Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
minya54

Re: Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 21:33

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne fogd rám Johnnykám...öregszel te is :lol: :lol: :lol:
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 21:43

Na de Tigrisem! :o :lol: Legközelebb kizavarlak a szobából, amikor felkelek, és kitámolygok a fürdőszobába, csak kávézás után láthatsz, ha árulkodsz itt nekem! :lol: Én még mindig talpig cowboy vagyok! :P :D
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 21:50

váháháhá oké...a talpadig az vagy elismerem :lol: :lol: térdtől lefele váháháháhá..na jó nem bas.tatlak :lol: :lol: :lol: de jól esett itt még utoljára :lol: :lol: :lol: én viszont riadót fújok,egyre távolabb vannak a betük már.
Kép
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 21:53

Aludj, macsek, majd kapsz reggel aludttejet bosszúból, csak várj! :lol: Meg legyet a kávédba! :lol: Jó éjszakát!
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 21:57

a légy csak félig legyen megpörkölve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na csá-csumika
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 22:07

minya54 írta:a légy csak félig legyen megpörkölve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na csá-csumika

Oké, kívül ropogós, belül puha. :lol: Megyek én is, és eldőlök, holnap hajnalban kezdek. :( Fél ötkor csörög a vekker.
Aludjatok jól, álmodjatok szépeket, kezeket a takaró fölé, és ahogy Fábri mondaná, ne igyatok mosatlan gyümölcslevet. Még akkor se, ha történetesen döglött narancslé. :lol:
Jó éjszakát! :)
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 22:12

Ezt nem lesz nehéz betartani :lol: Jó éjt, cowboy, jó éjt mindenki! :D

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.31. 23:33

a döglött narancsról jut eszembe

Kép

:lol: :lol: :lol:
"Apám" (ahogy Barika mondaná :lol: ) és még mennyi minden ökörség van egy csomó mappában :lol: :lol: :lol: hát nagyot alkottunk ezalatt a pár év alatt :lol: :lol: és még ugye mennyi van hátra :D

malacka írta:
ssuggame írta: míg el nem felejtem, malacka nosztalgiaként hoztam neked valamit :D

Kép

:lol: :lol:

Időőőőtkéreeeek!!!!!!!!!! Ez...ez....ez a kép!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ssuggiiiiiiiii!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
.................................... :lol: ....................... :lol: .....................az évszázad legjobbika......... :lol: :lol:

WÁHÁHÁHÁHÁHÁááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: elképzeltem hogy spenótos lett minden :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Johnny te is hogy visszatartottad :lol: :lol: :lol: az egész banda kicsinál :lol: :lol: :lol: de az sem pitylák hogy visszakukkoltam ugye, megláttam én is a macis kislányt (vagy kislányos medvét? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jobb ma egy kislányos medve mint holnap egy kristályos :lol: :lol: :shock: ), szóval megláttam még egyszer a kislányos medvés brutalitást és úgy röhögtem mintha most látnám először :lol: ez tényleg olyan hogy mindig megröhögtet. Figyelitek azt a kecses karmozdulatokkal levő futást? Majd bejön a medve és higgadtan keresztül sétál laza csuklómozdulatokkal. :lol: :lol: :lol:

Kép

wáháháháháháááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

WÁHÁHÁHÁHÁHÁHáá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.02.10. 19:41

Wáháhááá... :lol: :lol: :lol: Ssuggi, úgy tudsz röhögni, hogy nekem meg attól támad röhöghetnékem. :lol: De ez a macis kislány-kislányos maci tényleg brutál. :lol: A döglött narancslén meg jó volt nosztalgiázni. :D Kösz! :D
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.02.12. 01:19

:lol: :lol:
és figyi emögött még több is van :lol:
A kezdetek:

Kép

majd miután a plüssmaci benézett és lendület közben rájött hogy áldozat

Kép

további nyakatekert és durva testhelyzetek:

KépKépKép

de a csúcspont:

Kép

Kép

míg a macinál a legbrutálabb testhelyzet egyetlen mozdulatban összpontosul :

Kép

WÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Vissza: “Off Topic”