Gumiszoba

Ez itt a kirakók, versenyek és egyéb fórumos események helye
ssuggame

Re: Gumiszoba

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.02.28. 23:07

jáj :lol: :lol:
szeretném kérni a gyors áthelyezésemet a szomszéd gumiszobába köszönöm :lol: :lol: valami nagyfülű hosszú orrú istenség rám akar erőltetni valami gőzfürdőt :lol: :D

szia Johnny, tényleg megérkeztél :lol: vigyázz ne aludj majd túl mélyen, a nagyfülűfej lehet a cowboylevest is szereti :lol: :lol:
kertképem: http://s2.enkicsitanyam.hu/schaugarten/ ... r=15908730
kert topikom: viewtopic.php?f=12&t=189

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.03.26. 18:58

ssuggame írta: jáj :lol: :lol:
szeretném kérni a gyors áthelyezésemet a szomszéd gumiszobába köszönöm :lol: :lol: valami nagyfülű hosszú orrú istenség rám akar erőltetni valami gőzfürdőt :lol: :D

szia Johnny, tényleg megérkeztél :lol: vigyázz ne aludj majd túl mélyen, a nagyfülűfej lehet a cowboylevest is szereti :lol: :lol:

:lol: :lol: ajaj,már képzelődsz is,olyat látsz amit én nem :lol: :lol: vagy eldugtad Johnnyt :?: megkapod a szomszéd gumiszobát,de csak akkor ha visszaadod Johnnyt :lol: :lol: :lol: vagy én foglalom el inkább :lol: :lol:
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.04.24. 21:38

:lol: :lol: jogosan ráadásul :lol: :lol: :lol: :mrgreen: bár neked nem is kell elfoglalni, te beleszülettél :lol: :lol: :lol: :D
amúgy a szomszéd gumiszobánál Seth vagy Johnny szomszéd gumiszobájára célzol? :D

-Felelős vagyok a rózsámért-ismételte a kis herceg,hogy jól az emlékezetébe vésse.

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2014.05.12. 09:32

Hű, de régen jártam erre! :o Deee…. mintha itt engem emlegetne valaki! :o :D

ssuggame írta: :lol: :lol: jogosan ráadásul :lol: :lol: :lol: :mrgreen: bár neked nem is kell elfoglalni, te beleszülettél :lol: :lol: :lol: :D
amúgy a szomszéd gumiszobánál Seth vagy Johnny szomszéd gumiszobájára célzol? :D

Mi van a gumiszobámmal? :o Jelentem, tele van velünk, hárman vagyunk, én, a majré és a skizofrénia. Meg én. Ja, az már négy. De velem együtt ötnél tartunk, ha jól számolom…. :D Ökhm… kissé belekavarodtam, hagyjuk a matekot. :roll: :lol: Szóval ki akar szomszédolni? Egyébként mélyen egyetértek, vannak, akik beleszületnek a gumiszobába. Ismerek pár ilyen elvetemült alakot. :mrgreen: :lol: Egyet közülük például rendszeresen látok minden reggel a tükörben is. :lol:

Seth írta:
Johnny Dess írta:Seth, lehet, hogy tudományosan igazad van, de azt bizton állítom, hogy én nem az elektronoktól szoktam szilárd lenni, ha meglátom a csajokat. :roll: :lol: :lol: :lol:
Akkor másképp fogalmazok: ha nem lennének elektronok, akkor nemhogy áram sem lenne, hanem minden egy folyékony katyvasz lenne. :lol:
Ha rácsapsz egy asztalra, az elektronok gondoskodnak arról, hogy az összetömörült atomok ne essenek ki a helyükről. Mozdulnak, de nem esnek ki. Értemén mire célzol, de az említett előnyt sem tudnád élvezni. :D

