Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
minya54

Re: Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.30. 21:21

:shock: :o :mrgreen: miáúúúúúúúúúúúúúúú...malacka :lol: :lol: tök jó a közlekedési eszközöd :lol: :lol: én meg vártam a telócsörgést nem kis türelmetlenséggel :mrgreen: de jó hogy itt voltál..csak 1 baj van..én nem voltam :cry: na majd odaát ütközünk drága malackám,most nem tudok maradni,épp vesztésre állok egy játékban itthon,khm...miért is nem lepődök meg rajta :lol: :lol: na csumida mindenkinek,tappancsaimat odébb kell tennem :lol:
Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.31. 08:49

Kép

https://youtu.be/JqiKfmLx4rM

Grendar írta:Kép

Hoztam egy kis reggeli kávét! :)

Kép
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.31. 09:24

Kukucs.:D

juhééééééjjj egy malacka!!!!! szia malacka, de jó hogy jöttél! nem baj hogy lassabb mozgású röfi lettél meg halkabb is (legalább nem kapok hirtelen szívrohamot füldugó nélkül :lol: ), de látszik a diliséged megmaradt :lol: mi következik ebből? ---------> kipusztíthatatlan a dilikór :lol: :lol: :D

most nem reagálok részletesebben mindenre, csak annyit hogy jókat röhögtem itt :lol: :lol: köszi nektek :)
malacka hoztam egy járgányt a csülkeid alá, még jobban mutat mint a deszka

KATT IDE

:lol: :lol:

Szia Nagyi itt is, milyen szépeket hoztál! köszönet érte, jó volt még itt a fórumon látni ezeket. A videót is meghallgattam, nagyon szép volt.
A kacsád nagyon jó hogy elhoztad , bögyör-bögyör :D gondolom őt is áthozod majd, a Nagyifürdőszoba elmaradhatatlan kelléke. :D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

malacka

HozzászólásSzerző: malacka » 2016.01.31. 11:15

Helló Denevér, helló Minyacica!! :P

Szereztem egy kis hangulatjavítót a kocsmából.
Kép
(remélem Lunci nem veszi zokon, hogy idetolom) Hátha az illatra ez a Johnnyfiú is betoppan.....vagy ööö.....húha....inkább valamiféle whiskyvel kéne csalogatnom? :roll:
Na, mindegy. Legfeljebb kitessékel innen :?
De ha bedobom ellenállhatatlan rúzsomat, lehet, hogy maradhatok...
Kép
nemááá!!!! Minya!!!!!! Ne piszkálj!!! Még elkenődik!!!
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 11:23

Wáháháhááá, Malacka, most meg aztán hogy nézel már kiiii??? :lol: :lol: :lol: Helyetted is visítok :lol: :lol: :lol:
Légy nyugodt, ha Johnny meglát, nem fogja bánni, hogy sört hoztál neki :lol: :lol: :lol: Én meg főleg nem bánom, hogy a kocsmából :lol:
Juuuujjjj!!! :lol: :lol: :lol: Had nézzelek már meg közelebbről...Ahha...csudás ez a szín a szádon :lol:
Meg az a virág a homlokodon! Ááááá, nem bírom! :lol: :lol: :lol:
Minyacicc hess, ezt a sminket tényleg ne rongáld, mert ez világszám :lol: :lol: :lol:
Jáj, most látom, hogy gyöngysorod is van! Megpusztulok!!! :lol: :lol: :lol:

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.31. 11:37

wáháháhááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hogy nézel már ki malacka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szétköptem a teám bakker :lol: :lol: :lol: hogy a mézeskalácsba lehet már így kinézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2016.01.31. 13:18

ssuggame írta: wáháháhááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hogy nézel már ki malacka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szétköptem a teám bakker :lol: :lol: :lol: hogy a mézeskalácsba lehet már így kinézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi a csuda bajotok van a malackával, olyan ÉDI, most akkor én MONDJAM, hogy BÖGYÖRKE-bögyörke :?: :lol: :lol: Kép
/ azért nem semmi ilyet kitalálni :lol: :lol: :lol:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.31. 13:54

zsuzsamama írta:
Mi a csuda bajotok van a malackával, olyan ÉDI, most akkor én MONDJAM, hogy BÖGYÖRKE-bögyörke :?: :lol: :lol: Kép

Nincs bajunk vele, sőőőt, imádjuk :lol:

Mindig felfedezek valami újat rajta. Aztakacérpillantását!!! :lol: :lol: :lol:

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.31. 15:25

Hijnye, a nemjóját, én csak dobozolok, dobozolok, ti meg itt dorbézoltok, mi? :lol: :lol:

malacka írta:Kopp...kopp....már azt sem tudom, hol járok, merre vagytok :oops:

Kissé ellaposodott már a szemem, kissé megőszült már a rózsaszín testtakaróm, kissé lelassult négy csülköm az elmúlt évek hosszú vándorútja során. A hangom sem olyan fülsiketítő, már csak u meg i, ui....khmmm...talán erőlködve UÍÍ.......a kedvetekért beleadva apait-anyait esetleg kijön még egy UUUÍÍÍÍÍ
(de ez már csak összeszorított farizmokkal, a baleset elkerülése végett) :lol:
Viszont amint látható, a lábbelim (illetve csülökbelim) ékes bizonyítéka annak, hogy az agyamra rátelepedett dilikór semmiféle változáson nem ment keresztül!
Szóval itt vagyok a költözés hírére, DILIBRIGÁD hellóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!

