDNI. nem tudjuk meddig élünk. körülöttünk is sokan elmentek. Mindenkinek van rossz pillanata . de urrá kell lenni, és a pozitívumokat keresni.
Én igérem Minden nap beköszönök ha többre nem is. annyi pihenés jár Nekem is :D ;)
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2014.06.22. 17:33

Jóvanna, kofágos, csak morogjáááá'! :mrgreen: :lol: Mivel nem szándékozok indulni a helyhatósági választásokon, a többi meg már lement, engem sem nagyon érdekel a népszerűségi indexem. :lol: Úgyhogy én csak a rosszat írom be.
A július 26. nekem tényleg nem igazán jó, eszerint én lennék a "többek", bár végszükség és tűz esetén éppenséggel meg lehet oldani. :roll: A többivel nincs bajom, bár az augusztust szerintem akkor ki kéne lőni, nem? Sűrű a táncrended, nagyfülű! :lol:
Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2014.06.22. 18:04

Jöjjetek elő emberek, értsétek már meg, hogy ez egy jó hely Nektek, Nekünk, és hogy hiányoztok!

Úgyis tudom, hogy olvastok, és azt is tudom, hogy bőséges szidást fogok kapni a fejemre ezután, mert hogy én mit avatkozok bele más dolgába, stb.

Kedves Tamás, 1., az én részemről semmi féle szidást nem fogsz kapni, sőt. nagyon igaz amit írtál, rövid az élet, luxus is már nekünk sértődésdit játszani :!:
2., Abban pláne igazad van, hogy jó hely / volt / ez nekünk és ez tényleg ingyenes ;)
DE, részemről az ok nem a nyár, hogy ritkán és keveset jövök, de ebbe már ne menjünk bele :roll:
Tud, nagyon méltányolom az igyekezeted, Nagyi :!: :P
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.06.22. 21:05

:oops: sziasztok!!én nem akartam beírni,nem akarok ünneprontó lenni.de bevallom őszintén nekem tök egyszerűen nincs kedvem menni.tavaly is úgy volt jön ez meg az,de nem jöttek.én nem írom hogy jövök,mert nem.engem nem bántott meg senki,egyszerűen feleslegesnek érzem magam,öregnek és kedvetlennek.csak jelzem,hogy nemcsak Johnnynak nem jó a 26-a,hanem nekem sem,mivel....nyaralni leszünk....szóval khm... :shock: a sértődésekről nincs véleményem külön,nem is lehet szerintem.mindenkinek éreznie kellene mennyire vagyunk fontosak. hát szűken ennyi.bocs,hogy macsekosan őszinte vagyok,de ez van.pedig én lakom legközelebb a ligethez.Seth drágaságom,tudod hol lakunk,bármikor szívesen látunk :!: :!:
Kép

Vissza: “Off Topic”