Most felettébb csalódott vagyok. Eszerint nem egyedül járok csajozni, hanem mindig velem jönnek azok a fránya elektronok is? :o Így nem csodálom, hogy állandóan lebukok, biztos mindig eljár valamelyiknek a szája. 8-) Arra meg már gondolni se akarok, hogy a csajoknak esetleg a jóképű elektronok tetszenek, nem pedig én… :roll: :lol:

Lunci írta:Johnny! Már nem azért, de én nem mondtam, hogy az agyam lágyult meg! Azt mondtam, meglágyultam, tőled. De, hogy jobban értsd, akkor világosabban fogalmazok : - Kapcsolja már fel valaki a lámpát! - ellágyultam, elolvadtam, szétestem... Ennyi elég? Világos van már? :D
De azért nem folytam még annyira szét, hogy közelebb menjek. Csak fütyüréssz nyugodtan, engem nem zavar. Keménykedj, kis kakas. :lol:

Neeem, úgy látom, Luncit az elektronok sem győzték meg. :lol: Ha nem jön közelebb, kénytelen leszek én megtenni a kezdő lépéseket. Főleg, mivel olyan régóta fütyürészek már itt, hogy elzsibbadt a szám, és huzatos lett a fejem. :lol: Szóval ideje abbahagyni. Ha már emlegeted a kakast, angyalom, nem lehetne, hogy a változatosság kedvéért inkább kukorékoljak? :roll:

Lunci írta:
minya54 írta: :lol: :lol: :lol: :lol: Seth drágám,de ha levennéd a kényszerzubbonyt,talán nem kéne erőltetni a gondolkodást :lol: :lol: :lol: :lol:

Még ez is....! :o Úgy látszik, a látásom is veszélyben forog. :o :shock:
Minya, ragályos a szemhomályosodás? :lol: Seth muszájkabátban van? :lol:

Ó, szerintem kényszerzubbony nélkül is felettébb nehéz munka a gondolkodás, a zubbony pedig felmentő tényező. :lol: Ezért szeretjük. Sethnek meg tényleg muszáj lenne kabátot vennie, mindig olyan lengén öltözik, még felfázik a végén. :roll: :lol:

Seth írta:Lunci, szerintem minyával van baj, rajtam semmiféle muszájkabát sincs. Muszájperec meg pláne nem... :D :lol:
Nézd csak:
Kép

Ej, kofágos, mondom, hogy lengén öltözöl! Aztán meg így melengeted magad, ha megfáztál! :mrgreen: Pedig nem jó tüzeskedni, mert bepisilsz estére, a fórumsitter meg nem biztos, hogy időben ideér. :lol: Különben is, mit ártott neked az a sarló, hogy leégeted a nyelét? Amúgy én is tüzesen szeretem a csajokat, de ennyire azért nem merném fűteni őket, nehogy megártson! :lol:

ssuggame írta:wáháhááhááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez tényleg gumiszobaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Johnny köszi a kacsákat :lol: :lol: :lol: meg a há-eszeid olvasását :lol: :lol: :lol:
Lunci és a visszapattanós agyalágya :lol: :lol: :lol: kész vagyok :lol: :lol: :lol:
Seth te meg ... :lol: :lol: :lol: sem elektronok nélkül , sem elektronikusan nem vagy normális :lol: :lol:

Ekkora denevér-vihogáááááást! Wáháááááá…. :lol: :lol: :lol: A kacsákat egészségedre, azóta gumielefántot is kaptál, látom, megtaláltad. A normális emberek meg ki vannak innen zárva, nem tudtad? Azért zárt az intézet. Nehogy megfertőzzenek bennünket. :mrgreen:

zsuzsamama írta:
ssuggame írta:éreztem is a megkönnyebbülést, csak úgy koppant :lol: :lol: :lol: :lol: köszönöm hogy visszaadtátok , micsoda öröm a micsodaöröm

Ja-ja, azt értem, hogy micsoda öröm a micsodaöröm, azt viszont nem, hogy "csak úgy koppant", vagy talán besűrűsödött, szilárd lett a cseppfolyós :o :o :roll:

