Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Seth
Kapcsolat:

Re: Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.31. 17:10

Malacka, óriási vagy :D Kiégtem, kész, végem. :D :lol: :lol: :lol:
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.31. 18:46

wáháháháháhááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kinyúlok rajtatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mindenki mondja a magáét, a maga lököttségét meg beleröhög, Nagyi pluszban meg rábögyörkézel kész vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szerintem ilyen lökött banda sehol a világon nincs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (de jó :D )

míg el nem felejtem, malacka nosztalgiaként hoztam neked valamit :D

Kép

:lol: :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

malacka

HozzászólásSzerző: malacka » 2016.01.31. 20:36

ssuggame írta: míg el nem felejtem, malacka nosztalgiaként hoztam neked valamit :D

Kép

:lol: :lol:

Időőőőtkéreeeek!!!!!!!!!! Ez...ez....ez a kép!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ssuggiiiiiiiii!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
.................................... :lol: ....................... :lol: .....................az évszázad legjobbika......... :lol: :lol:

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 20:39

Én itt fetrengek már csöndesen egy ideje ezen, de nem akartam belefirkálni, míg észre nem veszed. :lol: :lol: :lol: Most már nyugodtan röhögök. Wáháááá....... :lol: :lol: :lol:
Kép

malacka

HozzászólásSzerző: malacka » 2016.01.31. 20:48

Jaj, Johnny!!! Hát annyi mindennel készültem, pukkedlizni Neked, köszönteni mindenkit illedelmesen.....aztán jön ez a Ssuggi, és kifektet, ráadásul régi szokásomhoz híven egy tál spenót van előttem, na, gondolhatod, hogy néz ki itt most minden!!! :lol: :lol: :lol:
Totál elfelejtettem az összes gondolatomat, amiket írni akartam!! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára malacka 2016.01.31. 20:49-kor.

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 20:48

Én is így voltam vele :lol: :lol: :lol: :lol:

Beelőztél Malacka :D

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 20:53

Sziasztok, csajok! :D De jó így együtt látni benneteket! :D
Malacka, mit akartál te? :o Illedelmesen pukkedlizni, megy ilyenek? Esetleg pukizni, nem? Mégis csak a ranchon vagy. :lol:
És ja, el tudom képzelni, milyen lehet most körötted a spenót, de hát már elfelejtetted, hogy fórumot olvasni evés és ivás közben miféle mellékhatásokkal járhat? :lol: :lol: :lol: Egyébként az étlap nálam is a saloon falán tekinthető meg egy évre visszamenőleg, hitelesen. :lol:
Kép

malacka

HozzászólásSzerző: malacka » 2016.01.31. 21:09

Hát szóval....sok puszi mindenkinek, akiket már régen láttam...meg ilyesmiket akartam írni, meg hogy tök megható, hogy ennyi éven át még mindig itt vagytok, meg hogy költözés-hurrá, vagy nemhurrá...azt még én sem tudom, csak olvasgatok bőszen.
Meg egy dalocskával is próbálkozom, de még nem állt össze rendesen a dilirím,
Kép

szóval hiányoztatok, és sokmindent elfelejtettem, alig tudtam belépni (Seth segített), és az "sz" betűs napra végképp nem emlékeztem. :oops: Hát de remélem elnézitek nekem, öregszem-öregszem. És hosszú vándorút áll ám mögöttem.... :P

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 21:25

juhhééé remélem még itt csíplek el malacka :lol: :lol: :lol: fasza gitárod van,de hangja nincs?csak nem elveszett a húr róla :?: :lol: hosszú vándor utad után jól esik a lazítás igaz?
én azon röhögtem ahogy malacka és ssugi röhög...ezektől kifekszem én is :lol: :lol:
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 21:29

Mit mondjak, nekem is szorulgat össze a torkom. :roll: :lol: Régen nem beszéltünk, és annyi mindent kéne mesélni, hogy inkább csöndben marad a cowboy. :lol: Hát vagyunk, vagyogatunk, diliskedünk. Bár mostanában főleg a dobozolás foglalt el, tudod, a költözködés idő- és energiaigényes dolog. Most is szikrázik a szemem a sok kékségtől, amit odaát kell nézegetnem. :roll: :( A denevér meg... hát kérlek, ő csak röpköd ide, meg oda, én a nézésébe beleszédülök, amit művel. :lol: Pengessél csak nyugodtan, nem baj, ha fals kicsit, majd hangosan éneklünk, és elnyomja. :lol: :lol: Akartam mondani, hogy az én fülem túlzottan nem bántja, amúgyis tele van macskaszőrrel, mert Minya megint a gatyámon aludt,én meg rajta, de csak mert nagyon csupasz volt, és féltem, hogy megfázik, ellenben Seth művészi vakolókanál fülei esetleg beleremegnek, de már nem nagyon merem emlegetni, mert a kocsmában épp most közölte, hogy szálljak le a füleiről, pedig rajta se voltam, olyan magasan hordja. :lol: :lol:
Na, jobb, ha hagylak szóhoz jutni, és abbahagyom ezt a magasröptű eszmefuttatást. :lol: Csak azt akartam még mondani, hogy nézz körül, amíg lehet, mert hamarosan már az új bútorzattal ismerkedhetsz csak odaát, a Portálon túl. :D

Szerk.: Tiszta deja vu-m lett. Minya beelőzött, nem tudtam elküldeni, wáhááá... :lol:
Kép

Vissza: “Off Topic”