Szijjaaaaaa, Malackaaaaa! :lol: :lol: :lol:
Ó, a farizmokkal ne is törődj, van fórumsitterünk, az majd megelőzi a bajt. :lol: A kórlapodat viszont örömmel látom, miszerint a dilikór továbbra is idült állapotban maradt, nem kúrált ki belőle semmi és senki! :D De az uíííí-zást azért gyakorold, mert a füldugókat is bedobozoltam, ne cipeljem hiába!

malacka írta:Hogy átcsülközök-e a másik bázisra? Természetesen Luncikám! :P Persze kicsit rendbe hoztam magam erre az alkalomra, hajat (illetve szőrt) festettem, és fájó csülkeimet kímélve előkaptam járgányomat is!

Nagyon helyes, csülközz csak át mielőbb, a ranchot már megtalálod, ott meg engem, de ha nem volnék jelen, a kocsmában is kereshetsz! :roll: :lol:

minya54 írta: :shock: :o :mrgreen: miáúúúúúúúúúúúúúúú...malacka :lol: :lol: tök jó a közlekedési eszközöd :lol: :lol: én meg vártam a telócsörgést nem kis türelmetlenséggel :mrgreen: de jó hogy itt voltál..csak 1 baj van..én nem voltam :cry: na majd odaát ütközünk drága malackám,:lol:

Tigrisem, szívemből szóltál! Malacka megjelenésével csak egy gond van: ő megjelent, én meg nem voltam jelen. :( Dilikór ide, vagy oda, lehet, hogy már elfelejtette ő-malacsága, hogy nekem a szombat "sz" betűs nap, és olyankor nem tudom erretájt rontani a levegőt. Remélem, idővel bepótoljuk odaát! :D

Szia, Nagyi! :D Ígérem, vigyázok a kacsára. Legfeljebb berúgatom egy kicsit. :lol: Aztán bedobozolom, és majd odaát kézbesítem a kunyhóba. A dal pedig... hát remélem, hogy tényleg ilyen varázslatosan hatok a szebbik nemre! :D

malacka írta:Helló Denevér, helló Minyacica!! :P

Szereztem egy kis hangulatjavítót a kocsmából.

(remélem Lunci nem veszi zokon, hogy idetolom) Hátha az illatra ez a Johnnyfiú is betoppan.....vagy ööö.....húha....inkább valamiféle whiskyvel kéne csalogatnom? :roll:
Na, mindegy. Legfeljebb kitessékel innen :?
De ha bedobom ellenállhatatlan rúzsomat, lehet, hogy maradhatok...
Kép
nemááá!!!! Minya!!!!!! Ne piszkálj!!! Még elkenődik!!!

Kitessékelni? :o :o Eszedbe se jusson. Alapozásnak megteszi a sör is, majd aztán folytatjuk a whiskyvel. :D Viszont nem csak piával, hanem libbenő szoknyákkal és ringó derekakkal is lehet ám engem csalogatni! :D
Ez a toalett.... ah... :o El vagyok ájulva! :lol: Szerintem Minya csak azt akarta kipróbálni, hogy csókálló-e, mert ha rúzsnyomok lesznek a képemen, kapok az asszonytól, wáhááá... Szóval? Csókálló? :roll: :D

Lunci írta:Wáháháhááá, Malacka, most meg aztán hogy nézel már kiiii??? :lol: :lol: :lol: Helyetted is visítok :lol: :lol: :lol:
Légy nyugodt, ha Johnny meglát, nem fogja bánni, hogy sört hoztál neki :lol: :lol: :lol: Én meg főleg nem bánom, hogy a kocsmából :lol:

Na tessék! Szóval nem feleslegesek azok a füldugók, ha Malacka nem, visít akkor Lunci! :lol: :lol: :lol:
No de az már nem járja, hogy belelát ez a szőke boszorka a fejembe, és tudja, hogy a sört se bánom, ha te hozod a csülkeiddel! :D

ssuggame írta: wáháháhááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hogy nézel már ki malacka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szétköptem a teám bakker :lol: :lol: :lol: hogy a mézeskalácsba lehet már így kinézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bruháháhááá..... Azt röhögöm, hogy röhög a kedvencedik denevérem! :lol: Tea? Pffff.... (cowboy letörli a létyót a képéről) Ssuggi, mit művelsz? :o A röhögés oké, hogy ragadós, na de hogy most már én is? :o :lol:

zsuzsamama írta:Mi a csuda bajotok van a malackával, olyan ÉDI, most akkor én MONDJAM, hogy BÖGYÖRKE-bögyörke :?: :lol: :lol:

Mondjad, Nagyi, mondjad, én meg majd csinálom! wink :lol:

Lunci írta:Nincs bajunk vele, sőőőt, imádjuk :lol:

Mindig felfedezek valami újat rajta. Aztakacérpillantását!!! :lol: :lol: :lol:

Most, hogy így mondod, tényleg! :D Kacér, kacér! :D Vajon estefelé is az lesz még? :lol: Kezdenek a dobozaim elfogyni, most már kilátok mögülük néha-néha. :D
Na, akkor én is kicsípem magam egy kicsit. :D

Kép
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.31. 17:05

:lol: :lol: :lol: :lol: malackaaaaa.... váháháháhá....legközelebb vigyél magaddal engem is vásárolni,majd becsüccsenek abba a járgányba :lol: :lol: :lol: lehetőleg előtte legyen benn jó fini kolbászka :lol: :lol: :lol:
nem kenem el a rúzsod ne félj,ha mégis,ráfogom a nyuszira :lol: :lol:
na gyere,csak simizni akarlak malackám :D
Kép
no meg ölelni Kép
Kép

Vissza: “Off Topic”