Ez előfordulhat, Nagyi. Tudod, hogy Ssuggi időnként sokat időzik a hűtőben, bár tagadja, hogy ez összefüggésben állna azzal, hogy utána egészen szellős lesz odabenn, ellenben ő röpképtelenné válik valamilyen rejtélyes okból. :lol: Csak hát ugye ha egy ilyen huzamosabb tartózkodás után indul pisilni… nos, akkor éppen koppanhat is, ha beléfagyott. :lol: :lol: :lol:

zsuzsamama írta:
minya54 írta: :lol: :lol: :lol: hát ez az...nem akarok szabadulni,csak levegőt venni a röhögés közben :lol: :lol: :lol: :lol: van mikor véletlenül bezárom napközben az ajtót itthon,rám szólnak,minek zárom be,hisz senki nem fog elrabolni...hát igen,ha tudnám elrabolna a herceg fehér lovon,még éjjel is nyitva hagynám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt hittem, hogy azért zárod be az ajtót, hogy ne hallják a nevetésed :lol: :lol: :lol:
Hallod, én akkorákat szoktam vihogni, hogy egyszer tényleg kihívják a mentőt a szomszédok :lol: :lol:
Mikor a honfoglalóval játszottam, ordibáltam, mikor véletlen mellé ütöttem, meg csapkodtam, most meg vihogok, na szóval JÓ HELYEN VAGYOK :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, szépen vagyunk, Tigrisem! :o Herceg, mi? :mrgreen: Fehér lovon? :mrgreen: Neked holmi cowboy már nem is jó? :o Most akkor átfessem Dózert? :mrgreen: :lol: Bár nem hiszem, hogy kettőnket egyszerre elbírna. :lol: :lol: :lol:
Wáhááá…. Nagyi, ha a szomszédok kihívják a mentőket, majd elviszik őket. Elvégre menteni jönnek, és mi már menthetetlenek vagyunk, nem igaz? :lol: :lol:

ssuggame írta:
bakker még itt vinnyogok, nem igaz hogy az agyhelynövekedés ekkora méreteket tud ölteni :lol: :lol: :lol: ÉN IS JÓ HELYEN VAGYOK :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ssuggi, pont erre való a gumiszoba. Ha növekedik az agyhely, nyúlik, mivel gumi. Így beférünk mind. :lol: Naná, hogy jó helyen vagyunk! Kár, hogy ki kell olykor menni és nem lehet folyton itt maradni. :( :lol:

minya54 írta:khm....új lakót hoznak :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hm… ismerős a képe. :mrgreen: Petíciót nyújtok be! Nem akarok rossz társaságba keveredni! :evil:

dzs írta:Remélem befalazzák a kijáratot.

Az nem elég, szerintem. Be kell önteni betonnal is. :evil:

Lunci írta:
minya54 írta:
Lunci írta:Ha befalazzák, mi, hogy jutunk ki? :o :shock:
ne mááááá,mi most bent vagyunk :shock: :?: dzs,engedj kiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol:
Minya, még nem falazta be senki a bejáratot. :lol: Kiakarsz menni?? :o Biztos ez? :lol: Nem gondoltam ám komolyan, hogy kimennék. :lol:

Hát ha ez bejön, én komolyan kimennék! :mrgreen: De ha be van falazva, akkor tényleg nem tudom, hogy. :roll:

Pajkica írta:Sziasztok! kivágtam a gumit, mert a fejem egy kicsit csendes. :lol: :lol: :lol:

Ééééés… megjött Pajkica, és megmentette a helyzetet. :lol: (Tudom, és-sel nem kezdünk mondatot, de ez a gumiszoba, ugyebár.) Egyszerűen kivágta a gumit, lehet jönni-menni. Megvan a vészkijárat. Vagy ha már nagyon gáz odakinn, akkor a vészbejárat. :lol:

Pajkica írta:
minya54 írta:
Pajkica írta:Jó, akkor üres. Na.
:lol: :lol: :lol: :lol: na azért,mert hallottam valami kongás félét itt :lol: :lol: :lol: :lol:
Az mások fejéből is jöhetett.

