Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
Johnny Dess

Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2011.08.05. 12:30

Kép

Mélyen tisztelt Hölgyek, Urak, és mindenki más!
A mai napon – hosszas előkészületek után – ISMÉT megnyitotta kapuit a Yankee Ranch,
Johnny Dess western-parkja! Csak tessék, csak tessék! Aki ide belép, egy falatnyi
vadnyugatot talál!
Száguldjanak a musztángok, dübörögjön a bölénycsorda, pöfögjön a gőzmozdony,
verje fel robogó postakocsi az út porát, lobogjon a tábortűz a színes indián wigwamok
között, szóljon a country-zene, mérkőzzenek egymással a pisztolyhősök, és dúljanak
a pókercsaták a sűrű szivarfüstben! Jöjjenek csak bátran! Itt szabad a padlóra hamuzni,
csalni a kártyában, csizmás lábat asztalra feltenni, és kifejezetten kötelező vidámnak,
jókedvűnek lenni! Mindenkit vár a Yankee Ranch! Jó szórakozást!

Kép

A vendégfogadó szobámért köszönet a környék legkiválóbb lakberendezőjének, Malackának!
Ez a hely whiskyzésre, és szivarozásra lett teremtve!
Háromszoros jipp-jipp-hurrá a megalkotójának!

Végül némi hangulatzene, képek az "életemből", a trófeapolcom, (katt rá!) és az avatárjaim.
Tekintsétek meg!

Kép..................Kép

Kép
Kép
A hozzászólást 26 alkalommal szerkesztették, utoljára Johnny Dess 2015.06.14. 15:27-kor.
Kép

Slade

Re: Yankee Ranch - Johnny Dess western-parkja

HozzászólásSzerző: Slade » 2012.07.09. 19:52

Szerintem akár most is felbonthatjuk, aztán majd ha később jön valaki, az is vesz belőle. Ezt egészen addig lehet ismételni, amíg el nem fogy. :roll:
Bár az is megoldás, amit te mondtál. ;)
'Trust is easy to destroy, but it takes time to build.'
- Qoute by Slade

"A bizalmat könnyű elveszíteni, de nehéz megszerezni."
- Idézet Sladetől

KépKép

Egérke78

HozzászólásSzerző: Egérke78 » 2012.07.09. 20:10

Juhhéjjjj mit nem látok ... sajtot is hagyott itthon Cowboy ... szaladok is érte, mielőtt eltűnik Kép

Köszönöm Slade, hogy szem elé tetted - pedig én padlócirkáló vagyok, és neki kellett volna mennem ittjártamkor :lol: :lol:

Mindenkinek szép éjszakát, nyugodt pihenést kívánok!
Addig szeress, amíg lehet... mert megeshet, hogy mikor szeretnél, már késő lesz!

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2012.07.09. 21:22

hát szerencséd volt egérke :lol: :lol: :lol: :lol: pont azt sasoltam ki magamnak.imádom ezt a penészes sajtot... vagy egy méteres a nyelvem most :lol: :lol: ....na most meg zsepit kell a szám elé tartanom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ha jól látom van cézáros csoki is :shock: :o 2...izé 4-t betolok a gigámba :lol: :lol: :lol: :lol: az ital legyen a srácoké :mrgreen:
Kép

Egérke78

HozzászólásSzerző: Egérke78 » 2012.07.10. 06:44

Jó reggelt itt is Mindenkinek lol
:shock: Minyaaaa a sajt Egérkéé :D :D na.. akkor most ide leülök, és őrzöm a jussomat Kép :lol: :lol: :lol:
Addig szeress, amíg lehet... mert megeshet, hogy mikor szeretnél, már késő lesz!

Egérke78

HozzászólásSzerző: Egérke78 » 2012.07.10. 06:46

A cicák tejet isznak, gyere Minya, önt Neked a szomszéd cicusa Kép :lol: :lol:

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2012.07.10. 09:38

:lol: :lol: őrizd is,mert én is szeretem ám :lol: :lol: majd kivárom míg elalszol :lol: :lol: addig megeszem a csokit juszt is :lol: :lol:
Kép
köszi a tejet,azt meg egyenesen imádom :D
Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2012.07.10. 10:09

Egérke, Minya, egyem meg a szíveteket, nem tudom, hogy így gondolta-e a Johnny, szerintem igen, hogy csak lessétek egymást :lol: :lol: :lol:

Egérke, szólj ha álmos leszel, hozok Neked kávét, hogy őrizhesd a sajtodat :lol: :lol: :lol:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Egérke78

HozzászólásSzerző: Egérke78 » 2012.07.10. 10:12

:lol: :lol: Zsuzsamama, Minya :lol: :lol: Ki látott már vegetáriánus cicust ? :shock: Én sem eszem meg az egereket :D
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2012.07.10. 10:34

Egérke78 írta::lol: :lol: Zsuzsamama, Minya :lol: :lol: Ki látott már vegetáriánus cicust ? :shock: Én sem eszem meg az egereket :D
Kép

:lol: :lol: álmosság jelei.....még hogy nem eszel egeret :lol: :lol: :lol: szépen állnánk,mert akkor nekem macsekot kellene....pfúj :lol: :lol: :lol: :lol: nos akkor jól nézz meg engem Egérke,különben már megettelek volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Vissza: “Off Topic”