Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
minya54

Re: Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.25. 06:44

Johnnykám és ssugikám!
Kép
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2016.01.27. 00:48

de jó hogy besasoltam ide is, minya most nagyon megölellek.....................
ez tök jól jött most perpill, Johnnynak is szerintem ha látja,rengeteg bőröndöt cipel ő is, kedves és vicces is a kép :)
a recept topikra is rájöttem hogy bakker még az is itt van és el fog veszni, mennyi finom recept mármint izé, nem a recept finom :lol:
komolyra fordítva nagyon szeretném én is ha lenne odaát kocsma is és ranch is ,mármint egy hely ahol cowboy lesz akinek lehet majd sarkantyús csizmás növényeket meg ilyesmiket hozni ,attól még tudnánk hogy az nem ugyanaz mint ez itt,de mégis meglennének, remélem majd azért valami lesz,most megyek vissza bőröndöt cipelni,még van egy csomó ruhanemű.:D
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.27. 18:29

Ej, egy kicsit nem nézek ide, és már összemászkáltatok mindent, wáhááá... :lol: Denevér-guanó - rég lehettél tisztába téve, eltűnt a fórumsitter -, macskaszőr és kofágszag... :lol:

ssuggame írta:. :lol: :lol: :lol:
Bíró Úr kérem én ártatlan vagyok :lol: :lol: ja hogy én vagyok a bíró izé...ártatlannak ítélem magam :lol: :lol: minden tettem felmentést érdemel, csak a társadalom iránti aggodalom és törődés vezetett, átruháztam önmagamra a káros kalóriákat mentesítve ettől embertársaim szervezetét s így megelőzve káros kimenetelű betegségek esetleges kialakulását.

Hát, így is lehet mondani, hogy "mindent felzabáltam, és még ti legyetek hálásak!' Wáháhááá... :lol:

ssuggame írta:
Johnny Dess írta:Na, megyek és kifekszem, mert ezt lábon nem lehet kibírni. Wáhááááááá…… :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
megyek odafekszem melléd :lol: :lol: :lol:

Biztos vagy te ebben? :roll: Azért figyelj oda, melyik oldalamra, mert az egyik már foglalt, ott az asszony szuszog csöndesen, míg fel nem horkolom. :lol:

minya54 írta:sziasztok :D hiába az új év...én maradok szokásomhoz hű..lusta vagyok idézgetni :lol: :lol:
gondolkodám erősen,hogy tudtatok feküdni együtt ssugikám és Johnnykám :lol: :lol: ki lógott fejjel lefelé és ki nem :mrgreen:

Mondasz valamit, Tigrisem! :lol: Fejtül-lábtul feküdtünk. Ssuggi elvolt, csak néha böfögött a sok kajától, és lényegesen kisebb lába van, mint a Kofágosnak, tehát nem is olyan szagos. De hogy Ssuggi ugyanezt elmondhatja-e az én lábamról, ha lehúzom a csizmát... ? :lol:

ssuggame írta: wáháháháhááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezek nagyon jók :lol: :lol: :lol: :lol: már megint nem fogok aludni :lol: :lol: :lol:

Miért, amúgy szoktál? :o Mikor csinálod? Minden február 29-én hajnali egy óra és hajnali egy óra öt perc között? :lol:

ssuggame írta:wáháháháááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: ez tényleg szívás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de hogy mennyi esze van :lol: :lol: tisztára beleolvadt, először nem is vettem észre :lol: :lol: :lol:

Én se vettem észre a nyavalyás egeret, csak amikor a videó végén ráközelített a kamera. De percekig fetrengtem a röhögéstől. :lol: Ha nem látom, nem hiszem el, hogy egy ekkora jószágnak ennyi esze van! :lol:

Seth írta:Hoztam piát Johnny.
Persze magamnak is:
igyunk... nicefrown

Hát... Kofágos... annyi pia szerintem a világon nincs... :( De azért kösz!