Íme egy gumiszobába illő, magasröptű eszmefuttatás. :lol:

minya54 írta:
Lunci írta:Minya, még nem falazta be senki a bejáratot. :lol: Kiakarsz menni?? :o Biztos ez? :lol: Nem gondoltam ám komolyan, hogy kimennék. :lol:

hát azéééé má valaki elkezdte ám :lol: :lol: :lol: khm....ugyan mintha hiányos lenne,csak nem te vagy a hunyó Luncikám :? :?: :lol: :lol: :lol:
Kép

Hm. Ha ezek a téglák tényleg olyan színűek, amilyennek látszanak, akkor hamar el lesz bontva ez a fal, attól tartok. Egyébként kattogtam, kattogtam, de teljes méretű kép nem lett. :lol:

ssuggame írta: :lol: :lol:
ennek szerintem is Lunciszaga van :lol: :lol: :lol:

Hol? Hol? :o Bár ha már lehet érezni is Lunci szagát, akkor régen itt ücsöröghet, ideje lenne kiengedni, nem? :lol: Jössz, Életem? Szerintem már elhordták az aranytéglákat és szabad az út a kocsma felé. ;)

ssuggame írta:
minya54 írta: :lol: :lol: az még nem is volna baj,de az már nagyon gáz,hogy hangyásnak néznek minket :lol: :lol: figyuka,milyen kaját akarnak adni :shock: :o :evil:
Kép
:lol: :lol: nem tudom de ez blöee :lol: :lol: :lol:

Nem tudom, mit finnyáskodtok, legalább friss benne a hús, nem? :lol:

ssuggame írta:
minya54 írta:itt a gumiszobában minden lehetséges teeeeeeeee :lol: :lol: még az is,hogy én egy eszes macsek vagyok :lol: :lol:
:lol: :lol: ááá az biztos nem :lol: :lol: muszájkabátcafatok vannak rajtad :lol: :lol: :lol:

Olyan gumis gumiszoba nincs, amiben te eszes macsek lehetsz, Tigrisem! :mrgreen: Ssugginak teljesen igaza van. Na, nem mintha ő nem ugyanezen viseletben járna…. :D Az enyém meg már annyira elnyűtt muszájkabát a sok használattól, hogy kilátszik a s… szép kocka hasam. :lol:

minya54 írta:
ssuggame írta: :lol: :lol: :lol: :lol:
maradok inkább denevér, a sárkány összes fejének enni kell, nem is tudnék annyi fele figyelni :lol: :lol: összeennének mindent és mindig rohanhatnék a klotyóra :lol: :lol:

hát "nehéz" dolgod lenne az biztos :mrgreen: :mrgreen: váháháháhá...de gondolj bele,ha sárkány lennél,mennél gyorsan a "dolgodra",de a 7 fejed még mindig enne :lol: :lol: :lol: a kettő együtt meg ugyi nehézkes lenne :lol: :lol: :lol: váháháháháháhá...vajon melyik győzne váháháháhá :?:

Egy sárkány rendszerint hosszú jószág. Az egyik vége itt, a másik meg ott. Ez egy gumiszobában, főleg, ha gumi a sárkány is, nem lehet probléma. ;) :D

Seth írta:
ssuggame írta: mi ez a kongás idebent? :mrgreen:
vagy én vagyok odakint? :lol: :lol: :D
: :P razz megvagy denevér :)
Most pedig denevérlevest fogok főzni :twisted: razz :mrgreen:

Hát hallod, kedvencedik denevérem, ezen én is elgondolkodtam. Mármint hogy mi kong, és vagyok-e kívül, avagy belül. De kellett neked ide jönni, most elkapott a kofágos. :mrgreen: :D
Hm… Seth, nem találok ilyen levest a „d” betűnél. Lehet, hogy a „b”-nél kell keresni, mint bőregér? :roll:

minya54 írta:
ssuggame írta: jáj :lol: :lol:

:lol: :lol: ajaj,már képzelődsz is,olyat látsz amit én nem :lol: :lol: vagy eldugtad Johnnyt :?: megkapod a szomszéd gumiszobát,de csak akkor ha visszaadod Johnnyt :lol: :lol: :lol: vagy én foglalom el inkább :lol: :lol:

Na szóval, úgy kezdtem, hogy engem itt emlegetnek. Tehát ezért csuklottam? Abbahagyni! :lol: Wáhááá… Nyugi, Ssuggi, a kofágos szakácskönyvéből a bőregér és a denevér levest tartalmazó oldalakat is kitéptem. De akkor a „c” betűt is megnézem, nehogy a cowboyleves benne maradjon. A feketelevest hagyjam? :mrgreen: :lol:
Egyébként hogyhogy megérkeztem? :o Nézek itt körbe, de nem láttam magam, míg most ide nem jöttem. Hova dugtatok? :o Én nem találom magam, valaki megkeresne? :lol: Meg a többieket is? Nem létezik, hogy mindenkit szabadlábra helyeztek, elvégre fertőzőek vagyunk. Wáhááá…. :lol:
Nnna, akkor én itt most szépen leülök, és megvárlak benneteket. Rázzatok fel, ha hangosan horkolok! De ne kettőhússzal…. :mrgreen: :lol:
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.05.12. 11:50

Johnny Dess írta:
minya54 írta:
Lunci írta:Minya, még nem falazta be senki a bejáratot. :lol: Kiakarsz menni?? :o Biztos ez? :lol: Nem gondoltam ám komolyan, hogy kimennék. :lol:

hát azéééé má valaki elkezdte ám :lol: :lol: :lol: khm....ugyan mintha hiányos lenne,csak nem te vagy a hunyó Luncikám :? :?: :lol: :lol: :lol:
Kép

Hm. Ha ezek a téglák tényleg olyan színűek, amilyennek látszanak, akkor hamar el lesz bontva ez a fal, attól tartok. Egyébként kattogtam, kattogtam, de teljes méretű kép nem lett. :lol:

:mrgreen: csak kattogjál nyugodtan,ez gumiszoba :lol: :lol: :lol: :lol:
Johnny Dess írta:Na szóval, úgy kezdtem, hogy engem itt emlegetnek. Tehát ezért csuklottam? Abbahagyni! :lol: Wáhááá… Nyugi, Ssuggi, a kofágos szakácskönyvéből a bőregér és a denevér levest tartalmazó oldalakat is kitéptem. De akkor a „c” betűt is megnézem, nehogy a cowboyleves benne maradjon. A feketelevest hagyjam? :mrgreen: :lol:
Egyébként hogyhogy megérkeztem? :o Nézek itt körbe, de nem láttam magam, míg most ide nem jöttem. Hova dugtatok? :o Én nem találom magam, valaki megkeresne? :lol: Meg a többieket is? Nem létezik, hogy mindenkit szabadlábra helyeztek, elvégre fertőzőek vagyunk. Wáhááá…. :lol:
Nnna, akkor én itt most szépen leülök, és megvárlak benneteket. Rázzatok fel, ha hangosan horkolok! De ne kettőhússzal…. :mrgreen: :lol:

nem rázlak fel,mert akkor én is felébredek :mrgreen: amúgy hol vagy :?: én sem látlak téged :lol: :lol: :lol:
Kép