minya54 írta:talán ezt a topikot sajnálom a legjobban,mert örökre búcsút mond :cry: nem lesz Johnny,akit megpróbálok behálózni...nyakába ugrani és bebújni a vendégszobájába....remélem mégis meggondolod magad Johnnykám :cry: úgy érzem kricsmi sem lesz,ahol végre jól berughatnék,sőt még a whiskyt is meginnám,meg mindent amit amúgy nem....innen is elbúcsúzom,fáj a szívem értetek Luncival :oops:

Óriásiak azok a képek, te macsek! :lol: Amúgy én is úgy vagyok a fogyókúrával, hogy mindig ugyanazon a napon kezdem: holnap. :lol: De egyébként két étkezés között mindig fogyózok. :lol: Oké, ezentúl a kávét neked kizárólag léggyel szolgálom fel. Friss legyen, vagy már ne mozogjon? Wáhááá... :lol:
Hát... amúgy azért lesz Johnny. :( De egy ideig biztosan nem röhög akkora teli szájjal, mint eddig. :roll: Egy darab itt marad belőle.
Különben is jelenleg még Luncit zsarolom, hogy költöztesse már a kricsmijét, még arra is hajlandó vagyok, hogy melléje húzzam a ranchot, csak látnám már a kocsmaajtót... :roll: Viszont makacs a lyány, mint az öszvér, nehezebb betörni, mint egy musztángot. :mrgreen: Talán egy Minitigris-üvöltés hatna rá, és elkezdene puhulni! :D

minya54 írta:Johnnykám és ssugikám!
Kép

Ez óriási! :lol: :lol: :lol: Kinyúúúúúlok! :lol: Oké, energia már van, és egy kis időt is tudnál még küldeni? :D

ssuggame írta: de jó hogy besasoltam ide is, minya most nagyon megölellek.....................
ez tök jól jött most perpill, Johnnynak is szerintem ha látja,rengeteg bőröndöt cipel ő is, kedves és vicces is a kép :)
a recept topikra is rájöttem hogy bakker még az is itt van és el fog veszni, mennyi finom recept mármint izé, nem a recept finom :lol:
komolyra fordítva nagyon szeretném én is ha lenne odaát kocsma is és ranch is ,mármint egy hely ahol cowboy lesz akinek lehet majd sarkantyús csizmás növényeket meg ilyesmiket hozni ,attól még tudnánk hogy az nem ugyanaz mint ez itt,de mégis meglennének, remélem majd azért valami lesz,most megyek vissza bőröndöt cipelni,még van egy csomó ruhanemű.:D

Nem, én annyi bőröndöt nem vittem, meg annyit messze nem dobozoltam, mint te, lökött denevér! :oops: Amit művelsz, az emberfeletti... ööö... izé, denevér-feletti. :D A kocsmában meg én is bízom, talán meg lehet győzni Luncit, hogy inni ott lehet igazán, a ranch azért alapvetően másra való, bár szomjan ott se maradhat senki.

Uhh... meghozták az újabb adag dobozt... mennem kell...
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2016.01.28. 16:56

khm....azt hiszem utoljára jövök Johnnykám ide...gyorsan besunnyogok a vendégszobádba,rátehé...jaj dehogy ...ráhelyezem formás testem az ágyadra,kivételesen ledobtam még a ruhám is :mrgreen: remélem elég csini és csábos leszek :lol: :lol:
Kép

és még azt mondják,hogy a "ruha"öltöztet :mrgreen: lehet igaz :?: ;)
még a végén elszégyellem magam :mrgreen:
Kép
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2016.01.29. 20:05

minya54 írta:khm....azt hiszem utoljára jövök Johnnykám ide...gyorsan besunnyogok a vendégszobádba,rátehé...jaj dehogy ...ráhelyezem formás testem az ágyadra,kivételesen ledobtam még a ruhám is :mrgreen: remélem elég csini és csábos leszek :lol: :lol: ]

Wáhááá... Szia, Minitigris! :D Ellenállhatatlanul csábos vagy, meg kell, hogy mondjam. :D És ez a szégyellősség... :lol: :lol:
De még hűvösek az éjszakák, látom, mégis felkaptad a bundád. Úgy beleolvadtál a környezetbe, hogy alig vettelek észre... :o :lol: Úgyhogy bocs, ha esetleg rád feküdtem... khm... :lol:

Kép
Kép

malacka

HozzászólásSzerző: malacka » 2016.01.30. 16:22

Kopp...kopp....már azt sem tudom, hol járok, merre vagytok :oops:

Kép

Kissé ellaposodott már a szemem, kissé megőszült már a rózsaszín testtakaróm, kissé lelassult négy csülköm az elmúlt évek hosszú vándorútja során. A hangom sem olyan fülsiketítő, már csak u meg i, ui....khmmm...talán erőlködve UÍÍ.......a kedvetekért beleadva apait-anyait esetleg kijön még egy UUUÍÍÍÍÍ
(de ez már csak összeszorított farizmokkal, a baleset elkerülése végett) :lol:
Viszont amint látható, a lábbelim (illetve csülökbelim) ékes bizonyítéka annak, hogy az agyamra rátelepedett dilikór semmiféle változáson nem ment keresztül!
Szóval itt vagyok a költözés hírére, DILIBRIGÁD hellóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2016.01.30. 17:44

Szia malacka!

:D Üdv újra itthon :) wink

Zsneiálisak a csülökpellőid. :D
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.30. 17:48

malacka írta:Kopp...kopp....már azt sem tudom, hol járok, merre vagytok :oops:

Kép

Kissé ellaposodott már a szemem, kissé megőszült már a rózsaszín testtakaróm, kissé lelassult négy csülköm az elmúlt évek hosszú vándorútja során. A hangom sem olyan fülsiketítő, már csak u meg i, ui....khmmm...talán erőlködve UÍÍ.......a kedvetekért beleadva apait-anyait esetleg kijön még egy UUUÍÍÍÍÍ
(de ez már csak összeszorított farizmokkal, a baleset elkerülése végett) :lol:
Viszont amint látható, a lábbelim (illetve csülökbelim) ékes bizonyítéka annak, hogy az agyamra rátelepedett dilikór semmiféle változáson nem ment keresztül!
Szóval itt vagyok a költözés hírére, DILIBRIGÁD hellóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!

Juhé, egy Malackaaaaaa!!! lol lol lol Hát szia, drágaságom! Ne panaszkodj, irtóra jól nézel ki még mindig, és látod, a hangod se kopott meg, mert kicsit késve, de szinte azonnal meghallottam a visításod. ( ez jó - késve, de azonnal :mrgreen: )
Nah, szóval, költözés van, remélem át bírsz majd totyogni amoda is a topánkás csülkeiddel. :D
Ja, és mondtam már? Milliószor öllelek-csókollak! KépKép

malacka

HozzászólásSzerző: malacka » 2016.01.30. 19:24

Helló Seth, helló Lunci!!!!!!!!!!!! :P Öleléshegyek!!!!
Hát Ti is éltek még??? Jaj, micsoda ökörséget kérdezek (malac létemre), hisz Seth örökéletű, a macsekoknak meg asszem van hét! :lol:
Hogy átcsülközök-e a másik bázisra? Természetesen Luncikám! :P Persze kicsit rendbe hoztam magam erre az alkalomra, hajat (illetve szőrt) festettem, és fájó csülkeimet kímélve előkaptam járgányomat is!
Kép

Lunci

HozzászólásSzerző: Lunci » 2016.01.30. 20:14

malacka írta:Helló Seth, helló Lunci!!!!!!!!!!!! :P Öleléshegyek!!!!
Hát Ti is éltek még??? Jaj, micsoda ökörséget kérdezek (malac létemre), hisz Seth örökéletű, a macsekoknak meg asszem van hét! :lol:
Hogy átcsülközök-e a másik bázisra? Természetesen Luncikám! :P Persze kicsit rendbe hoztam magam erre az alkalomra, hajat (illetve szőrt) festettem, és fájó csülkeimet kímélve előkaptam járgányomat is!

Nanana! Én nem vagyok macsek, csak szeretem őket! :lol: De egyébként igen, még élek. Nem kell nekem 7, elég egy élet is, de az jó hosszú legyen, lehetőleg minél egészségesebb :mrgreen: :lol:
Jól áll neked az új szín, és egészen fiatalosra vetted a figurát. :lol: Így kell ezt, hajrá! :D :D :D

Vissza: “Off Topic”