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.05.24. 11:16

Johnny Dess írta:Mi van a gumiszobámmal? :o Jelentem, tele van velünk, hárman vagyunk, én, a majré és a skizofrénia. Meg én. Ja, az már négy. De velem együtt ötnél tartunk, ha jól számolom…. :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Johnny Dess írta:Ez előfordulhat, Nagyi. Tudod, hogy Ssuggi időnként sokat időzik a hűtőben, bár tagadja, hogy ez összefüggésben állna azzal, hogy utána egészen szellős lesz odabenn, ellenben ő röpképtelenné válik valamilyen rejtélyes okból. :lol: Csak hát ugye ha egy ilyen huzamosabb tartózkodás után indul pisilni… nos, akkor éppen koppanhat is, ha beléfagyott. :lol: :lol: :lol:
wáhááháá :lol: :lol: :lol:

zsuzsamama írta:
minya54 írta: :lol: :lol: :lol: hát ez az...nem akarok szabadulni,csak levegőt venni a röhögés közben :lol: :lol: :lol: :lol: van mikor véletlenül bezárom napközben az ajtót itthon,rám szólnak,minek zárom be,hisz senki nem fog elrabolni...hát igen,ha tudnám elrabolna a herceg fehér lovon,még éjjel is nyitva hagynám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt hittem, hogy azért zárod be az ajtót, hogy ne hallják a nevetésed :lol: :lol: :lol:
Hallod, én akkorákat szoktam vihogni, hogy egyszer tényleg kihívják a mentőt a szomszédok :lol: :lol:
Mikor a honfoglalóval játszottam, ordibáltam, mikor véletlen mellé ütöttem, meg csapkodtam, most meg vihogok, na szóval JÓ HELYEN VAGYOK :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
wáháháháá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Johnny Dess írta:Wáhááá…. Nagyi, ha a szomszédok kihívják a mentőket, majd elviszik őket. Elvégre menteni jönnek, és mi már menthetetlenek vagyunk, nem igaz? :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Johnny Dess írta:Ssuggi, pont erre való a gumiszoba. Ha növekedik az agyhely, nyúlik, mivel gumi. Így beférünk mind. :lol:
:lol: az agyhelynyúlás nagyon egészséges, szerencse hogy nálam sem állt le a növekedés :mrgreen:

Johnny Dess írta: Wáhááá… Nyugi, Ssuggi, a kofágos szakácskönyvéből a bőregér és a denevér levest tartalmazó oldalakat is kitéptem. De akkor a „c” betűt is megnézem, nehogy a cowboyleves benne maradjon.
:lol: :lol:
megnéznélek azért ahogy egy kondérban ücsörögsz kalappal a fejeden :lol: :lol:
az elektronos okfejtésen is kinyúltam :lol: :lol: :lol: a többit meg már nem is sorolom,nem is idézgetem, reggelig lehetne :lol: :lol: nagyon kéne már hogy gyüjjön a fórumszitter, hallod dzs hun vagy? :lol: :lol: :D

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.07.30. 02:30

szerintem dzs-t bezárták egy másik szobába.... :lol: :lol: :lol:

fórumsitter

HozzászólásSzerző: fórumsitter » 2014.07.31. 09:06

ssuggame írta: szerintem dzs-t bezárták egy másik szobába.... :lol: :lol: :lol:

dzs-t nem bezárták, hanem kizárták. :lol:
"Tanítsd meg a gyerekeket az állatok tiszteletére. Ezzel teheted a legtöbbet az állatkínzások ellen."

ssuggame

HozzászólásSzerző: ssuggame » 2014.08.01. 03:26

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez jó szójáték vóót :lol: :lol:

még mindig jobb mintha bele-, át-, meg- (? :lol: ), felzárva lettél volna :lol: :lol:

amúgy tuti hogy te vagy amúgy a szomszéd gumiszobában mert az ajtó csücskénél van egy pelenkacafat :lol: :lol:

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.08.08. 09:37

:shock: pelenka cafat :shock: :?: de ssugikám,hisz azt te hagytad el :lol: :lol: :lol:
Kép

Vissza: “Fórumjátékok”